caj lepi bora

Cajevi, tablete, gluposti...nema od toga hleba, jedino mozes da upropastis zeludac. Dok se porcija ne prepolovi (sto bi rekao jedan moj prijatelj, odvadi iz kasike i case) nista od dobre linije
 
da li je neko pio caj za mrsavljenje lepi bora i kakvo iskustvo ima sa tim cajem da li ima efekta ili ne

nemam iskustva sa lepim borom ali lepi mica je keva
lepi-mica.jpg
 
ja pijem mnogo cajeva posto ne pijem gazirane sokove pa moram nesto piti...ujutro pijem neke dizajuce a prije spavanja neku opustenciju...ili ako se probudim nakaradan onda popijem ujutro neki umirujuci
 
Taska, a kako deluje taj zeleni caj, mislim jedes i to sve, i pijes caj i sve kul (donekle)?

Ma gdje bre...mislim na klasicni zeleni...on malo pomaze u razbijanju masnoca,inace je zdrav ali jedna solja dnevno...nema cudotvornih napitaka...kad cujem ono jedete sve a mrsavite...odmah se sjetim onih KOKSAI tableta...stavis u vodu i stvore se gliiiste...fuuuuuj
 
Ma idi kod nutricioniste i pocni da se hranis pravilno.Znaci,saznas kakve kombinacije(konkretno) smes da jedes,ne gladujes, kg. se polako tope,ne vracaju i nema jo-jo efekta....batali cajeve,tablete i sve ostale gluposti koje reklamiraju...to ti govorim iz licnog iskustva...posle porodjaja nikako nisam mogla da skinem visak(slabost su mi slatkisi i grickalice) i probala sam sve sto se pojavilo na trzistu(za te pare sam mogla da odem na liposukciju)...i dok nisam otisla kod strucnjaka nije bilo rezultata...uzgred,probala sam i taj caj i bila jos gladnija...nista ne moze lako i brzo...samo treba biti dosledan..pozdrav!
 
lepi bora ti je onaj chlan iz breninog orkestra onaj ... debeli :) onaj mali (sheik... ako si gledala hajde da se volimo mislim prvi deo... )
punachki
sa dne znam ako sam aj debela onda kako god.

dakle ne znam vidi je l on smrsao pa ako jeste onda to radi : ))
 

Back
Top