B92 - dokle?

B92 plasira neistinu zato što...


  • Ukupno glasova
    90
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ја сам отворио сличну тему, али се умешао модератор и рекао да...је ово слободна, демократска, мулти, мулти,мулти...земља и да о томе не сме да се прича.
 
Ne bih ja rekao da je to bas tako. Ako ste juce gledali Utisak nedelje videli ste da je jedan gost bas govorio o antisrpskoj politici koja postoji na Zapadu, nije B 92 bas takav djavo niti podrzavaju nezavisno Kosovo.
On jedan a njih troje protiv na njihovoj televiziji nazastupljeniji LDP .Kad gledas njinu tv stices utisak da su LDP nekakav faktor .Koja TV sme onako da govori o ministrima bez obzira kojoj stranci pripadaju, oni trba da budu neutralni.
 
Napokon neko da kaze nesto protiv bastilje .Koje vase objektivno informisanje gde ste videli da voditeljka postavlja pitanja i sama daje komentare .A svako jutro ispiranje mozga dovode nekakve kvazi strucnjake a voditeli im stavljaju reci u usta i govore umesto njih .

B92 ovako radi još od vremena Slobe ali zato što je mnogima bilo dosta tadašnjeg režima ovakva matrica je bila uglavnom prihvatljiva (meni nije ni tada).
Ne može se reći da su neprofesionalni. Naprotiv, vrlo su profesionalni kad znamo ko ih plaća.
 
Ne bih ja rekao da je to bas tako. Ako ste juce gledali Utisak nedelje videli ste da je jedan gost bas govorio o antisrpskoj politici koja postoji na Zapadu, nije B 92 bas takav djavo niti podrzavaju nezavisno Kosovo.

Ма шта ми наприча?!!

У "Утиску" се с времена на време, појави неки, назови, просрпски оријентисани аналитичар или политичар, да би се стекао утисак о постојању некаквог дијалога у емисији. У суштини, све те "емисије" су обичан монолог, колико год ту било учесника.
Замислите емисију у којој гостују Јово Бакић, Миљенко Дерета и Борка Павићевић... Па каквог ту сучељавања мишљења може да буде?!
 
A otkud znate da lažu?!?

Postavljena anketa sa prethodno neutvrđenim činjenicama........Budale..............

znam da lazu jer o tome nije izvestio nijedan medij niti su prilozili bilo kakve dokaze u vidu fotografija ili video snimka! Valjda onaj koji optuzuje treba da dokaze tacnost svojih navoda!

Zato ustasku UCK-92 TREBA SPALITI - JER LAZE I NAZIVA SRBE FASISTIMA
 
znam da lazu jer o tome nije izvestio nijedan medij niti su prilozili bilo kakve dokaze u vidu fotografija ili video snimka! Valjda onaj koji optuzuje treba da dokaze tacnost svojih navoda!

Zato ustasku UCK-92 TREBA SPALITI - JER LAZE I NAZIVA SRBE FASISTIMA

A koja je to vest koju je B92 objavio i niko više?!?I otkud znaš da nije tačna?!?! Jel to samo zato što su oni objavili?!
 
znam da lazu jer o tome nije izvestio nijedan medij niti su prilozili bilo kakve dokaze u vidu fotografija ili video snimka! Valjda onaj koji optuzuje treba da dokaze tacnost svojih navoda!

Zato ustasku UCK-92 TREBA SPALITI - JER LAZE I NAZIVA SRBE FASISTIMA

Nemoj ici u krajnost dovoljno je zatvoriti ih a za to ima dovoljno razloga.
 
Ne zelim da otvaram novu temu o tv PINK pa cu napisati ovde. Juce, dok su sve tv kuce pratile zbivanja na Kosovo oni su pustili film, i to ajde da je neki normalan film nego neko skaredno smece sa Kamerun Dijaz i jos par holivudskih glumicica. Radnja je ukratko sledeca - takmice se koja ce boljeg frajera da povali i koja ce da popusi vise k*****a. Uz niz drugih bolestina kojim taj film obiluje covek se zapita - JESU LI PUSTILI TAKAV FILM SLUCAJNO ILI NAMERNO bas na crni dan po Srbiju.
 
hahahahha kakvih komentara ima ovde umro sam

B92 govori istinu , i to onakvu kakva jeste , e sad sto se vama to ne svidja to je druga stvar

Vi vise volite Zikinu sarenicu i Miru Adanju Polak ? Jel to vama bolje ?

