Moj utisak o sednici vlade

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

salbo_pismena

Ističe se
Banovan
Poruka
2.767
ovih godina su radikali,pogotovo sa seseljem,bili za mene sinonim za zlo
primitivizam i ostalo sto opisuje mulj na dnu
,,,oruzije za prljave i primitivne poslove ,ko zna kojih stranaka
na svakim demonstracijama sam bila
,,,,e sada
posle 9 sam se zamorila i ne pratim toliko politiku tu i tamo procitam nesto ,,pred izbore i to je sve
ovih par dana ja misim da nema nekog ko zivi u srbiji a da ne prati politiku
...juce sam odgledala sednicu vlade
,,,saslusala sa paznjom lidere stranaka ,,,
i sada sam zapanjena da je na mene jako veliki pozitivan utisak ostavio govor nikog drugog vec Tome Nikolica
i Canka
..da li je moguce
ne da sam pozitivno zapanjena sta je covek izgovorio
vec sam se pomislila
da nije samo slepo trabunjanje to sto je izgovorio ,i da je verovatno tacno da opet tv dnevnike i novine citamo kao u vreme milosevica,sa morkrom carapom preko ociju,,
JA sam videla naslovnu stranu nekih novina gde pise
AKO TOMA POBEDI KOSOVO CE PROGLASITI NEZAVISNOST
AKO TOMA POBEDI strani ulagaci ce pobeci iz zemlje
ako toma pobedi ,berza ce otici u k..-nije bas tako bilo formulisano
,,,,i tacno je covek rekao,vlada je neozbiljna,ona cak nema ni plan kako ce reagovati kada i ako se desi da proglase nezavisnost...
aaa znalo se ,,da ce proglasiti,koliko godina unatrag se ocekivalo?
ako nista drugo pa jedan kurir je o tome pisao pre mesec dana nego sto ce se to stvarno desiti
zar nije posao vlade ,,,to da brine o bezbednosti drzave i da planira strategiju buducnosti?
canak je rekao ono u ustavu
i kada bolje razmislite, tacno je
u vreme referenduma se pricalo da je lazan da je nesto ne formulisano u njemu
ali kod neukog naroda,,,je to tek tako proslo nisu ni culi,,,ni znali znacaj ,,,,toga
da li smo mi opet dozvolili sebi da zivimo u nekoj vrsti matriksa ,jos goreg nego za vreme slobe?
na kraju krajeva se sada upitam,,,da li je slobodan milosevic stvarno zasluzio toliki prezir?
 
ovih godina su radikali,pogotovo sa seseljem,bili za mene sinonim za zlo
primitivizam i ostalo sto opisuje mulj na dnu
,,,oruzije za prljave i primitivne poslove ,ko zna kojih stranaka
na svakim demonstracijama sam bila
,,,,e sada
posle 9 sam se zamorila i ne pratim toliko politiku tu i tamo procitam nesto ,,pred izbore i to je sve
ovih par dana ja misim da nema nekog ko zivi u srbiji a da ne prati politiku
...juce sam odgledala sednicu vlade
,,,saslusala sa paznjom lidere stranaka ,,,
i sada sam zapanjena da je na mene jako veliki pozitivan utisak ostavio govor nikog drugog vec Tome Nikolica
i Canka
..da li je moguce
ne da sam pozitivno zapanjena sta je covek izgovorio
vec sam se pomislila
da nije samo slepo trabunjanje to sto je izgovorio ,i da je verovatno tacno da opet tv dnevnike i novine citamo kao u vreme milosevica,sa morkrom carapom preko ociju,,
JA sam videla naslovnu stranu nekih novina gde pise
AKO TOMA POBEDI KOSOVO CE PROGLASITI NEZAVISNOST
AKO TOMA POBEDI strani ulagaci ce pobeci iz zemlje
ako toma pobedi ,berza ce otici u k..-nije bas tako bilo formulisano
,,,,i tacno je covek rekao,vlada je neozbiljna,ona cak nema ni plan kako ce reagovati kada i ako se desi da proglase nezavisnost...
aaa znalo se ,,da ce proglasiti,koliko godina unatrag se ocekivalo?
ako nista drugo pa jedan kurir je o tome pisao pre mesec dana nego sto ce se to stvarno desiti
zar nije posao vlade ,,,to da brine o bezbednosti drzave i da planira strategiju buducnosti?
canak je rekao ono u ustavu
i kada bolje razmislite, tacno je
u vreme referenduma se pricalo da je lazan da je nesto ne formulisano u njemu
ali kod neukog naroda,,,je to tek tako proslo nisu ni culi,,,ni znali znacaj ,,,,toga
da li smo mi opet dozvolili sebi da zivimo u nekoj vrsti matriksa ,jos goreg nego za vreme slobe?
na kraju krajeva se sada upitam,,,da li je slobodan milosevic stvarno zasluzio toliki prezir?
Slobodan Milošević je vodio ratove u pogrešnim momentima...trebao je da upotrebi vojsku čim je dobio mogućnost da njome upravlja,i ne bi bilo 200000 mrtvih i 2000000 raseljenih.Samo u tome je greška.
 
