Pobeđena Srbija već pobeđuje!

fosilvaso

Buduća legenda
Poruka
38.009
1) Citat: 'Srbija nikada neće da prizna tu lažnu državu'!

2) MUP raspisuje poternice za KiM-političarima, i tako su oni upali sami u svoju zamku. Naime, čim prvi put nešto loše 'odigraju', preko Interpola će se isti tren naći u nekom srpskom zatvoru. I to ti je sloboda:D

Nije loše za početak.....
 
mnogo njih Srbija ima na Interpolovim poternicama
npr. Mirjana Markovic i Marko Milosevic
pa dzaba

Interpol ne može njih uloviti ako to Rusija ne odobri!

Ću da ti nacrtam:
Čim KiM političari 'pogreše', a EU/KFOR je prisutan na KiM-u, znači, Interpol ih može bilo kada dohvatiti! Ili ako odu u posetu u neku od 'prijateljskih' država koje su ih priznale!
 
mnogo njih Srbija ima na Interpolovim poternicama
npr. Mirjana Markovic i Marko Milosevic
pa dzaba

a to sto ih drzi srpska majka rusija nije bitno, i verovatno ih samo drzi do daljenjega, mislim cekaju pogodan trenutak...
ja ne znam kako neko moze obozavati rusiju kada ta rusija prvo ne postuje srbiju, zar ovo nije dokaz, familiju bivseg balkanskog kasapina umesto da izruci drzavi koja se kune u nju, i time rasvetli desetine zlocina koji su ucinjeni srpskom naroda ona... pihhhh, jako prijateljstvo
 
a to sto ih drzi srpska majka rusija nije bitno, i verovatno ih samo drzi do daljenjega, mislim cekaju pogodan trenutak...
ja ne znam kako neko moze obozavati rusiju kada ta rusija prvo ne postuje srbiju, zar ovo nije dokaz, familiju bivseg balkanskog kasapina umesto da izruci drzavi koja se kune u nju, i time rasvetli desetine zlocina koji su ucinjeni srpskom naroda ona... pihhhh, jako prijateljstvo

Kasapina ? Pa da vas je taj iskasapio danas nebi imali drzavu, nego vas je na svu (vasu) srecu samo proterao kulturno, mada je kasnije uvideo da se loma zayebao ;) a mozda su ga ovi bas zbog toga i isporucili :D
 
a to sto ih drzi srpska majka rusija nije bitno, i verovatno ih samo drzi do daljenjega, mislim cekaju pogodan trenutak...
ja ne znam kako neko moze obozavati rusiju kada ta rusija prvo ne postuje srbiju, zar ovo nije dokaz, familiju bivseg balkanskog kasapina umesto da izruci drzavi koja se kune u nju, i time rasvetli desetine zlocina koji su ucinjeni srpskom naroda ona... pihhhh, jako prijateljstvo

Mirjani su Srbi mogli da sude, da je bilo volje, želje ili moći!?
 
Никад шиптарски терористи неће имати независност...

Република НАТО ће увек бити независна држава, првог човека државе који преставља јединство "нације" народ не бира преко демократских избора... војна хунта је војна хунта...
 
Никад шиптарски терористи неће имати независност...

Република НАТО ће увек бити независна држава, првог човека државе који преставља јединство "нације" народ не бира преко демократских избора... војна хунта је војна хунта...


ZIVEOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO:)
 
Никад шиптарски терористи неће имати независност...

Република НАТО ће увек бити независна држава, првог човека државе који преставља јединство "нације" народ не бира преко демократских избора... војна хунта је војна хунта...

Jel to o Srbiji pricas ?
 
Može li neko pojašnjenje za ove dve misli od vas?

Ponovo:
Čim KiM političari 'pogreše', a EU/KFOR je prisutan na KiM-u, znači, Interpol ih može bilo kada dohvatiti! Ili ako odu u posetu u neku od 'prijateljskih' država koje su ih priznale!

Znači, KiM političari ne smeju da naprave ni jedan pogrešan korak, ukratko, ZAVISNI su, za sada ne od Srbije, već od svojih sponzora!
Prema tome, nisu NEZAVISNI!

I dodajem, iako to nije Srbija postigla:
3) Čim teže ka EU, opet nisu nezavisni jer moraju da ispune hrpu uslova da bi bili primljeni!
 

Back
Top