Moze li Srbija....?
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Moze li Srbija....?

Početnik Farfalla (avatar)
    Učlanjen
    28.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Moze li Srbija....?

Da bi tzv.demokratske zemlje i velike sile osetile ovaj nas protest predlazem da ih udarimo,mirno i civilizovano,tamo gde ih najvise boli! Po dzepu!
    Pozivam sve gradjane ove zemlje,kojima su dostojanstvo,ponos,pravda i moral sveti ,da prekinemo da kupujemo njihove proizvode.
    Jedini jezik koji oni priznaju i poznaju je jezik interesa i novca.Progovorimo njihovim jezikom,da bi nas razumeli.Mirno i civilizovano ispraznimo im dzepove koje Albanci vec decenijama pune.
    Pokazimo da nam Kosovo znaci vise od obicnih parola kojima gori Srbija!

Iskusan Ivan015 (avatar)
    Učlanjen
    01.06.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    95

Podrazumevano Re: Moze li Srbija....?

vazi...diskonektuj se odmah jer koristis impulse iz EU i SAD-a.... Nemoj piti koka kolu...baci mobilni, pocepaj farke... dukseve... televizor...komp...

ostani na srpskim i ruskim proizvodima [mozda i nisi za bolje] volovi i taljige...

Ističe se
    Učlanjen
    12.12.2007.
    Tekstova u blogu
    16
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Farfalla Pogledaj poruku
    Da bi tzv.demokratske zemlje i velike sile osetile ovaj nas protest predlazem da ih udarimo,mirno i civilizovano,tamo gde ih najvise boli! Po dzepu!
    Pozivam sve gradjane ove zemlje,kojima su dostojanstvo,ponos,pravda i moral sveti ,da prekinemo da kupujemo njihove proizvode.
    Jedini jezik koji oni priznaju i poznaju je jezik interesa i novca.Progovorimo njihovim jezikom,da bi nas razumeli.Mirno i civilizovano ispraznimo im dzepove koje Albanci vec decenijama pune.
    Pokazimo da nam Kosovo znaci vise od obicnih parola kojima gori Srbija!
    Наравно ја сам престао то куповати има више година.....имамо шпанске маслине ако ништа

Domaćin
    Učlanjen
    09.01.2008.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Ivan015 Pogledaj poruku
    vazi...diskonektuj se odmah jer koristis impulse iz EU i SAD-a.... Nemoj piti koka kolu...baci mobilni, pocepaj farke... dukseve... televizor...komp...

ostani na srpskim i ruskim proizvodima [mozda i nisi za bolje] volovi i taljige...

Početnik Farfalla (avatar)
    Učlanjen
    28.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Ne,u redu je sto si to napisao.Moje pitanje je i bilo moze li Srbija.Ti ocigledno ne mozes.Mada bi mnogo vise volela da si napisao sta mozes da ucinis, kao pojedinac koji (nadam se) voli Srbiju .Daj neki predlog.Konstruktivan.Bilo koji!
    Ne laj!

Zainteresovan član Angie. (avatar)
    Učlanjen
    11.12.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    41

Aha i kako cemo im nastetiti? 0,000000000000000000000000000000000000001%...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    22.01.2008.
    Reputaciona moć
    38

ha ha ha ha ha ha

Obećava
    Učlanjen
    21.01.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    37

Moze Srbija...ne znam kako su mogli to da ucine...kosovo je vekovima bilo nase...mi smo drzavu imali jos u vreme nemanjica, a oni tek 1912.,a onda dodju i prave drugu albansku drzavu na tlu srbije...nemaju prava...a od ostalih drzava niko ne sme da zucne...da ih muslimani ne bi lincovali...sta ce da rade oni ljudi dole...sad ce jos vise da ih maltretiraju...a poludela sam kad sam cula izjavu jednog siptara:To je dobro i za Srbiju...oni kao znaju sta je za nas dobro...za nas je dobro da se oni vrate u Albaniju...

Iskusan Ivan015 (avatar)
    Učlanjen
    01.06.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    95

Citat Original postavio Farfalla Pogledaj poruku
    Ne,u redu je sto si to napisao.Moje pitanje je i bilo moze li Srbija.Ti ocigledno ne mozes.Mada bi mnogo vise volela da si napisao sta mozes da ucinis, kao pojedinac koji (nadam se) voli Srbiju .Daj neki predlog.Konstruktivan.Bilo koji!
    Ne laj!
    ovako... ono sto ja mogu jeste da izadjem na ulicu i zatrazim ostavke ministara pre svega onog za kosovo i metohiju jer isto tako nemamo ministra ni za norvesku...nemamo ministra ni za burkinu faso...a sto bismo imali za kosovo? [sada]...znaci njegovo je odradio...znamo kako

onda zatim premijera koji je toliko drzak da i danas posle proglasenja kosova jos uvek prica narodu da kosovo nije izgubljeno niti ce biti... a svi znamo da jeste jos od 99'...

e kada dodje do novih parlamentarnih izbora da vidimo ko je sacuvao kosovo...ko ga je pre toga unistio a ko je imao hrabrosti da to prvi kaze i otvori narodu oci ...

gluposti su bojkotovati strane proizvode jer nije da ja ne mogu [a ne mogu] nego niko ne moze

Ističe se rale74 (avatar)
    Učlanjen
    29.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

ovako... ono sto ja mogu jeste da izadjem na ulicu i zatrazim ostavke ministara pre svega onog za kosovo i metohiju jer isto tako nemamo ministra ni za norvesku...nemamo ministra ni za burkinu faso...a sto bismo imali za kosovo? [sada]...znaci njegovo je odradio...znamo kako

onda zatim premijera koji je toliko drzak da i danas posle proglasenja kosova jos uvek prica narodu da kosovo nije izgubljeno niti ce biti... a svi znamo da jeste jos od 99'...

e kada dodje do novih parlamentarnih izbora da vidimo ko je sacuvao kosovo...ko ga je pre toga unistio a ko je imao hrabrosti da to prvi kaze i otvori narodu oci ...

gluposti su bojkotovati strane proizvode jer nije da ja ne mogu [a ne mogu] nego niko ne moze
    Potpuno si u pravu.Ti sto seru protiv stranih proizvoda prvi ne bi mogli da ih se odreknu.Sto ministri ne izadju iz nemackih audija, pa pocnu da se voze u moskvicima....

Slične teme

1. Odgovora: 60
    Poslednja poruka: 25.02.2009., 21:11
  2. Srbija ne može da pobedi
    Autor Kiseli bombon u forumu Politika
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 25.02.2009., 18:54
  3. Ne može Srbija bez Jugoslavije
    Autor WEISHAUPT u forumu Politika
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 03.04.2008., 21:01
  4. NA KOGA SE SRBIJA MOZE OSLONITI?