WTA

WTA lista za 11.09.2017. :

c12925e7e9d4492ca6708dd7d7354748.jpg
 
Moja omiljena Elina je treca.
Pliskova je bas "tresnula" sa prvog mesta.
Nekako mi je u ovom trenutku drazi zenski tenis od muskog.
Ali... mnogo toga se promenilo kod mene sto se poimanja tenisa tice.
Po principu, ako tenis ne gledas u kontinuitetu, prestane da ti bude pasija, ne znam kako da to objasnim...
Najbolje recima, gde je navika - tu je i odvika.
Mozda ce me "glad" za tenisom ponovo obuzeti kao pre nekoliko meseci?
Za sada mi se cini da sam na stend baju.
Moram da pohvalim Aleks i Olgu.
Olgu vise, jer koliko sam razumela krece u seniorske vode?
Srecno za njih dve!
 
Gledaj dame do kraja godine, a od početka sljedeće godine muški teniski cirkus će biti kompletan. ;) I da, Olga ima u planu da igra kvalifikacije seniorskog Australian Opena.
 
Vraca se Bojana Jovanovski sledece godine posle 2 godine pauze.

A mnogo zanimljivije Jelena Dokic hoce da se vrati. Pocela je da trenira, ali poslednje slike koje sam video morace da smrsa bar 20 kilograma.
 
Krunićeva Majami počinje sa Sakari, Osaka na Serenu

Objavljen je žreb za WTA deo turnira u Majamiju. Simona Halep, kao prvi nosilac slobodna je u prvom kolu, a osvajačica Indian Velsa Naomi Osaka počinje turnir protiv Serene Vilijams.

GettyImages-900375336.jpg


Naomi Osaka ispisala je svoju ličnu bajku u Indijan Velsu u kome je došla do prve titule u karijeri, a turnir u Majamiju počeće na težak način - rivalka će joj biti Serena Vilijams koja je za turnir u Majamiju dobila specijalnu pozivnicu.

Finalistkinja Indijan Velsa, Darija Kasatkina je postavljena za 19. nosioca i biće slobodna u prvom kolu kao i ostali nosioci.

Jedina srpska igračica koja je u glavnom žrebu, Aleksandra Krunić u prvom kolu igra sa Marijom Sakari sa kojom do sada nije imala prilike da odmeri snage u zvaničnim duelima.

Petra Martić će u prvom meču igrati protiv Amerikanke Loren Dejvis, a Dona Vekić protiv Kamile Đorđi.
 

Back
Top