WTA

istrcava godzilla sa takmicenja za najruznije stvorenje na svetu i placuci urla: "ko je ta kuznjecovaaaa"!? :lol:
----
cibulkova sredila venus. bas lepo. gotivim je jos od kada je jecu izmucila u fed cupu...
a jeca i marija- brzo i jako... :D
 
@imenjak - ma to je u stvari nekada bio vic sa ruskom jakic, pa reko 'ajd da bude primenjen ;)

sutrasnji raspored...
Centre Court (from 13.30hrs)
1. A.Radwanska vs. Cibulkova
2. Sharapova vs. Wozniacki
3. Li vs. Jankovic
4. Chan/Chuang vs. Safarova/Zvonareva
 
tenis koji trenutno prikazuje sibirska lepotica misaona je imenica za bilo koju igracicu na planeti. pratim je vec 5 sezona i zaista nikada nije igrala ovako agresivno i sa ovolikom zeljom da samelje protivnicu

sutra bi morala da odvali i tunjavu zvonarevu za novu titulu
 
bas me zacudi da izgubi i taj jedan set... ali super sto je pobedila... :) jer, ako to nisu ana ili jeca- neka je onda vojislava... :lol: a ako nije ni ona- neka je onda sharapova! :) ... najozbiljniji (ako ne i jedini) konkurent pored enan- za vrh... od nasih sanse izgleda ima jedino ana, kako stvari stoje... ali bi morala da igra svaki mec na svoj najbolji moguci nacin...
 
slazem se... Belgijanka joj je veliki duznik za bukvalno dobijen mec na nezvanicnom prvenstvu sveta u Madridu

osveta je pocela na AO a sva je prilika da ce se i nastaviti
 
ja mislim da je sharapova bolja... ovo je njena prava moc koju mislim da ce dugo zadrzati i kojom ce verovatno pomrsiti racune svima koji su se nadali samom vrhu... mislim da ce njih dve biti nesto kao fedja i rafa prethodnih godina, kada im niko nije bio ni blizu... osim ako enan ne bude i slabija od nadala u drzanju drugog mesta... imam utisak da enan nece ponoviti vise nikada onakvu godinu kakva joj je bila 2007... prilicno "daleka" prognoza, ali trenutno imam takav utisak...
 
Čestitke Mariji, svaka joj čast, mislim da će ona u naj skorije vreme doći do 2ge pozicije i početi da ugrožava Enan a do kraja godine možda da je i prestigne. Šteta bi bilo da joj to ne podje za rukom pošto je sada u odličnoj formi.
 
Hmmmm,meni se cini da ste vi ovde pomalo zaboravili da se nesto pita i Enan? Ona je i dalje naj,naj,naj. Marija igra sjajno,svaka joj cast,ali ima ona da preskace jos 3 stepenika pre nego sto ugrozi Enan.Mada do kraja godine svasta moze da bude.Mada ne verujem da moze da bude prva.
 
ako marija bude igrala kako moze, enan nema sta da trazi... enan igra extra i svaka joj cast, ali sarapova ima bolje predispozicije... sarapova je jednako brza i precizna, ali visa (sa boljim servisom) i jaca...
 
E to i jeste glavni problem kod zena...Niakd ne znas kad ce samo da stane i da kaze aj dosta je za ovu sezonu.Ako anstavi kao do sada,bice kuku lele svima,ali iskreno,ne verujem da moze da drzi taj ritam cele sezone.Ako budem pogresio,sorry :D
 

Back
Top