klikni ako smes

M

milano

Gost
Da li zna neko kako se skida onaj naslov prilikom ukljucivanja racunara kad ima dva oper. sistema ali posto sam jedan izbrisao ostao mi je naslov pri ukljucivanju pa stalno moram da podesavam. :oops: :D
 
milano:
Da li zna neko kako se skida onaj naslov prilikom ukljucivanja racunara kad ima dva oper. sistema ali posto sam jedan izbrisao ostao mi je naslov pri ukljucivanju pa stalno moram da podesavam. :oops: :D

Nadji u root-u c: d: e:.... ne znam gde ti je OS, ali uglavnom file se zove boot.ini i hidden je, edituj ga u notepadu, tamo imas neki DELAY koliko se sekundi ceka pre nego sto sam udje, to stavi na minimum, i izbrisi onu liniju gde poziva stari operativni sistem koji nemas vise. Za svaki slucaj prvo backapuj taj file ako nesto zeznes da mozes da vratis stari.
 
milano:
Da li zna neko kako se skida onaj naslov prilikom ukljucivanja racunara kad ima dva oper. sistema ali posto sam jedan izbrisao ostao mi je naslov pri ukljucivanju pa stalno moram da podesavam. :oops: :D

Ako koristis Windows XP najlakse ti je da to sredis tako sto ces kliknuti desnim dugmetom na My computer->properties->Advanced-> Sad klikni Settings na polju Start Up and recovery...

Tu imas sve ove opcije sto ti je Bozo rekao da sredis

Ovde gde ti pise vreme upisi 3sec...ili ti je cak najbolje samo da ukines check pored tog polja i time namestis da ti se vise to ne pokazuje...

Pozdrav
 

Back
Top