SRBIJA U EVROPI

Da li ste da Srbija nastavi put ka EU!!!!!!!!!

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

When considering the presence of Albanians in Europe, one has to keep in mind the massive emigration of Albanians to Western European countries in the 90’s. In 2000, estimations concerning the Albanian diaspora are as follows:


United States and Canada: 500,000
Greece: 500,000
Germany: 400,000
Switzerland: 200,000
Turkey: 65,000
Sweden: 40,000
Great Britain: 30,000
Belgium: 25,000
France: 20,000

И даље има оних ретких који су загризли мамац звани ЕУ.:|
 
Ja sam za to da nastavimo put u EU, ali da ga ne zavrsimo, nego da nekako uvek budemo na njemu. Tako srecni mi (pare iz pretpristupnih fondova za sta drzava odluci; krediti za stanove-pocetak biznisa, kapitalne investicije,, dodatno za kapitalne investicije koje su i njima potrebne, dobri odnosi sa privrednicima iz svih tih zemalja i uslovi poslovanja uz povoljne ugovore za izvoz, dobar imidz Srbije, bezvizni rezim...) srecni i oni jer nas ne pustaju unutra.
Tako mi ne moramo nista da ispunimo osim da pricamo da su nasi dugorocni ciljevi u EU, a sa druge strane jacamo i veze sa EU i radimo na nezavisnosti Kosova lobiranjem u SAD jer je ocigledno da ista moze da se kupi za dovoljne pare i ponude.
 
Ja sam za to da nastavimo put u EU, ali da ga ne zavrsimo, nego da nekako uvek budemo na njemu. Tako srecni mi (pare iz pretpristupnih fondova za sta drzava odluci; krediti za stanove-pocetak biznisa, kapitalne investicije,, dodatno za kapitalne investicije koje su i njima potrebne, dobri odnosi sa privrednicima iz svih tih zemalja i uslovi poslovanja uz povoljne ugovore za izvoz, dobar imidz Srbije, bezvizni rezim...) srecni i oni jer nas ne pustaju unutra.
Tako mi ne moramo nista da ispunimo osim da pricamo da su nasi dugorocni ciljevi u EU, a sa druge strane jacamo i veze sa EU i radimo na nezavisnosti Kosova lobiranjem u SAD jer je ocigledno da ista moze da se kupi za dovoljne pare i ponude.

A ko će posle skupljati pare za nezavisnu Vojvodinu ...?!

Prvi znak je pasoš na koji niko od predstavnika vlade nije reagovao ... dakle opet će biti EU ili Vojvodina, pa dokle više ljudi, što ste se zaludeli EU... i ja sam za EU ali ne ovako i na ovakav način...samo ćemo da propadamo kako ekonomski, politički, vojno, ...nema kraja ovome dok se ne opametimo.
 
Костреш и Чанак су такође 5 колона. Мислим да би под хитно требало да рехабилитујемо речи, као што су ИДАЈНИК, или ИЗДАЈА. Пре свега , Војводина, као административна целина не треба да постоји. Нема никаквих објективних основа за то, осим жеље петоколонаша у Војводини.
 
Ja mislim da taj put Srbiju vodi ukrug, nimalo ne vjerujem u iskrenost zemalja EU i cijenim da je zamajavanje pričom o Srbiji u EU čisto gubljenje vremena i živaca!!!
Koji **** će nam put u EU koji će se okončati onda kad svi ostali tadašnji članovi krenu da izlaze iz tad prevaziđene evropske tvorevine (marionete SAD)???
Evropska unija već sad ne pruža ni polovinu mogućnosti novim članicama kao što je to bio slučaj od prije 15-ak godina!!! Šta tek mi možemo da očekujemo od EU jednom daleko u budućnosti, kada mi možda dođemo pred njena vrata???
 
Ja mislim da taj put Srbiju vodi ukrug, nimalo ne vjerujem u iskrenost zemalja EU i cijenim da je zamajavanje pričom o Srbiji u EU čisto gubljenje vremena i živaca!!!
Koji **** će nam put u EU koji će se okončati onda kad svi ostali kranu da izlaze iz tad prevaziđene evropske tvorevine (marionete SAD)!!!

