Da li ste Vestica..?

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
333.450
ili Kako privuci muskarca? Verujem da svaka od vas ima neki svoj nacin..stil.Kada vam se svidi sta tada radite da ga privucete za vezu duzu od jedne noci ?Koliko ste vestica i kakve sve cini bacate..:)
 
:) kod mene se vidi kad mi se neko svidja, to je tako ocigledno i zato kada igram ulogu da mi je svejdno providno je. E pa onda ja okrenem suprotno, sve super, divno krasno...
U sustini se lako odam jer kada sam zaljubljena jako sam ranjiva...dzabe mi bilo kakva gluma..
 
stavim susenu kokosiju nozicu za koju je vezan crveni koncic i jedan macji brk pod glavu za vreme punog meseca,onda skuvam sve to u specijalnoj kombinaciji cajeva uz babine upotrebljavane gace i nateram ga da popije kad ga vidim.
 
ili Kako privuci muskarca? Verujem da svaka od vas ima neki svoj nacin..stil.Kada vam se svidi sta tada radite da ga privucete za vezu duzu od jedne noci ?Koliko ste vestica i kakve sve cini bacate..:)

Ниш'!
:(

Тотални сам дудук за све те неке женске чари, шармирање и бацање удица...:(

Понашам се као и увек, мада, не знам због чега, многи су ми рекли да ме доживљавају као ''мистичну''...али ми није јасно зашто...:-|
 
Ниш'!
:(

Тотални сам дудук за све те неке женске чари, шармирање и бацање удица...:(

Понашам се као и увек, мада, не знам због чега, многи су ми рекли да ме доживљавају као ''мистичну''...али ми није јасно зашто...:-|

Mozda zato sto si inteligentna - neki ljudi ne kapiraju da je zapravo to osobina koja ih zbunjuje kod zene :lol:
 
Zene, besplatan savet:



Ako zelite muskarca "na duze" - ponasajte se NORMALNO i u skladu sa vasom zeljom, budite onakve kakve zaista jeste!



Ako zelite muskarca "na jednu noc" - ponasajte se NORMALNO i u skladu sa vasom zeljom, budite onakve kakve zaista jeste!



Ako zelite samo da koketirate sa muskarcem - ponasajte se NORMALNO i u skladu sa vasom zeljom, budite onakve kakve zaista jeste!
 

Back
Top