Krajnja nuzda...

Uvek. Nije vredno toga. Uvek razmisljam unapred kako cu se osecati posle.
Da, uvek se osecam nekako prljavo. Danima patim i povlacim se u sebe. Osecam se kao da sam se izneverio i ne smem da se pogledam u ogledalo plaseci se svog iskezenog lika izbuljenih ociju. Razmisljam o svojim roditeljima i o tome sta bi oni rekli da znaju sta sam uradio. Samo najiskrenijim prijateljima, u mraku kafane, priznajem sta sam ucinio. Kaznjavam sebe pripovedavsi nedelo do najsitnijih detalja.
 
Da, uvek se osecam nekako prljavo. Danima patim i povlacim se u sebe. Osecam se kao da sam se izneverio i ne smem da se pogledam u ogledalo plaseci se svog iskezenog lika izbuljenih ociju. Razmisljam o svojim roditeljima i o tome sta bi oni rekli da znaju sta sam uradio. Samo najiskrenijim prijateljima, u mraku kafane, priznajem sta sam ucinio. Kaznjavam sebe pripovedavsi nedelo do najsitnijih detalja.
Izazvaste u meni gospodine empatiju. :lol:
 
Da li u slucaju krajnje nuzde posexate prvo sto vam se nudi?
Ili zadrzite ono malo zrno razuma? Udahni,izdahni pa odluci...:)

uf savladavm svoje porive al nije trebalo uvek ...propustio sam dve devojke jedna je bila marina 87 a druga s posla 81 :twisted::heart: ono vise se ne radja :roll:
Sada pogotovo razum radi.Nema sta da dahcjem nisam trudnica.
 
Da li u slucaju krajnje nuzde posexate prvo sto vam se nudi?
Ili zadrzite ono malo zrno razuma? Udahni,izdahni pa odluci...:)

Ne, vrlo sam izbirljiva. Osim na godisnjim odmorima, posle dobrih koncerata, kada izadjem iz bioskopa sa filma koji mi se bas dopao, kada sam pijana, kada sam mnogo radila i treba mi opustanje :lol: Zezam se. Ne mogu sa bilo kim. Nikad nije takva nuzda.
 
nije shala ,ne, nemoral - posle zasto me ostavi zbog druge.." a nisi bila svesna u sta ulazis i napustas sve i kraj itd.
tebi to jeste meni nije verovatno imas ja nemam ja sve moram sam a nemam prava na gresku i nije ni chudo sto zemlja propada i ima socijalnih sluchajeva
 
...učiteljica upozorava đake da će sutra biti pismeni zadatak iz matematike i da niko ne sme da izostane,i da nikakva lekarska i druga opravdanja neće pomoći.Perica je pažljivo saslušao i pita:-Šta ako budem iscrpljen od seksa?-Ništa,pisaćeš drugom rukom-odgovori učiteljica.
Problem je što nas učiteljice uglavnom teraju da zaboravimo da pišemo,pa je zgodno da se podsetimo s vremena na vreme.
 
prvo sednem da odmorim.....u stvari stojim...ne dozvoljavam da mi krv slije u periferne krvne soodove.....ja sam vojskovodja koji oboozdava vojnika...ja sam strateg...i, onda...uzmem da razmotrim okolnost.........ok..........necu da je zenim...onda necu ni da je toocam.....ne dozvoljavam da niski nagoni rade protiv mog razooma...to se cesto desava...tako da......retko *****......al resio sam...samo zbog braka i razmnozavanja.......
 

Back
Top