Opet, tvoje zelje nisu isto sto i realnost.
 
Opet, tvoje zelje nisu isto sto i realnost.

A po tebi, predpostavljam "realnost" je multietničnost, demokratija i samoodrživost "nezavisnog" Kosova???
:rolleyes::lol::lol:
Kaži, molim te gdje živiš u Vojvodini, pa da napravimo još jedan presedan i da te još noćas izmjenom Ustava Srbije pripojimo Kosovu nešto kao eksteriorijalnu česticu!!! Ima da vidiš kako je kod Tačija divna ta "realnost" na koju ovuda toliko onanišeš!!! Kad već otimaju Kosovo, tebe i tvoju njivu daćemo im pride (kao miraz)!!!
 
A ko će posle skupljati pare za nezavisnu Vojvodinu ...?!

Prvi znak je pasoš na koji niko od predstavnika vlade nije reagovao ... dakle opet će biti EU ili Vojvodina, pa dokle više ljudi, što ste se zaludeli EU... i ja sam za EU ali ne ovako i na ovakav način...samo ćemo da propadamo kako ekonomski, politički, vojno, ...nema kraja ovome dok se ne opametimo.
Na kraju možda bude i NBG ili EU, ili Kalenić pijac ili EU!!!:lol::lol::lol:
 
Ne treba nam evropska unija da bi ziveli normalno kao sto zive gradjani te unije.Jel nam treba EU da ulice ne budu pune prljavstine,da korupcija ne izjeda drzavu iznutra...Zasto nemamo sopstvene zakone i ne znamo sami da uredimo ovu nasu napacenu drzavu? Cak i ako bi usli u EU uvek bismo bili gradjani drugog reda u njoj.Gledam svakog dana u Nemackoj kako se tretiraju Rumuni koji tamo zive, svakodnevne tv reportaze o tome kao su siromasni, neobrazovanii... Svakodnevno im se stavlja do znanja da iako su eto usli u EU to ne znaci da su oni isto sto i Nemci...
 
Ne treba nam evropska unija da bi ziveli normalno kao sto zive gradjani te unije.Jel nam treba EU da ulice ne budu pune prljavstine,da korupcija ne izjeda drzavu iznutra...Zasto nemamo sopstvene zakone i ne znamo sami da uredimo ovu nasu napacenu drzavu?I ako bi usli u EU uvek bismo bili gradjani drugog reda u njoj.Gledam svakog dana u Nemackoj kako se tretiraju Rumuni koji tamo zive, svakodnevne tv reportaze o tome kao su siromasni, neobrazovanii... Svakodnevno im se stavlja do znanja da iako su eto usli u EU to ne znaci da su oni isto sto i Nemci...

O tome ja pricam, nije bitna Srbija u Evropi, nego Evropa u Srbiji. Kako stvari stoje mi smo stotinama svetlosnih godina daleko
 
Ne treba nam evropska unija da bi ziveli normalno kao sto zive gradjani te unije.Jel nam treba EU da ulice ne budu pune prljavstine,da korupcija ne izjeda drzavu iznutra...Zasto nemamo sopstvene zakone i ne znamo sami da uredimo ovu nasu napacenu drzavu? Cak i ako bi usli u EU uvek bismo bili gradjani drugog reda u njoj.Gledam svakog dana u Nemackoj kako se tretiraju Rumuni koji tamo zive, svakodnevne tv reportaze o tome kao su siromasni, neobrazovanii... Svakodnevno im se stavlja do znanja da iako su eto usli u EU to ne znaci da su oni isto sto i Nemci...



Da smo Srbi mogli i znali, do sad bi imali ciste ulice i ne bi imali korupcije i ziveli bi normalno. Ali posto, priznali mi to sebi ili ne, ne umemo, mora neko drugi da nam to uradi umesto nas.

I btw, zasto si ti u Nemackoj ako je u Srbiji tako lepo iako nije u EU?
 

Back
Top