WTA

provuce se jelena :D ne znam da li je neka teniserka igrala vise tesnih meceva od jelene- kao da svaki drugi tesno dobije ili izgubi...
posle 17h ana vs vaidisova..
bas tezak zreb za nase u dubaiju...
 
Pa to je prava stvar. Da igra i gubi, ali da veruje u svoj kung fu (tenis), u svoje sposobnosti, talenat, znanje, iskustvo i naravno u konacnu pobedu. Ako ima stomak za takve meceve, ako moze da kontrolise svoje emocije, psihu i ponasanje, onda jos ima sanse da od nje bude nesto.
 
Aj na stranu sto ne volim JJ,ali njene meceve je zanimljivo gledati,ono bar rezultatski.

Zeznuto je medjutim,sto ona vrlo cesto igra neizvesne meceve.Ako tako bude igrala 10 godina,kapa dole i cestitke.Medjutim,da li je onataj tip igraca?Da i fizicki i psihicki stalno igra na ivici?Videcemo!

Taj nacin igre moze jedno vreme da prolazi,dok igrac ima vise snage od drugih.Ali ona nesto mora da menja u igri(pre svega servis) da bi bila konkurentnija Enan.Ovako moze da se svrcka od 2 do 5 mesta jer kod zena je to cudo kako doalze usponi i padovi,ali da bude 1 jako tesko.A i bilo bi stvarno smesno da igracica koja nema nikakv servis bude prva :D
 
ladno ne prenose ana vs vaidisova- pa to je mec dana!! pustaju vesti u krug umesto toga. lepo kazem- eurosport je jedan od jadnijih sportskih kanala...
a vec u 3. kolu stizu ozbiljniji mecevi... jelena vs chakvetadze... pa bitka cudovista: morezmo - kuznjecova...
 
ali brate, pustaju vesti u krug! :?
eurosport je po meni mnogo slabiji od svog imena, ako me razumes. ali je istina da nemamo bolje sportske kanale od njega... :(
 
Aj na stranu sto ne volim JJ,ali njene meceve je zanimljivo gledati,ono bar rezultatski.

Zeznuto je medjutim,sto ona vrlo cesto igra neizvesne meceve.Ako tako bude igrala 10 godina,kapa dole i cestitke.Medjutim,da li je onataj tip igraca?Da i fizicki i psihicki stalno igra na ivici?Videcemo!

Taj nacin igre moze jedno vreme da prolazi,dok igrac ima vise snage od drugih.Ali ona nesto mora da menja u igri(pre svega servis) da bi bila konkurentnija Enan.Ovako moze da se svrcka od 2 do 5 mesta jer kod zena je to cudo kako doalze usponi i padovi,ali da bude 1 jako tesko.A i bilo bi stvarno smesno da igracica koja nema nikakv servis bude prva :D

Mislim da je JJ u fazi tranzicije iz klasicnog igraca fajtera tipa Nadal u igraca(cicu) koji igra misaoni tenis. Po mom misljenju to sto ona hoce da igra jos uvek nije u stanju, a i nije prirodno takav tip, tako da je sada na nekoj klackalici gde jos moze i da uspe a moze i da propadne. U svakom slucaju do sada je uobicajeno gubila dobijene meceve, a sada pocinje da dobija izgubljene meceve shto je ipak napredak.
 
Pazi,ja opet kazem,koliko god je nevoleo zbog svega ranije navedenog,ona i dalje ostaje sjajna igracica za gledanje,ali nikako ne i za kaldjenje :D :D :D
Sto bi rekao jedan moj drug za Nalbandijana.....Koliko je puta pao na njemu,sad njegove meceve samo gleda,ne kladi se na njih.Isto tako i za JJ-obzirom da ne mozes da tvrdis da ce izgubiti od recimo Sarapove(Enan je druga prica),isto tako ne mozes da tvrdis da ce dobiti neku 115-tu igracicu :)
 
ocekivani poraz Enan jer kao sto sam rekao ona ne igra ni izbliza dobro kao do Madrida i novembra

ne znam da li je pomislila da ce se prosetati do novih 10 titula ali mislim da ce je ovo spustiti na zemlju
 
Izbubila JJ 2:1. Najvise me nervira kad igraju radnim danom u radno vreme pa ne mogu nista da gledam. A mozda je i bolje da se ne nerviram.
 
Pa koji je problem sto ne voli Enan i Ivanovic? Svako ima svoje misljenje,pa i moderator-i on je ziv covek,i ima svoj ukus.Pa zar nisam u pravu....;)
 

Back
Top