Jel imate bolje politicke emisije nego na b92 ? Koje su to , i koliko cesto idu ???

Pozdrav za sve Guslare i Guslarke , taljige su odavno otisle , a vi ne znate sta cete sa daljinskim , pa

vam se zaglavio na B92 .
 
Ја сам отворио сличну тему, али се умешао модератор и рекао да...је ово слободна, демократска, мулти, мулти,мулти...земља и да о томе не сме да се прича.

Sto li nisam zacudjena sto se "umesao moderator":rolleyes:

B92 ne gledam, izmedju ostalog, zbog mentalne higijene.

Nijanse negledanosti: Njihova nagadjanja, pretpostavljanja, nacin razmisljanja (u kojem nema mesta nicemu sto nije antisrpsko) i njihovo nametanje svega "prozadapdnog", "proUrospkog" (Veliki brat je najdebilnija emisija ikad odgledana od potpisnice ovih redova, a gledana samo jednom- sat i po se setkali onako tek probudjeni, krmeljivi, ribali zube, sedali na krevet, vracali se da ribaju zube, opet sedali na krevet, pa opet ribali zube kao da su, ne daj Boze jeli ono sto se ne jede, a samim svojim ucescescem u emisiji ovog tipa su to i pojeli)!

U njihovoj interpretaciji "srpskih interesa" ista su podredjena Zapadu, Sorosha valjda nema potrebe da pominjem:wink:
Njihov informativni program je vise nego izdajnicki. Umesto da daju cinjenice, oni dovode one koji ce da razmisljaju umesto naroda, da ga kore, da ga blamiraju, da ga ispljuju, sto utice na ljude koji nisu za izdavanje interesa sopstvene zemlje u korist Zapada (Amerike) i i inih, iritira ih i stvara opravdani revolt.

Dovoditi "strucnjake" da daju svoje komentare u ime naroda, i onda se cude sto im razbijaju reportazna kola gde god se pojave, osim naravno kod Siptara i slicnih njima.

A tek izbor vesti, to je da ne poverujes:( Mesaju bitne sa nebitnim i pumpaju do nebesa, a sve zbog svoje mrznje prema drzavi u kojoj zive, i prema svima koji nisu Boris Tadic ili Cedomir JOvanovic:rolleyes: a to nekako pokusavaju da "moderno" prikazu, po uzoru na vec nabrojane:rolleyes:

Prave probleme, jednostavno potiskuju!

A ovi sto ih na nebesa uzdizu, kazu, da su oni OBJEKTIVNI:rolleyes:
Da mi je znati CIME mere tu objektivnostDa li su to utvrdili nekim naucno potvrdjenim metodom:rolleyes:

Da, svojim "zdravim razumom" jer, politicki profil ljudi koji obozavaju B92 i koji i OVDE pokusavaju da ga umetnu i nametnu je profil cedista i tadicevaca:(

Njima odgovara svaka prica koja dolazi sa Zapada, a ako se nesto i pozitivno dogodi u Srbiji za njih je to slucajnost, sreca, splet nekakvih velikosrpskih okolnosti, jednom recju, televizija koja STALNO i PERMANENTNO ima nesto protiv svoje zemlje, i fura neki zapadno-americki fazon:rolleyes:

Glumataju nekakvu "demokratiju" ali samo onima koji ce da govore nesto PROTIV svoje zemlje, zale tudje a ne pominju srpske zrtve i sl.

