ATP

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
e grujane, voleo bih da gresis.
a ne mogu da verujem. znam da nije namerno bas djokovic izvisio drugi put za redom (kao i jeca na proslom turniru), ali oni bas ne umeju da uklope svoj raspored... taman sve reprize koje cuvaju istrosili, nece pustiti tenis uzivo ako je proslo i 2 minuta od starta. a jedno vreme su neke teniske turnire koji su igrani nocu pustali bez komentara. ok- to je ipak "samo" eurosport koji nema para da plati cveku da ostane budan i nesto malo trabunja. ali ipak su kasnije nasli resenje- da uopste ne pustaju prenos... pa kada ne eurosportu 2 prenose nesto- uvek rashchepe sliku zbog vesti koje moraju da idu na dnu ekrana. one 3-4 vesti koje se ponavljaju izgleda nikako ne mogu da budu transparentne i prosto samo preko... mnooogo ovakvih sitnica se pojavljuje svaki dan da je to neverovatno...
tako da- to sto djokovica nema u rasporedu i ne mora nista da znaci. eeeee...
@nordijski ratnik
hehehee.. "Skot ce odrati pogubljenog rusa"! :) sto ne napisa shkot- mozda se marej uvredi kada svrati na forum i pogresno te protumaci. a ovaj rezultat mozda govori i o fedji... marej je morao uz pomoc tie break-a da prodje dalje.
 
ma ne moras da mi persiras :lol: a i nisam kukao koliko sam kritikovao eurosport (ma koliko bio jedan od boljih kanala na kds kablu)... doduse, vecinu kanala ne kritikujem samo jer tome tek ne bi bilo kraja... valjda od eurosporta ocekujem vise zbog imena koje je opsta priznato... a kao sto rekoh- nikada nisi 100% sa njim- ovaj prenos im sinoc nije bio u programu!
 
Lepo rece Fedja za Mareja a vi mu ne verujete..Nevernici ni jedni :D :D :D
heeej. tuzicu te za krsenje autorskih prava! :lol:
ladno pobedi rodik... niam ocekivao... mislio sam da ce protiv rafe biti prinudjen da izgresi do poraza...
btw- novaka prenose... juce su samo drugu polovinu drugog seta, ali i to je napredak :)
 
zamolio bih vas da se ubuduce manete komentarisanja Eurosporta...

ako vam se ne dopada njihova programska sema,trazite od bajnog ''javnog servisa'' da kupi prenos novakovih meceva
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top