beogradsko ćaskalište

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ellisdee_turntable.gif

Malo muzike od mene
 
samo neka mi neko objasni,zashto je chat lepljiva tema?!?
dok nam se ne uključi tata i kratko a isprazno objasni,dajem sebi za pravo da kažem svoje mišljenje.
tema je lepljiva,jer je deficit tema i diskutanata.ali to kod mene ne može proći,jer o našem tati mislim i dalje sve što sam napisala.on je najveće zlo pf beograd i to ću zauvek misliti,makar mi ponovo otvorio najomiljeniju temu ada.ništa više nije isto.da je čovek toliko nesposoban,a da se toliko oglušuje na naše prozivke i smara svojim nepismenim komentarima,to je čudo.ne ide to baš tako,prvo je sve z*sr`o,a sad bi da oliže i da tera dalje kao da ništa nije bilo.
i pitam se zašto se batrga toliko,nek ide odavde,nek prepusti nekome drugom ko se prihvati da dovede ovaj pf da bude barem sličan onom starom.
a ja mu mogu oprostiti,ali neću mu zaboraviti koliko me je povredio,istinski,zaključavanjem nečega što sam najviše volela,a uvek me razbesni kad pročitam i njegove nepismene komentare što se njemu kao komandiru ovde nikako ne može oprostiti.
 
Tema CHAT je promenila ime da bi umesto bezlicnog chat imala malo produhovljeniji naziv. :)

Svim korisnicima zelim prijatne trenutke u slobodnom razgovoru.

Za sve dobronamerne sugestije imate temu http://forum.krstarica.com/threads/197376&page=3 gde bih vas zamolio da uz konkretne predloge poboljsate rad vaseg i naseg foruma.

Hvala.

produhovljeniji????pa, gde je to cose, majke ti? ja znam da postoji ćoše, ybi ga. niko me nije učio da stojim na cosetu.
sad mi jesano što je moderator ovakav, kad je supermoderator takav.
ako niste svesni, supermoderatoru, još uvek ste u srbiji, koliko god ona bila mala, u kojoj se koriste š, đ, č, ć, ž i ostala zaybana slova.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top