Sto se tice ostalog programa, katastrofa:(

Puno zapadno-americke sminke bez kvaliteta, one koja se razmazuje na prvu kap kise ili suze (ovo drugo je u domenu naucne fantastike kad su Srbi u pitanju, ali ih liju nestedimice kad su drugi u pitanju, pa su musavi, crni, crveni, zuti...kako kad:wink:)

A ako nisam pomenula Biserke i Natase...one koje mrze i sebe za koji eUric, pa, nisam ni ja operisana od svakojakih gadnih mirisa i ukusa:)
Cedu narocito izbegavam:rolleyes:

Sta je razlog ovom mom "eseju" o toj u Srbiji veoma omrazenoj televiziji?!

Nametanje iste od strane moderatora na ovom forumu, sto je manje zlo, od toga da nekome namecu i na radnom mestu.

Jedna moja prijateljica koja radi u jednoj skoli, ispricala mi je, da su jutros profesori doziveli veliku neprijatnost ulazeci u sopstvenu zbornicu.

Direktor, inace osvedoceni "demokrata" gledao u njihovom zbornici "Kaziprst", gostovao onaj sto se u sve razume, u snu se ne snio:(

Kako je ko ulazio, tako se i okretao i vracao nazad, i samo jedan (po prici moje prijateljice) je smeo da kaze doticnom ( a smeo je jer je pred penzijom) da on (direktor) ima i sopstvenu kancelariju i da nema prava da namece ogorcenim zaposlenim prosvetarima, IZDAJNICKU B92.

E, mozda usledi otkaz, ali, teshko!

Kazu zaposleni, nece da moze8)
 
...
Dovoditi "strucnjake" da daju svoje komentare u ime naroda, i onda se cude sto im razbijaju reportazna kola gde god se pojave, osim naravno kod Siptara i slicnih njima.

A tek izbor vesti, to je da ne poverujes:( Mesaju bitne sa nebitnim i pumpaju do nebesa, a sve zbog svoje mrznje prema drzavi u kojoj zive, i prema svima koji nisu Boris Tadic ili Cedomir JOvanovic:rolleyes: a to nekako pokusavaju da "moderno" prikazu, po uzoru na vec nabrojane:rolleyes:

Prave probleme, jednostavno potiskuju!
...

Biljo, svaka ti je na mestu!
Specijalnost su im "stručnjaci"-komentatori za koje niko nije čuo. Glavno oružje tih "stručnjaka" su elokventnost, žeravičje oči i pogled grabljivice. Žene su, po pravilu, sredovečne, muškog glasa, kratke kose, namrgođene (što bi naš narod rekao "zle žene"). Model je uzet od Vesne Pešić pa ko hoće da se proserava na štetu Srba i Srbije, mora da liči na nju.
 
Na stranu njihova politika, B92 je daleko najbolje opremljena i u tehničkom smislu organizovana TV u Srbiji, sa kvalitetnom slikom i emisijama.

Kad gledam RTS bole me oči od od njihove ebene opreme sa kraja 80ih, a i Pink je ostao u tom vremenu. O programskoj šemi da i ne govorim...

Mitrović i Tijanić tolike pare mlate, a neće da ulože u opremu, mamu im #$%&/!

Slika i prilika Srbije ---> Imamo s' čim, imamo s' kim, ali glavni seru i kradu, mamu im /#&$#!

Da pa sad je resenje da iako na svakom koraku gledaju da iskoriste priliku da zaboju izdajnicki noz u srpsko srce, ti ces ih gledati jer imaju dobru opremu, jer su cool!?!?!?!

I tebi cu reci, na kraju posta si trebao da napises BAAAAAA (kao ovca)
 
Biljo, svaka ti je na mestu!
Specijalnost su im "stručnjaci"-komentatori za koje niko nije čuo. Glavno oružje tih "stručnjaka" su elokventnost, žeravičje oči i pogled grabljivice. Žene su, po pravilu, sredovečne, muškog glasa, kratke kose, namrgođene (što bi naš narod rekao "zle žene"). Model je uzet od Vesne Pešić pa ko hoće da se proserava na štetu Srba i Srbije, mora da liči na nju.

Odlicna analiza, slazem se u potpunosti!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top