WTA

pa gledaj,ova riba ju je vec jednom pobedila pa kad je videla da je i ovde djavo odneo salu verovatno je resila da se malo uhvati za butinu

voleo bih da jednom u zivotu kaze da je na neki turnir dosla 100% spremna
 
To verovatno ove sezone necemo videti! ne volim takve igrace,a ko ih voli,svaka im cast! Ja sam lepo rekao,da je ona STVARNO toliko povredjena,mesec dana ne bi igrala,recimo ne bi igrala ceo februar koji je ioanko polumrtvi deo sezone i do sredine amrta,i onda bi pocela da razvaljuje. Ali ne,igrace svaki Bozji turnir i na svakom ce se zaliti.....Uh sto je ne volim!
 
opet povreda???stvarno mi nije jasna Jelena,ok je ona meni i sve,ali zasto ne preskoci koji turnir i oporavi se,da kasnije nema tih problema.Ako su ovo uopste prave povrede /:
 
Na ovaj forum ne moras ni da dodjes da bi znao ko sta pise.... Ocekivao sam da cete ovo napisati cim je JJ izgubila... Sledece nedelje pocinje Indian Wells pa i vasi komentari na racun JJ..... Drugim recima na forumu nista novo...
 
Na ovaj forum ne moras ni da dodjes da bi znao ko sta pise.... Ocekivao sam da cete ovo napisati cim je JJ izgubila... Sledece nedelje pocinje Indian Wells pa i vasi komentari na racun JJ..... Drugim recima na forumu nista novo...
Ovde moze da komentaris ko sta hoce, tako da ako ti se ne svidja, ne moras ni da citas...
 
A sad mi lepo reci,koji turnir je JJ odigrala i izgubila a da se nije zalila na povredu?E kad to cujem ,onda lepo mozemo i da promenimo nacin komentarisanja.Od kraja prosle sezone,samo se vadi na povrede,za bilo sta! Preskoci mesec dana turnira i onda igraj kao car..Ne preskace ih? Pa zar onda nije jasno sada vec i svima da folira povrede?Dajte prestanite sa tim forama,Jeca je nasa i najbolja je i pogledajte malo realno! Svaki turnir izmislja nove povrede - i to naravno,kad gubi!
 
prava prenosa za indijan vels i majami otkupio eurosport :) nadam se da ce to ovoga puta znaciti da ce biti i redovnih prenosa (bilo ili ne nocnih komenta(to)ra).

evo zreba za indian wells (.pdf):
http://www.sonyericssonwtatour.com/...global/Pdfs/events/2008/indianwells_draws.pdf

auh- 3 komada za redom. stvarno, sto izbacise edit... ?
nego, jel neko zna kada eurosport pocinje sa prenosima i kada nosioci (i ozbiljniji mecevi) krecu?
 
hvala druze ;)

ma ne mrzi mene... eurosport je bio prvi sajt koji sam ceprkao, ali nisam nasao ove informacije. pretpostavljam da se jos ne znaju svi detalji pa cemo odgovore dobiti uskoro...
 
koliko vidim, danas ne igraju ni ana ni jelena. od favorita igraju sarapova, kuznjecova, i hantuhova koja brani titulu... a hantuhova ladno ima 3 trofeja u karijeri, a od toga su 2 iz indian wellsa! :)

ani je prvi ozbiljniji protivnik u 4. kolu schiavone. u 1/4f je verovatno vaidisova, u 1/2 jj, i na kraju sharapova.

jeleni idu: 3. kolo sugiyama, pa 4. razzano, u 1/4f bartoli, i naravno na kraju ana pa sharapova.

sharapovoj tek u 4. kolu ide bondarenko, u 1/4f hantuhova, pa kuznjecova i na kraju ana / jj...

kuznjecova kao i uvek ima najvise srece i daleko je od sve akcije. njoj je najtezi protivnik na putu do 1/2f - safina! onda je cisti sharapova, a ako slucajno ode u finale- ana / jj.

zreb vec ubacih koji post ranije. a isto kao i sa muskarcima- cini mi se da prenosi pocinju tek od sutra (na eurosportu, naravno).
 
Pratim tenis,doduse mushki malo wishe.Henin je sjajna,dugo ce josh biti u wrhu,ali u posednje wreme neshto slabo igra...Inache,pored JJ i AI wolim Sharapovu,i wolim uopste da gledam kad igra neka top 10 igracica jer ocekujem zanimljiw mech...
 
devojke su bas bile ubedljive sinoc. :D a igraju opet vec nocas- samo se bojim da ih nece biti ni u ono malo prenosa koje daje eurosport; posto nisu na centralnom terenu... ako neko zna gde bi se na netu mogao pratiti prenos- neka javi... ja retko kada uspem da ga iskopam...
 
uh,tezak mec za Mariju protiv Bondarenko ali ipak 16. pobeda ove sezone

u 1/4 je ceka mec sa Hantuhovom koja dobre rezultate postize samo u Indijan Velsu,od pocetka karijere pa do sada
 
АНА победила 2:1 Скјавоне :-) и прошла у четвртфиналеeeee---------играће са Звонаревом
било је густо ,.....
 
hehehe... bas me zanima reakcija imanjaka: jelena se zalila na prehladu posle ovog meca- iako je pobedila 6:3, 6:3. :p morala bi, pa makar jedva- da sredi i davenport.
a ana je imala ocekivno tezak posao- skjavone pruza najbolje igre u karijeri u poslednje vreme. verujem da ce sada proci i zvonarevu.
a verujem da i sharapova prolazi bez problema uprkos svim poznatim cinjenicama.
a kuznjecova- stvarno ne znam sta reci... nece je vecno pratiti sreca sa zrebom.
 
Zalila se Jelena na prehladu i dan pre meca, kaze da joj je prehladu prenela njena mama...

Nažalost sam se prehladila, dobila isto što je moja mama preležala. Bilo je teško igrati jer mi je konstantno curio nos i oči su mi suzile, ali sutra imam slobodan dan tako ću se truditi da se oporavim za meč protiv Davenport ili Bartoli. Posle meča sam imala pres konferenciju i zamolila sam ih da me ne ispituju previše jer me je grlo bolelo i promukao mi je glas, ali onda je neko iz medija dobacio da mi je takav glas seksi. Ismejala sam se pošteno!
 

Back
Top