ma ljudi
mozda ce se reprizirati tomin govor,obratite paznju
on je izmedju ostalog rekao i
SAMO BACATE KOSKE NARODU ,MAZETE IM OCI...
pa ceda i sloba su ,,te koske...vi raspravljate o cedi koji je apsolutno nista,
sto se politike tice
on samo svaljuje krivicu na druge,i kao treba gledati u buducnost,a ne kaze kako...
pijun...ni na sta ne utice.............
sada se vi svadjate oko cede ,koji je nebitan lik,,, njegovih 5 % nista ne znaci
ovde govorimo o situaciji
nikog ne treba razapinjati,,i klati, ali kako smo dozvolili da nam se opet stavi krpa na oci
i psovati
j
 
ovih godina su radikali,pogotovo sa seseljem,bili za mene sinonim za zlo
primitivizam i ostalo sto opisuje mulj na dnu
,,,oruzije za prljave i primitivne poslove ,ko zna kojih stranaka
na svakim demonstracijama sam bila
,,,,e sada
posle 9 sam se zamorila i ne pratim toliko politiku tu i tamo procitam nesto ,,pred izbore i to je sve
ovih par dana ja misim da nema nekog ko zivi u srbiji a da ne prati politiku
...juce sam odgledala sednicu vlade
,,,saslusala sa paznjom lidere stranaka ,,,
i sada sam zapanjena da je na mene jako veliki pozitivan utisak ostavio govor nikog drugog vec Tome Nikolica
i Canka
..da li je moguce
ne da sam pozitivno zapanjena sta je covek izgovorio
vec sam se pomislila
da nije samo slepo trabunjanje to sto je izgovorio ,i da je verovatno tacno da opet tv dnevnike i novine citamo kao u vreme milosevica,sa morkrom carapom preko ociju,,
JA sam videla naslovnu stranu nekih novina gde pise
AKO TOMA POBEDI KOSOVO CE PROGLASITI NEZAVISNOST
AKO TOMA POBEDI strani ulagaci ce pobeci iz zemlje
ako toma pobedi ,berza ce otici u k..-nije bas tako bilo formulisano
,,,,i tacno je covek rekao,vlada je neozbiljna,ona cak nema ni plan kako ce reagovati kada i ako se desi da proglase nezavisnost...
aaa znalo se ,,da ce proglasiti,koliko godina unatrag se ocekivalo?
ako nista drugo pa jedan kurir je o tome pisao pre mesec dana nego sto ce se to stvarno desiti
zar nije posao vlade ,,,to da brine o bezbednosti drzave i da planira strategiju buducnosti?
canak je rekao ono u ustavu
i kada bolje razmislite, tacno je
u vreme referenduma se pricalo da je lazan da je nesto ne formulisano u njemu
ali kod neukog naroda,,,je to tek tako proslo nisu ni culi,,,ni znali znacaj ,,,,toga
da li smo mi opet dozvolili sebi da zivimo u nekoj vrsti matriksa ,jos goreg nego za vreme slobe?
na kraju krajeva se sada upitam,,,da li je slobodan milosevic stvarno zasluzio toliki prezir?

Hvala Bogu da ste poceli da shvatate.
Dobro dosla nazad u jato.:)
 
zbog krivicnog dela izdaje, rusenja ustavnog poretka zemlje i pozivanje drzavnih organa da priznaju laznu drzavu na teritoriji republike Srbije!

ovo je notorna laz...apsolutno nemas nijedan jedini dokaz da potkrepis ove tvrdnje a tuzba se mora zasnovati na dokazima a ne na rekla kazala i pretpostavkama, halucinacijama i posledicama nedovoljno dobro ispiranja mozga od strane javnog servisa [evropske?] srbije i drugih RUSKIH medija
 
ovo je notorna laz...apsolutno nemas nijedan jedini dokaz da potkrepis ove tvrdnje a tuzba se mora zasnovati na dokazima a ne na rekla kazala i pretpostavkama, halucinacijama i posledicama nedovoljno dobro ispiranja mozga od strane javnog servisa [evropske?] srbije i drugih RUSKIH medija

