ATP

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
nole, svaka chast, sjajan mec, mada je dosta dugo trajao, nije nesto pre, ali poprilicno dosta, blizu 2-ipo sata, ali dobro, koliko je mogao da traje, ovo je super!

sad ce da pocne mec nadal - verdasko, uf, bice to zestok mec, verdasko nije nimalo naivan teniser, čak sta vise, on igra izuzetno dobro, mada su male sanse da pobjedi rafu, mozda je to cak i neostavarivo, ali kako ja ono kazem: "Nikad se ne treba govoriti unaprijed".......

Uf, qq mene sad, sad ce nord da me casti!:mrgreen:....kako ja volim da filozofiram!:rotf:
 
ma Nord ce da krene da prikuplja tvoje bisere na Krsti....

nole, svaka chast, sjajan mec, mada je dosta dugo trajao, nije nesto pre, ali poprilicno dosta, blizu 2-ipo sata, ali dobro, koliko je mogao da traje, ovo je super!

ovakve recenice probaj da izbegavas na casovima srpskog,neces se dobro provesti :ok:
 
ma Nord ce da krene da prikuplja tvoje bisere na Krsti....

nole, svaka chast, sjajan mec, mada je dosta dugo trajao, nije nesto pre, ali poprilicno dosta, blizu 2-ipo sata, ali dobro, koliko je mogao da traje, ovo je super!

ovakve recenice probaj da izbegavas na casovima srpskog,neces se dobro provesti :ok:

hvala na savjetu, gledam mec rafa - verdasko, i prakticno ne vjerujem da ga rafa ovako lako dobija!.......
nego sta ti znaci to da ces poceti da priqpljas moje bisere?;)
 
poradicemo na tome...kinte nikad dosta :ok:

ma to ti je najbolja recenica koju sam ikad procitao!;)
i ne kaze se knita, nego lowa!:lol:
a ako pazljiwo pratite komentatora sa eurosporta vidjecete koliko on gresaka pravi kad prica, ne samo sto se tice padeza, vec sto se tice tog mecha, a i tenisa uopste, ja juce gledam mec ancic - federer, posto on voli ancica,i odmah je primjetila, kako se pograsno prenosi mec, stvarno, ponekad imam osjecaj da bih ja bolje prenosio od njega!:mrgreen:
 
sjajna igra nadala, i rutinska pobjeda nad verdaskom........da ovako nadal igra, tesko bi mu se ko mogao suprostaviti, ali dobro ne zamjeram mu!:wink:
rafa je pobjedio verdaska 3:0 u setove, a u gejmowima: 6:1; 6:0; 6:2!

ej je li rafa sjutra igra protiv almagra? (ili sardija posto nisam gledao citav mec, jer sam imao neke obaveze, i da li uopste igra protiv jednog od njih dovjice)?
 
koliko znam igra protiv Almagra...

Posljednji Fererov mec je bio super za gledanje i Ferer ima moje simpatije dok se ne sretne sa velikim Fedom:D
Drago mi je da je Ljubicic izbacio onu vucibatinu...a ovaj Verdasko nema pojma...
I ne znam da li ste primjetili...protiv Nadala su do sada samo igrali ljevaci:mrgreen:
Djokovic se prilicno namucio s tim da to rezultat ne govori...protiv Francuza:neutral:
Federer igra izvanredno...samo je protiv Kverija igrao opusteno...
 
U bre,ovde su pocele i pare da se zaradjuju ;)

A inace,ne kaze se cak sta vise,vec samo cak ili sta vise...A ako kazete cak,mozete naljutiti Cak Norisa,zato pazite.. ;)

A Federer igra protiv nekog Benetoa....To ne bi trebalo da bude problem ;)
 
stvarno me bas cudi kako je ovaj beneto stigao dovde!;)
iako mraom priznati da fedja igra super, mora se i priznati da ni on sam nije sanjao da ce mu doci ovako lak raspored, mislim!......mozda grijesim, ali mislim da je tako!
nord se slaze sa mnom!;)
 
stvarno me bas cudi kako je ovaj beneto stigao dovde!;)
iako mraom priznati da fedja igra super, mora se i priznati da ni on sam nije sanjao da ce mu doci ovako lak raspored, mislim!......mozda grijesim, ali mislim da je tako!
nord se slaze sa mnom!;)
mozda i nije bio bas tako naivan zreb koliko je fedja pruzio dobre partije... jeste mogao da bude i mnogo nezgodniji, ali umeju da budu nezgodni i kveri i ancic, pa i beneto... a ono najvrednije sto je dobio (tj. zasluzio rankingom) je to da ne mora da se kolje sa noletom, tj. rafom pre finala... :) a dobro znamo koliku opasnost predstavlja biljka... i da ne zaboravimo- kisa ga nekako uvek obilazi...
ali, ipak je zasluzio ovo finale vise nego bilo sta od postignutog ove godine...
 
