Модераторима, симбол који вређа чланове форума

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
Модератори, члан форума Адем_КС има за аватар слику нарко-државе Косово, и као непризната држава нема право на истицање својих симбола на јавним местима, сходно међународном праву.

Са друге стране то је званична застава људи који су оптужени јуче по налогу министра полиције за кривична дела против територтијалног интегритета Србије, и сходно томе, истицање те заставе сматрам и кривичним делом.

avatar73121_4.gif


Молим модераторе да наложе кориснику Адем_КС да уклони са свог аватара ту заставу или у супротном да га трајно банују.

Хвала.
 
Модератори, члан форума Адем_КС има за аватар слику нарко-државе Косово, и као непризната држава нема право на истицање својих симбола на јавним местима, сходно међународном праву.

Са друге стране то је званична застава људи који су оптужени јуче по налогу министра полиције за кривична дела против територтијалног интегритета Србије, и сходно томе, истицање те заставе сматрам и кривичним делом.

avatar73121_4.gif


Молим модераторе да наложе кориснику Адем_КС да уклони са свог аватара ту заставу или у супротном да га трајно банују.

Хвала.

ajde ova balafurdija, ali to od tebe nisam ocekivao, dovoljno bi bilo samo da meni javno ili na pp kazes i ja bih to uradio, ipak smo ljudi, ili grsim sa ovim boldovanim:lol::lol::lol:
 
Ja sam da se bojkotuje internet i bela tehnika . I sve sto je sa trulog zapada . Tako je .Da se bojkotuje.

Zivela Srbija

Samo da ne bojkotujemo cucavac , to nam je od Majke Rusije , gladna joj deca ...

Zivela Srbija

bravo majstore, napokon da vidim da je nekome ipak ostalo trunke humora. jedini post koji me nasmejao u zadnja dva-tri dana:lol::lol::lol::lol:
 
То мајсторе, таман сам ја хтео да отворим ову тему. Није само аватар у питању, погледајте само шта тај шиптар пише у блогу, прелистајте и његове постове. Видећете да на сваком кораку покушава мучки да нас провоцира.

Нисам једини који мисли да шиптару треба дати БАН, заслужио је..
 
Ja sam da se bojkotuje internet i bela tehnika . I sve sto je sa trulog zapada . Tako je .Da se bojkotuje.

Zivela Srbija

Samo da ne bojkotujemo cucavac , to nam je od Majke Rusije , gladna joj deca ...

Zivela Srbija

:
Hajde da se bojkotuju:
Marlboro, Jack Daniels, Porsche, Philips, Dolce & Gabbana, Dior... muziku, sport a Bogami i...
one ZELENE NOVCANICE :lol::lol::lol: :wink:
 
Модератори, члан форума Адем_КС има за аватар слику нарко-државе Косово, и као непризната држава нема право на истицање својих симбола на јавним местима, сходно међународном праву.

Са друге стране то је званична застава људи који су оптужени јуче по налогу министра полиције за кривична дела против територтијалног интегритета Србије, и сходно томе, истицање те заставе сматрам и кривичним делом.

avatar73121_4.gif


Молим модераторе да наложе кориснику Адем_КС да уклони са свог аватара ту заставу или у супротном да га трајно банују.

Хвала.

kako moze postojati simbol drave koja ne postoji?

ajde vi radikali i dssovci i spsovci se dogovorite vise jel kosovo postoji ili ne postoji :lol::lol:
 
То мајсторе, таман сам ја хтео да отворим ову тему. Није само аватар у питању, погледајте само шта тај шиптар пише у блогу, прелистајте и његове постове. Видећете да на сваком кораку покушава мучки да нас провоцира.

Нисам једини који мисли да шиптару треба дати БАН, заслужио је..

.....ne dirajte brata adema on je nash sugradjanin ,malo se deca zaigrala al kad padne mrak svi ce opet svojoj kuci ..........:lol::lol::lol: ...........nedam te ja moj ademe ,nekako si mi srcu prirastao ,ce da bidnemo ja i ti ko boro i ramiz samo da pozivimo .....:lol::lol:
 
Јуди јесте ли слепи? :mad: Па погледајте му сада аватар, нашминкани генерал Младић. Видите ли да нас $ебе у здрав мозак. Покушајте ви да ставите на шиптарском форуму слику терористе јашарија па видите шта ће да буде.
 
Јуди јесте ли слепи? :mad: Па погледајте му сада аватар, нашминкани генерал Младић. Видите ли да нас $ебе у здрав мозак. Покушајте ви да ставите на шиптарском форуму слику терористе јашарија па видите шта ће да буде.

....pa vidish valjda da je chovek nash ,stavio junaka na avatar ,polako ali sigurno shvata neke stvari .............di da stavi onog kradljivca koza jasharija pa nije nash adem lud ,zna on ko je ko .......:lol::lol:
 
То мајсторе, таман сам ја хтео да отворим ову тему. Није само аватар у питању, погледајте само шта тај шиптар пише у блогу, прелистајте и његове постове. Видећете да на сваком кораку покушава мучки да нас провоцира.

Нисам једини који мисли да шиптару треба дати БАН, заслужио је..

Ма не, бре, људи... какав бан, нека пише јадан, добро је да зна да пише.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top