Goranci su srpska bratja...

lima

Aktivan član
Poruka
1.626
Chitam sad da sy y Kragyjevcy i josh nekim gradowima u Srbiji napadnuti Goranci... Pa, to je stwarno bzw, oni sy lojalni gradjani Srbije i uwek sy bili uz nas Srbe... Neki od njix chak i wishe wole i poshtyjy owu zemljy od nekix "nashix"...
 
svi smo mi braća jer smo od istog nastali

Ali neki od Kaina, neki od Avelja:lol:

A možda nam je i ovaj tata:
190pxchimpanzeeheadih9.jpg


:lol::lol:
 
nije nepismen nego oće da piše što više na ćirilici...a el si čuo možda da imaš da podesiš na kompjuteru da kucaš ćirilicu a?

Ljudi, shta wam je... Na telefonu nemam ni srpsku latinicy, a kamoli cirilicy... Tako kucam poryke, pa nawika... Nisam znao da je to toliki problem... Zar je wazhnije kako je neshto napisamo (razumete uglawnom), nego shta je napisamo...?! Nisam ja kriw shto na telefonima ne stawljajy nasha slowa...:-)
 
Ljudi, shta wam je... Na telefonu nemam ni srpsku latinicy, a kamoli cirilicy... Tako kucam poryke, pa nawika... Nisam znao da je to toliki problem... Zar je wazhnije kako je neshto napisamo (razumete uglawnom), nego shta je napisamo...?! Nisam ja kriw shto na telefonima ne stawljajy nasha slowa...:-)

Krivom *urcu i dlaka smeta.Zato- ne beri brigu.
Ne znam da li su Goranci naša braća ali je neko dobro primetio da su lojalniji majčici Srbiji od nekih "od oca i majke" velikih Srbenda koji svoju ljubav, patriotizam i lojalnost prema Srbiji iskazuju na Mc'Donaldovim prozorima, Merkatorovim garažama , trafikama (ma čije bile) i semaforima koji svetle "demokratski žuto " i "muslimansko zeleno"...
 

Back
Top