Crnoj Gori uvesti vize da kostaju 1244 evra !

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

limanacNS

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
366
Crnoj Gori uvesti vize, viza da kosta 1244 evra ! A traziti da se Petar Petrovic Njegos prenese u Srbiju, verujem da i sam ne bi hteo da lezi u zemlji koja se odrice i svoje istorije i Lazara I Milosa ! Prvi je rekao :"Poturica gori od turka"!
Mi ne mozemo da lupamo sankcije Amerikancima, ali njima mozemo !
Ako Spanija kao clanica EU nece da prizna Kosovo i nece snositi nikakve posledice ne mora ni Crna Gora ! Ali videcemo jesmo li braca ili nismo !
 
Crnoj Gori uvesti vize, viza da kosta 1244 evra ! A traziti da se Petar Petrovic Njegos prenese u Srbiju, verujem da i sam ne bi hteo da lezi u zemlji koja se odrice i svoje istorije i Lazara I Milosa ! Prvi je rekao :"Poturica gori od turka"!
Mi ne mozemo da lupamo sankcije Amerikancima, ali njima mozemo !
Ako Spanija kao clanica EU nece da prizna Kosovo i nece snositi nikakve posledice ne mora ni Crna Gora ! Ali videcemo jesmo li braca ili nismo !


Treba...slažem se. I da se podsetimo :

Poturici niko ne veruje"!!!!

" Kad Turčin okrvari ruke do lakata , POTURICA okrvari ruke do ramena"!:mad:


Takođe zabraniti već jednom rad lsd sekte i NVO babetina...htedoh ovde umetnuti i onog sirotog Čanka ali on je totalno nebitan, a i zaboravljen...s tim autonomašem iskompleksiranim nek' se bakću Lale, a baktaće se...koliko ja oslušnuh raspoloženje tamošnjeg normalnog življa...

Paćenike, moralne nakaze i izdajice i tako ne podrazumeva da se nazovu ljudi.
 
Црна Гора се двоуми да ли да призна квазидржаву Републику Косово. Надам се да неће дуго нећкати.... па да на миру спроведемо санкције према Монтенегру... мало ће их све то болети...
 
sta je svetolice jesi li se smejao kada sam govorio za merkator, rekao si da lupam i eto sta je bilo !
Uostalom liman je civilizacija tamo je univerzitet, mogo bi da svratis ako imas srednju pre toga !
No ima razumnih ljudi ovde !
pa upravo zavrsavam taj univerzitet na Limanu, a i danas sam jedva nasao mesto za parking u Mercatoru i nista neobicno u njemu nema tako da ne znam o cemu pricas ?
 
U Crnoj Gori vladaju Crnogorci od kad je Crna Gora nastala pa zauvijek...
To sa vizama je smijesna stvar...ako vas ko voli to su Crnogorci...ako se vize daju onima koji vas vole onda nam ih dajte...
Ako volimo da smo posebno...ako ne zelimo da se mijesamo u Kosovo...to ne znaci da vam mislimo lose...
Moje misljenje je da Kosovo ne treba dati a vi najbolje mozete da ocijenite na koji nacin cete da ga zadrzite!
Ako mislite da Crnogorci treba da ratuje za vas to je sramotno...ima vas sigurno 8 miliona...to je u prosjeku 4 puta vise nego Albanaca...ako to ne mozete rijesiti...treba da vas je sramota...
Ako vec nijeste dobri ratnici onda biste trebali biti dobri kao diplomate pa onda mirnim putem rijesite Kosovo a ako ni to ne mozete onda i ne treba Kosovo da bude vase...
ali ne mijesajte Crnu Goru u to...
 
U Crnoj Gori vladaju Crnogorci od kad je Crna Gora nastala pa zauvijek...
To sa vizama je smijesna stvar...ako vas ko voli to su Crnogorci...ako se vize daju onima koji vas vole onda nam ih dajte...
Ako volimo da smo posebno...ako ne zelimo da se mijesamo u Kosovo...to ne znaci da vam mislimo lose...
Moje misljenje je da Kosovo ne treba dati a vi najbolje mozete da ocijenite na koji nacin cete da ga zadrzite!
Ako mislite da Crnogorci treba da ratuje za vas to je sramotno...ima vas sigurno 8 miliona...to je u prosjeku 4 puta vise nego Albanaca...ako to ne mozete rijesiti...treba da vas je sramota...
Ako vec nijeste dobri ratnici onda biste trebali biti dobri kao diplomate pa onda mirnim putem rijesite Kosovo a ako ni to ne mozete onda i ne treba Kosovo da bude vase...
ali ne mijesajte Crnu Goru u to...

si čoče doša do spoznaje nečesa.... filosofski nastrojeni dukljani udijevaju termin alavertit đe bilo, a sve u cilju postizanja određenijeh efekta koji ne smiju bit mali, nit smiju proć krivuć ....prošječni dukljanin se često alaverti kad čune da mu neko šega ženu, pa on ne može doj na red....ta sitovacija se završava razvodom, nerijetko i po prknu.... kao kad vam dođu oni sa kapicama
 
U Crnoj Gori vladaju Crnogorci od kad je Crna Gora nastala pa zauvijek...
To sa vizama je smijesna stvar...ako vas ko voli to su Crnogorci...ako se vize daju onima koji vas vole onda nam ih dajte...
..

Pa Crnoj Gori treba da se uvedu vize, samo ukoliko uspostavi neke odnose sa samoproglašenom ''državom'' Kosovo i prekrši Rezoluciju UN 1244.

To ćemo smatrati vrhunskim aktom neprijateljstva i ugrožavanje teritorijalnog integriteta i suvereniteta Srbije.

Je li jasnije sad. Na vama je ta odluka, ne na nama, da li želite da budete prijatelji ili neprijatelji Srbije i srpskog naroda.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top