Sta ti bre trabunjas?!Kakvi bre dokazi?!Izdajnici se javno PRED KAMERAMA zalazu za nezavisnost!
SVE IZDAJNIKE U ZATVOR!!!(a za neke je i zatvor malo,npr.Natasa Kandic)
 
postavljac teme nikada nije bio ni na jednom mitingu niti je ikada imao ovu dilemu...u najboljem slucaju to je jerry sa novim nickom

NE KAKI
DOBILA SAM SUZAVAC PO SRED FACE,ISLA SA STUDENTIMA KA SLOBINOJ KUCI I SEDELA NA ULICI KAO MAJMUN
,,CAK SAM I setala pored vaseg ljubljenog cede
setala u pola sedam sa studentima kada se sklonio kod zgrde albanije kodon policije ......
...ne kaki
uostalom,, ako je to nesto o cemu treba razmisljati iz celog mog izlaganja
onda si ti izgubljen slucaj
i nisam jeri ili vec,,,ko
 
Sta ti bre trabunjas?!Kakvi bre dokazi?!Izdajnici se javno PRED KAMERAMA zalazu za nezavisnost!
SVE IZDAJNIKE U ZATVOR!!!(a za neke je i zatvor malo,npr.Natasa Kandic)

dobro izdajnike u zatvor

sta cemo sa ratnim zlocincima?
sta cemo sa monopolistima?
sta cemo sa kriminalcima?

njih naravno necemo u zatvor...zatvor je samo za politicke neistomisljenike za koje izmisljate neke izdaje i ne znam ni ja sta
 
NE KAKI
DOBILA SAM SUZAVAC PO SRED FACE,ISLA SA STUDENTIMA KA SLOBINOJ KUCI I SEDELA NA ULICI KAO MAJMUN
,,CAK SAM I setala pored vaseg ljubljenog cede
setala u pola sedam sa studentima kada se sklonio kod zgrde albanije kodon policije ......
...ne kaki
uostalom,, ako je to nesto o cemu treba razmisljati iz celog mog izlaganja
onda si ti izgubljen slucaj
i nisam jeri ili vec,,,ko

sve mi je ok tokom celog posta sem zadnje recenice i mozda jos par detalja...to mi je neobjasnjivo...

inace su manje vise svi bili u pravu samo sto su govorili o razlicitim stvarima
 
ono sto mene muci je sledece
oni su jaci
mi smo mnogo mali
rusija je sa nema iz ko zna kojih interesa
mi to pijuni i mali ljudi necemo znati
ali cinimi se da smo mi samo rusiji nesto ,,materijal i povod da bi se samo suprostavila americi,,recite mi ako gresim
.....dakle
mali smo za ikakvu borbu
ako ne mislim da ponovimo kosovski boj
.....ali ne mozemo tek tako mirno gledati kako nam se zemlja uzima...
za 10 godina,,,,mi necemo ziveti u srbiji nego u drzavi Beogradu
dakle koje su nam opcije?
imamo li opcije
 
ono sto mene muci je sledece
oni su jaci
mi smo mnogo mali
rusija je sa nema iz ko zna kojih interesa
mi to pijuni i mali ljudi necemo znati
ali cinimi se da smo mi samo rusiji nesto ,,materijal i povod da bi se samo suprostavila americi,,recite mi ako gresim
.....dakle
mali smo za ikakvu borbu
ako ne mislim da ponovimo kosovski boj
.....ali ne mozemo tek tako mirno gledati kako nam se zemlja uzima...
za 10 godina,,,,mi necemo ziveti u srbiji nego u drzavi Beogradu
dakle koje su nam opcije?
imamo li opcije

raskrstiti sa tom politikom proslosti koja je na snazi poslednjih 20 godina i vratiti se evropskim vrednostima kojima smo oduvek i tezili pre WW2... u modernim evropskim zemljama se teritorija ne deli a drzava ne cepa...samo u zaostalim kao sto smo mi... jedini nacin je postati moderna i jaka evropska zemlja proporcionalno sa velicinom i brojem stanovnika...

razraditi turizam jer sam siguran da je to ono na cemu najvise mozemo zaraditi...

a pre svega promeniti mentalizam naroda sto je ujedno i najteze... :cool:
 
sve mi je ok tokom celog posta sem zadnje recenice i mozda jos par detalja...to mi je neobjasnjivo...