mozda i nije bio bas tako naivan zreb koliko je fedja pruzio dobre partije... jeste mogao da bude i mnogo nezgodniji, ali umeju da budu nezgodni i kveri i ancic, pa i beneto... a ono najvrednije sto je dobio (tj. zasluzio rankingom) je to da ne mora da se kolje sa noletom, tj. rafom pre finala... :) a dobro znamo koliku opasnost predstavlja biljka... i da ne zaboravimo- kisa ga nekako uvek obilazi...
ali, ipak je zasluzio ovo finale vise nego bilo sta od postignutog ove godine...

nisam gledao mec protiv kverija,
ali sam protiv ancica citav odpratio,
i vidio da ono nije ni pola od onoga
sto ancic zna da uradi,
odnosno pruzi na terenu!
a ko vam je biljka?

P.S boze, sta vi necete izmisliti!;)
 
Gledao sam danas samo malo od meca Monfils i Ljuba...I sta reci,covek je u pravu,bar za ono sto sam ja gledao....

A inace,Federer je,kao sto kaze i imenjak,svojim radom i pozicijom zasluzio da ima slabije protivnike sada..Mada,ni Kveri ni Ancic nisu za zezanje...A onda,samo neka mi neko kaze da Nole ima tezak raspored! Cini mi se zapravo,da ima ubedljivo najlaksi od sve trojice,ali isto tako,mislim da mu nesto tesko ide za sada!Ali,prolazi dalje,a to je najvaznije.
 
Sjajan mec odigrali su Ferer i Stepanek!
Ipak na kraju pobjeda je pripala Spancu, na svu moju sretju:D, i Ferer se plasirao u polufinale Roland Garosa.....(cini mi se ;))
Mnogo mi je drago sto je Ferer izbacio ovog grduljana, bas ga mrzim!:thumbdown:
 
Gledao sam danas samo malo od meca Monfils i Ljuba...I sta reci,covek je u pravu,bar za ono sto sam ja gledao....

A inace,Federer je,kao sto kaze i imenjak,svojim radom i pozicijom zasluzio da ima slabije protivnike sada..Mada,ni Kveri ni Ancic nisu za zezanje...A onda,samo neka mi neko kaze da Nole ima tezak raspored! Cini mi se zapravo,da ima ubedljivo najlaksi od sve trojice,ali isto tako,mislim da mu nesto tesko ide za sada!Ali,prolazi dalje,a to je najvaznije.
jos kada je izvucen zreb rekoh da je nole konacno najbolje prosao... naravno, osim sto bi verovatno mnogo toga poklonio da ne mora na rafu u 1/2f, ali to je vec stvar rankinga... i istina je da ne igra u top formi... dosta gresi... ali opet, odlicno je to za najneomiljeniju podlogu :D ... znam da je sljaka i fedjina boljka, ali joj ipak vec neko vreme ozbiljno poklanja paznju jureci rg... :)
 
Poslednja izmena:
аха победи Монфилс 3-1

едит:
@Лаки, Ферер је у четвртфиналу са Монфилсом, а Федерер са Гонзалесом
 
cek malo, kolko atp bodova nosi poraz u finalu a kolko poraz u cetvrtfinalu? A koliko isto to na masters turnirima?
Nesto kontam ako Rogera nastavi ovako da ken*ja zreb da mu uvek cist put do finala, a Rafa i Nole se budu tukli naizmenicno u polufinalu, i neka Roger uvek gubi u finalu, kolko ce im trebati da ga skinu sa prvog mesta?
 
cek malo, kolko atp bodova nosi poraz u finalu a kolko poraz u cetvrtfinalu? A koliko isto to na masters turnirima?
Nesto kontam ako Rogera nastavi ovako da ken*ja zreb da mu uvek cist put do finala, a Rafa i Nole se budu tukli naizmenicno u polufinalu, i neka Roger uvek gubi u finalu, kolko ce im trebati da ga skinu sa prvog mesta?

A šta ga to ken*ja???
 
dajte bre ljudi...nemojte da se zaebavate

pa da li je iko mogao imati lakse protivnike od novakovih?

ja brate napadam Fedju kada uzme Estoril a ne igra dobro ali on na RG-u zaista igra veoma kvalitetan tenis (ne moze se porediti sa Rafinim.. ali niciji ne moze)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top