Jelena Jankovic

Prenos nije pomeren niti je mec bio zakazan za petak vec za subotu u 18:00....
Prenos ce biti na RTS-u (i na eurosportu)...

@Ljudmila nikad se ne zna... Serena jeste favorit u ovom mecu, ali bila je i u 1/4 finalu AO pa je izgubila... Za sada je u medjusobnim duelima 3-2 za Jelenu...
 
Jelena nam je izgubila. Bas steta.
Ali, borila se hrabro.
Nije se nista moglo bolje. Nasa je i igrala pod prehladom.
Serena je u visokoj formi, skinula je kilograme, radila fitnes... rezultati nisu izostali.
Citam, nesto se prica sta se dogodilo u Delti u vezi sa Jelenom, pa Vas molim da mi neko ukratko preprica, sta se to dogodilo, posto nemam info.

Jelena bice bolje drugi put.
Vazno je da se potpuno oporavi ili je bas krhkog zdravlja...

Unapred zahvalna kisa.
 
Jelena,svaka chast na odigranom mechu.Bilo je prelepo gledati te.
Stvarno fenomenalan mech.Na kraju ipak posustala ali je bila izuzetno hrabra i vesela shto je
i najbitnije.Odushevila me je.Moglo je bolje,servis nije ishao mada ne znam kad i jeste,ali zadovoljna sam
 
Jooooooooooooooooooooooj,meni se to desilo u Delti sa njom...Molim te nadji to negde,smaracu ostale sa istom pricom :(

Za JJ i danasnji mec-svaka cast! Eto ,da ne bude da je samo pljujem,kad odigra kako treba,tj,kad se onoliko bori,onda nema sta da joj se zameri.I za divno cudo,nije odustala kad je videla da ce da izgubi,stavise,jurila je ko blesava.Cestitke za Jecu!

A ona Serena,pa pored njenog imena moze slobodno da stoji objasnjenje - sinonim za igraca koji se boji da pobedi! Pa stvarno,vodi 5:0,pa dodje do 5:2,i onda na 3 mec lopte,onda duplu servis gresku,mrezu i jedan aut od pola metra! U tom momentu sam,gledajuci kako Jelena pametno navodi majmuna na gluposti poceocak i da navijam za nju....Steta onda sto naravno,na svoj servis nije mogla nista da uradi.Mora da ga ojaca,iskreno,sramota je da igracica koja stvarno dosta zna,nema servis.
 
sto za divno cudo (neodustajanje jecino)? pa nije jeca nikada ni odustajala :) aserena... desilo joj se da nije brzo zavrsila mec, ali to je ipak bio samo izuzetak :)
a jeca jeste poboljsala servis i to drasticno. sada je umesto ocajnog... recimo osrednje-slab. :)
 
JJ od danas zaštitno lice AQUA VIVE

Beograd, 20. maj, 2008. – Kompanija Knjaz Miloš i treća teniserka sveta Jelena Janković potpisali su danas u Beogradu dvogodišnji ugovor o sponzorstvu i saradnji. JJ će naredne dve godine biti zaštitno lice kompanije Knjaz Miloš, odnosno njegovog Brenda AQUA VIVA.

Zahvaljujući predstavnicima Knjaz Miloša na ovako važnom sponzorstvu i priređenom iznenađenju Jelena Janković, istakla je da je danas malo onih koji ulažu u sport i da samo sami sportisti znaju koliko je važno da iza njih stoji ozbiljan sponzor i obećala da će se ona svojim prijateljima u Knjaz Milošu odužiti osvajajući turnire.

jelenaaquaviva-1.jpg
 
Danas sam se bas nasmejao kada sam procitao kako je britanski novinar intervjuisao JJ. :D

Novinar: Da li je ovaj mec bio klasican primer veteranke koja zna kako da pobedi...

JJ: Cekajte, jeste li vi to mene nazvali veterankom?! Pa, ja imam samo 23 godine (smeh)... Hvala vam sto ste ucinili da se osecam starom.

Novinar: I? Da li je to bio klasican primer da veteranka...

JJ: Oh, moj boze, pa on ne prestaje sa tim "veteranka"! E, sad mi stvarno nije dobro!

Novinar: Je l' moze iskusnija igracica? Kako vam to zvuci?

JJ: Okej. Starija sam od devojke. Ne znam koliko godina. Ona ima 18. zar ne?

Novinar: 17.

JJ: 17?! Veoma je mlada. Nisam znala da je bas toliko mlada.

Novinar: Pa. da. Nije veteranka...
 
Danas sam se bas nasmejao kada sam procitao kako je britanski novinar intervjuisao JJ. :D

Novinar: Da li je ovaj mec bio klasican primer veteranke koja zna kako da pobedi...

JJ: Cekajte, jeste li vi to mene nazvali veterankom?! Pa, ja imam samo 23 godine (smeh)... Hvala vam sto ste ucinili da se osecam starom.

Novinar: I? Da li je to bio klasican primer da veteranka...

JJ: Oh, moj boze, pa on ne prestaje sa tim "veteranka"! E, sad mi stvarno nije dobro!

Novinar: Je l' moze iskusnija igracica? Kako vam to zvuci?

JJ: Okej. Starija sam od devojke. Ne znam koliko godina. Ona ima 18. zar ne?

Novinar: 17.

JJ: 17?! Veoma je mlada. Nisam znala da je bas toliko mlada.

Novinar: Pa. da. Nije veteranka...

Koji ludak..:lol:
 

Back
Top