inace su manje vise svi bili u pravu samo sto su govorili o razlicitim stvarima


sta ti je ne jasno?
moja konstatacija
da ako si iz celog mog teksta ,izvukao poruku da ja mozda nisam bila na demonstracijama,i da je to uopste vazno...za celu pricu
onda sa tobom i ne treba nesto ozbiljno pricati
 
sta ti je ne jasno?
moja konstatacija
da ako si iz celog mog teksta ,izvukao poruku da ja mozda nisam bila na demonstracijama,i da je to uopste vazno...za celu pricu
onda sa tobom i ne treba nesto ozbiljno pricati

ne mogu da verujem da neko od nas koji smo setali postavlja pitanje da li je sloba zasluzio da ga mrzimo...treba postaviti pitanje da li su boris i kostunica to zasluzili a kod slobodana je stvar kristalno jasna...

to je ono sto me buni...da posle svega toga ne delujemo sigurno... :cry::cry:
 
raskrstiti sa tom politikom proslosti koja je na snazi poslednjih 20 godina i vratiti se evropskim vrednostima kojima smo oduvek i tezili pre WW2... u modernim evropskim zemljama se teritorija ne deli a drzava ne cepa...samo u zaostalim kao sto smo mi... jedini nacin je postati moderna i jaka evropska zemlja proporcionalno sa velicinom i brojem stanovnika...

razraditi turizam jer sam siguran da je to ono na cemu najvise mozemo zaraditi...

a pre svega promeniti mentalizam naroda sto je ujedno i najteze... :cool:

kakav turizam covece sada? o cemu ti pricas to je bilo resenje mozda pre 3-4 godine
ne sada,da li bi ti isao da letujes u neko selo gde se puca ,,
 
ne mogu da verujem da neko od nas koji smo setali postavlja pitanje da li je sloba zasluzio da ga mrzimo...treba postaviti pitanje da li su boris i kostunica to zasluzili a kod slobodana je stvar kristalno jasna...

to je ono sto me buni...da posle svega toga ne delujemo sigurno... :cry::cry:

pa dobro
moze i tako da se gleda na stvar
ali ti se jesi borio da ovi ovde dodju na vlast posle slobe
ti si radio za njih...
i tadic je juce lepo rekao
kada je bio sloba ,kosovo se nije odcepilo
sada kada je demokracka vlada,,,bez problema kosovo stvara drzavu,,,
 
ovih godina su radikali,pogotovo sa seseljem,bili za mene sinonim za zlo
primitivizam i ostalo sto opisuje mulj na dnu
,,,oruzije za prljave i primitivne poslove ,ko zna kojih stranaka
na svakim demonstracijama sam bila
,,,,e sada
posle 9 sam se zamorila i ne pratim toliko politiku tu i tamo procitam nesto ,,pred izbore i to je sve
ovih par dana ja misim da nema nekog ko zivi u srbiji a da ne prati politiku
...juce sam odgledala sednicu vlade
,,,saslusala sa paznjom lidere stranaka ,,,
i sada sam zapanjena da je na mene jako veliki pozitivan utisak ostavio govor nikog drugog vec Tome Nikolica
i Canka
..da li je moguce
ne da sam pozitivno zapanjena sta je covek izgovorio
vec sam se pomislila
da nije samo slepo trabunjanje to sto je izgovorio ,i da je verovatno tacno da opet tv dnevnike i novine citamo kao u vreme milosevica,sa morkrom carapom preko ociju,,
JA sam videla naslovnu stranu nekih novina gde pise
AKO TOMA POBEDI KOSOVO CE PROGLASITI NEZAVISNOST
AKO TOMA POBEDI strani ulagaci ce pobeci iz zemlje
ako toma pobedi ,berza ce otici u k..-nije bas tako bilo formulisano
,,,,i tacno je covek rekao,vlada je neozbiljna,ona cak nema ni plan kako ce reagovati kada i ako se desi da proglase nezavisnost...
aaa znalo se ,,da ce proglasiti,koliko godina unatrag se ocekivalo?
ako nista drugo pa jedan kurir je o tome pisao pre mesec dana nego sto ce se to stvarno desiti
zar nije posao vlade ,,,to da brine o bezbednosti drzave i da planira strategiju buducnosti?
canak je rekao ono u ustavu
i kada bolje razmislite, tacno je
u vreme referenduma se pricalo da je lazan da je nesto ne formulisano u njemu
ali kod neukog naroda,,,je to tek tako proslo nisu ni culi,,,ni znali znacaj ,,,,toga
da li smo mi opet dozvolili sebi da zivimo u nekoj vrsti matriksa ,jos goreg nego za vreme slobe?
na kraju krajeva se sada upitam,,,da li je slobodan milosevic stvarno zasluzio toliki prezir?

Milosevic je zasluzio, a ti si verovatno bila na demonstracijama, ali na kontramitingu. To je ono kad vam je sloba rekao da vas voli.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top