Koliko ljudi treba da strada pa da ...?
Prikazujem rezultate 1 do 20 od 20

Tema: Koliko ljudi treba da strada pa da ...?

Početnik
    Učlanjen
    08.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Koliko ljudi treba da strada pa da ...?

E pa forumasi,
    stvarno se osecam bedno. Nije mi jasno da i pored situacije u kojoj se nalazimo jedan dogadjaj ne moze da se "probije". Zato se i pitam koliko ljudi treba da nastrada da bi nesto bilo nacionalana zalost. Moja ogorcenost je usledila posle pozara u Novom Sadu gde su zivot izgubili mladi ljudi. E pa nemojte da opet vodimo pogresnu politiku i da se delovima zemlje okrecemo kada za to bude kasno. Geografska nesreca je sto su nastradali iz Vojvodine dok sam siguran da je neko iz Cacka nastradao bi sigurno blio drugacije. Dobra drzava vodi racuna o svakom svom delu u svako trenutku! Nemojte pomisliti da je nezavisnost Kosova opravdana ali nauk iz vodjenja pogresne politike treba izvuci na vreme!

Aktivan član
    Učlanjen
    16.11.2007.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Koliko ljudi treba da strada pa da ...?

Citat Original postavio thefluke Pogledaj poruku
    E pa forumasi,
    stvarno se osecam bedno. Nije mi jasno da i pored situacije u kojoj se nalazimo jedan dogadjaj ne moze da se "probije". Zato se i pitam koliko ljudi treba da nastrada da bi nesto bilo nacionalana zalost. Moja ogorcenost je usledila posle pozara u Novom Sadu gde su zivot izgubili mladi ljudi. E pa nemojte da opet vodimo pogresnu politiku i da se delovima zemlje okrecemo kada za to bude kasno. Geografska nesreca je sto su nastradali iz Vojvodine dok sam siguran da je neko iz Cacka nastradao bi sigurno blio drugacije. Dobra drzava vodi racuna o svakom svom delu u svako trenutku! Nemojte pomisliti da je nezavisnost Kosova opravdana ali nauk iz vodjenja pogresne politike treba izvuci na vreme!
    Ne seri bre budalo, em tema nema veze sa politikom, em lupas gluposti neopisive. Sada ce glavna vest da bude sto je neko izgorio u pozaru ili poginuo u saobracajnoj nesreci pored nacionalne katastrofe.

Početnik
    Učlanjen
    08.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Seronjo bolje uzmi pusku sa tvog avatara i pucaj sebi u celo. Gde si bio kada su se te stvari resavale. Sada verovatno lomis MC na Zelenom vencu. Stvarno si faca, nema sta.

Primećen član
    Učlanjen
    02.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

ne razumem sta si hteo time da kazes ... svakog dana se desi po'neki nesretni slucaj ,bio je dan zalosti u Novom Sadu ..mozda s time sto je bilo protesta za vreme dana zalosti? nije bilo kritika zbog toga?jel da?

Obećava
    Učlanjen
    13.02.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    36

Svi pricaju o nekoj gresci iz proslosti. Niko ne poznaje siptare. Oni su zatvorena zajednica. Njih niko nikada nije uspio da popise. Oni nikada nisu hteli da imaju nista sa Srbima. Mi tu nista nismo mogli da uradimo. Posle oslobadjnja 1912. niko ih nije dirao, kao ni poslije II svetskog rata kada su iselili 50% Srba. Cak je Tito naredio da se Srbi ne vracaju na Kosovo. Data im je autonomija 1974. koju niko u svetu nije dao nekoj pokrajini. Ni to im nije bilo dovoljno pa su pravili nemire 80-ih. Ja nisam pristalica SPS-a ali se bojim da ni Slobo nije tu nista mogao. Oni nikada nisu htjeli da imaju nesto sa Srbima.

Aktivan član
    Učlanjen
    16.11.2007.
    Reputaciona moć
    0

Seronjo bolje uzmi pusku sa tvog avatara i pucaj sebi u celo. Gde si bio kada su se te stvari resavale. Sada verovatno lomis MC na Zelenom vencu. Stvarno si faca, nema sta.
    Ajde sada magarce zamisli kako bi neko to izveo sto trazis Ne lomim MC, vec jednostavno ne jedem to smece, a ujedno eto dovoljan bojkot Ne, ti si faca sa tim seljackim rumenilom sto furas po Futoskoj

Poznat svetolik trpkovic (avatar)
    Učlanjen
    25.08.2006.
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio UbicaDecijegaLica Pogledaj poruku
    Ne seri bre budalo, em tema nema veze sa politikom, em lupas gluposti neopisive. Sada ce glavna vest da bude sto je neko izgorio u pozaru ili poginuo u saobracajnoj nesreci pored nacionalne katastrofe.
    Sta si ti neki Rvat a ?:shock:

Aktivan član
    Učlanjen
    16.11.2007.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio svetolik trpkovic Pogledaj poruku
    Sta si ti neki Rvat a ?:shock:
    Ne, samo pismen

gori - izgorio

Primećen član YT1RDI (avatar)
    Učlanjen
    15.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

Exclamation Re: Koliko ljudi treba da strada pa da ...?

