Jelena Jankovic

Neko je rekao ranije,da je u muskom tenisu bila slicna situacija kad se povukao Sampras,sto naravno,nema veze sa istinom.Sampras pre povlacenja,2 godine nije uzeo ni jedan jedini turnir,a to mozete lako proveriti na Netu...A onda je uzeo US Open i covek se penzionisao,cini mi se kao 8 ili 12 na ATP listi...Dakle,i te dve godine je neko morao da bude prvi..Pa rekose da je to slucajno bio Lejton Hjuit.Lejton iz 2001 ili druge i sadasnji Lejton veze sa zivotom nemaju,on je tada stvarno vrhunski igrao...

A ja kod zena trenutno ne vidim ni neku kao sto je bio,eto,Lejton kad su i Sampras i Agasi posustali.Sestre Vilijams?Imam osecaj da bi umrle da odigraju dva vezana turnira do kraja,zabole njih,igraju koliko hoce,a sto im WTA to dozvoljava,to je njihova stvar...Zato i ne vidim nekog ko moze da zasedne recimo 6 meseci na vrh i da se ne mrda.Ove nase mogu da se menjaju,vala i bolje one,bar su nase,nego neko drugi.Ali da su prave sampionke,nisu,niti mislim da ce to posatati.A u tu kategoriju spadaju i Sarapova i ostale...

Na krau krajeva,bar ce kladionice lepe pare da uzmu..Nikad neces znati da li ce JJ da izbaci neka 187 igracica na svetu ili ce Ana da bude bez motiva i slicno....
 
ja mislim da je neminovnost da neka teniserka zadrzi 1. mesto duze... ako ne zato sto je stvarno dosta bolja od ostalih, ono bar zbog prednosti koje vrh nudi (ma koliko da su u ovakvom stanju stvari te prednosti manje nego u slucaju trenutnog stanja u ATP-u)... i da se na kraju, verovatno i iskali u sampionku......
ne kazem da ce se to desiti za 1-2 meseca... ali mislim da se nece cekati godinama... ;)
videcemo vec....
 
Hahahahh,gde se seti Alise :D Ja kad kazes Alisa i Zemlja ogledala setim se onog crtaca sa Miki Mausom kad ga jure karte...Na istu foru kao i Alisa,eh ti divni crtaci :D

Ej ljudi,kad pocinju OI?Mislim,sa sve atletikom,zar to nije za par dana?I da,kad tenis pocinje da se igra,jel u tri seta,jel se igra svaki dan..Koliko sam ja razumeo,taj tenis nas divni se igra svaki dan,pa zato pitam :D
 
Auuu, medo, celu noc pozarni, pa sad opet trk na forum...
Problematicno, bogami... :D
hmmm. nisam te skroz skontao... :o ... redovno lezem oko 5-6h ujutro...
al' u svakom slucaju previse vremena dajem forumu... na srecu (il' zalost) nece to tako jos dugo... ;)

a tenis bi trebao na OI da pocne vec u nedelju... i da traje nedelju dana... igra se, cim ide dan za danom, u 2 dobijena seta... imam "slicico-tabelo-raspored" sa svim sportovima i njihovim datumima... gurnucu je danas npr. na atp temu... ;)
 
Poslednja izmena:
Nije problem kad lezes, nego sto si vec u 14h opet na forumu... :mrgreen:
heheee- pa nije to bilo cim sam otvorio oci (nikada i nije, jer imam svoje jutarnje navike koje idu pre svega)... danas sam samo silom prilika budan od 11h... i umesto da izdrzim do uvece i probam da sredim spavanje- skomirao sam se preko dana i tek skoro ustao... tako da nastavljam sa nocobdisanjem (sto pred OI i nije tako lose)... :o
al' da se ne objasnjavam previse, kako ne bi ispalo da se branim od nicega... ;)
cinjenica da ovde gubim mnogo vremena svakako ostaje (valjda ovde nalazim vise ljudi koji vole tenis koliko ga ja volim)... a verujem da ce prekid toga zbog obaveza koje nadolaze, biti dobra stvar... :)
 
Cini mi se da cemo na ovoj temi da budemo samo ja i ti i neki slucajni prolaznici koji ce da prokomentarisu i odu.
Ajde tema:
Jelena izgubila od Safine.

aha....joj sto mi zao sto je izgubila onu safinu ne podnosim,a tek sam je zamrzela kad je trazila celenc a jelena samo sto nije servirala.....nisam gledala mech,ali narawno bih volela da je Jecka pobedila....
 

Back
Top