Citat Original postavio ssashaa Pogledaj poruku
    svakog dana se desi po'neki nesretni slucaj
    Ма да ако гледаш сваки случај за себе. Али кад те случајеве сабереш на годишњем нивоу то је грозно. Па још ако узмеш у обозир колико би деце ти млади људи сутра имали...
    Зато је човек делимично у праву јер данас, сваки изгубљени српски живот јесте политичко питање!
    Више стотина живота би било сачувано на путевима да се саобраћајци стриктно држе слова закона, а у кафићу у Н. Саду је дошло до флеш пожара због материјала од кога је урађен ентеријер (који им је противпожарни инспектор дао употребну дозволу?). Ма неке би требало за јајца па да висе док не цркну.
    Poslednji put ažurirao/la YT1RDI : 19.02.2008. u 11:09

Nov član
    Učlanjen
    19.02.2008.
    Reputaciona moć
    0

Ja se slazem. Bolje se zapitajte pre nego sto i Vojvodina "dobije noge". Sigurna sa m u to i ja kao srkinja mislim da je to jedino resenje. Sve stavite po strani a kada bude kasno onda cete ponovo lupati po gradovima.

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2078

Ова тема НЕМА НИКАКВЕ БЛАГЕ ВЕЗЕ СА ПОЛИТИКОМ.

Трагедија јесте велика - али смо са таквим и још далеко горим трагедијама по наш народ суочени сваког дана, тако да на неки начин постајемо потпуно отупели за било какву врсту саосећања.
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Učlanjen
    25.08.2006.
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Ne, samo pismen

gori - izgorio

kod nas se kaze izgorEo u pozaru , a ne izgorIo ,to je malo zapadniji dijalekt al dobro mozda si samo poceo da zaboravljas maternji jezik

Učlanjen
    25.08.2006.
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

E pa forumasi,
    Kakve veze to ima dal je u NSu ili Cacku ,nemoj lupati gluposti koje su uzgred i veoma neumesne osim toga sto su glupe .

Nov član
    Učlanjen
    19.02.2008.
    Reputaciona moć
    0

Ja bas mislim da itekako ima veze sa politikom. Losa politika nas je dovela do odvajanja Kosova. Losa politika se nastavlja. Nemojte posle isto tako biti u cudu kada Vojvodina kaze papa.

Aktivan član
    Učlanjen
    16.11.2007.
    Reputaciona moć
    0

kod nas se kaze izgorEo u pozaru , a ne izgorIo ,to je malo zapadniji dijalekt al dobro mozda si samo poceo da zaboravljas maternji jezik
    Kod vas sam ja cuo i reci tipa "metkovi" i "biciklovi" pa nikom nista a iznad sam ti objasnio kako i zasto

Početnik
    Učlanjen
    08.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Glupo??? Nmeoj biti siguran. Velja bi to isterao sigurno. Posle ces biti u cudu sto Vojvodina odlazi i kaze papa ovoj preostaloj drzavi. Nemoj misliti da i ja kao Srbin ne zelim ziveti bolje. Posle ces biti u cudu kao sto si verovatno bio 17.02. Sve je to losa politika. Ako se neke stvari ne promene scenarijo je poznat. Nemoj misliti da zelim rat ili oruzije ali hocu da radim zaradim i znam sta mogu sebi da prijustim a ne da "vucem" ostatk drzave a da istu tu boli ona stvar kada se nesto desi. Jedino logicno objasnjenje mi je da nije nacionalni dan zalosti posto bi svet pomislio da je to zbog Kosova.

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2078

Kod vas sam ja cuo i reci tipa "metkovi" i "biciklovi" pa nikom nista a iznad sam ti objasnio kako i zasto
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Primećen član YT1RDI (avatar)
    Učlanjen
    15.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

Smile Re: Koliko ljudi treba da strada pa da ...?

mozda si samo poceo da zaboravljas maternji jezik
    Није он почео да заборавља матерњи језик него смо ти и ја учили компакт верзију. Српски је врло садржајан и богат језик!

Iskusan Ha-Nocri (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    111

Jesi li ti primitivan malo. Onako fresh iz sume izasao. Ajde idi komentarisi teme koje ti odgovaraju kada vec ni trunke tolerancije nemas.

Iskusan nisliya (avatar)
    Učlanjen
    18.01.2008.
    Pol
    muški
    http://dl.net.hr/webcafe/misc/podsvjest.html
    Reputaciona moć
    104

E pa forumasi,
    Tragedija bez daljnjeg! Treba prvo ispitati ceo slucaj, pa onda iznositi zakljucke. Zasto mislis da to ima veze sa politikom?

Slične teme

1. Koliko je ljudi ''Bog'' ubio
    Autor Les Paul u forumu Religija
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 12.03.2009., 16:53
  2. Koliko divnih ljudi
    Autor polthron u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 64
    Poslednja poruka: 17.03.2008., 12:47
  3. koliko ljudi staje u diskoteku od 80 m2?
    Autor Marija:) u forumu Arhiva
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 22.11.2007., 15:50
  4. Koliko ste ljudi spojili?
    Autor Vagina-Explorer-Jezikom u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 25.04.2005., 23:41

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku