Sta mislite...?

F

Franka

Gost
Sta mislite...?Imam 23 god. i vec duze vreme mi se nabacuje jedan covek sa posla koji ima oko 50 god.U pocetku sam mislila da ga interesujem samo zbog seksa ali nakon nekoliko razgovora sa njim,uverila sam se da je on zaljubljen u mene i to bas onako da se potpuno predao toj svojoj zaljubljenosti.Drzim poprilicnu distancu u odnosu sa njim a,on se ponasa kao neki sveze zaljubljeni decak!!!!!Ma ja se ustvari pitam da li je tako nesto uopste moguce,da li je normalna ta njegova zaljubljenost?Da li ima razum neku ulogu u svemu tome?Jednostavno kako to???
 
Franka:
Sta mislite...?Imam 23 god. i vec duze vreme mi se nabacuje jedan covek sa posla koji ima oko 50 god.U pocetku sam mislila da ga interesujem samo zbog seksa ali nakon nekoliko razgovora sa njim,uverila sam se da je on zaljubljen u mene i to bas onako da se potpuno predao toj svojoj zaljubljenosti.Drzim poprilicnu distancu u odnosu sa njim a,on se ponasa kao neki sveze zaljubljeni decak!!!!!Ma ja se ustvari pitam da li je tako nesto uopste moguce,da li je normalna ta njegova zaljubljenost?Da li ima razum neku ulogu u svemu tome?Jednostavno kako to???
-ma matori je lisac...kao i jedan clan :lol:
-bolje mojne :wink:
 
Franka:
Sta mislite...?Imam 23 god. i vec duze vreme mi se nabacuje jedan covek sa posla koji ima oko 50 god.U pocetku sam mislila da ga interesujem samo zbog seksa ali nakon nekoliko razgovora sa njim,uverila sam se da je on zaljubljen u mene i to bas onako da se potpuno predao toj svojoj zaljubljenosti.Drzim poprilicnu distancu u odnosu sa njim a,on se ponasa kao neki sveze zaljubljeni decak!!!!!Ma ja se ustvari pitam da li je tako nesto uopste moguce,da li je normalna ta njegova zaljubljenost?Da li ima razum neku ulogu u svemu tome?Jednostavno kako to???

Svaka cast matorom lukavom stvoru, pala si na njegovo iskustvo i mislis da je zaljubljen 8) Ne budi smesna, mozes unuka da mu budes, sex je ono sto mu se mota po glavi :twisted:
 
Kakvi ste :shock:
Svi pomisljaju na najgore :roll: :D
Slusaj svoje srce (hmmm :? :roll:
Osecas li ti neke vibracije :roll: mozda mi se nesto javi :roll: i ...znas da ima tvojih vrsnjaka koji imaju kondiciju kao dede od 80 god...godine...to su samo neki tamo brojevi, vrlo vazno :)
 
Franka:
Sta mislite...?Imam 23 god. i vec duze vreme mi se nabacuje jedan covek sa posla koji ima oko 50 god.U pocetku sam mislila da ga interesujem samo zbog seksa ali nakon nekoliko razgovora sa njim,uverila sam se da je on zaljubljen u mene i to bas onako da se potpuno predao toj svojoj zaljubljenosti.Drzim poprilicnu distancu u odnosu sa njim a,on se ponasa kao neki sveze zaljubljeni decak!!!!!Ma ja se ustvari pitam da li je tako nesto uopste moguce,da li je normalna ta njegova zaljubljenost?Da li ima razum neku ulogu u svemu tome?Jednostavno kako to???

kako se ti osecas po tom pitanju? jel se on svidja tebi?
 
Franka:
Sta mislite...?Imam 23 god. i vec duze vreme mi se nabacuje jedan covek sa posla koji ima oko 50 god.U pocetku sam mislila da ga interesujem samo zbog seksa ali nakon nekoliko razgovora sa njim,uverila sam se da je on zaljubljen u mene i to bas onako da se potpuno predao toj svojoj zaljubljenosti.Drzim poprilicnu distancu u odnosu sa njim a,on se ponasa kao neki sveze zaljubljeni decak!!!!!Ma ja se ustvari pitam da li je tako nesto uopste moguce,da li je normalna ta njegova zaljubljenost?Da li ima razum neku ulogu u svemu tome?Jednostavno kako to???



Da to nije Michael Jackson?
Neee, on juri decake! :D :D :D
 
BOZE SACUVAJ DETE!!!!

pa zar pored toliko finih mladica ti da budes "ljubav" jednom matorcu...auuuuuuufffff!!!
kakva bre zaljubljenost, nek se zaljubi u neku od cetrdeset godina, ....nego u tebe...sta ga interesuje, tvoja dusha?!!! 8)
 
Rebecca:
BOZE SACUVAJ DETE!!!!

pa zar pored toliko finih mladica ti da budes "ljubav" jednom matorcu...auuuuuuufffff!!!
kakva bre zaljubljenost, nek se zaljubi u neku od cetrdeset godina, ....nego u tebe...sta ga interesuje, tvoja dusha?!!! 8)
Ma on mene uopste neinteresuje ali pitam se da li je zaista zaljubljen a ako jeste ja cu to ceniti,ako mu se dopadam zbog mene same pa nek ima godina koliko ima.Mada nista vise od toga,NIKAKO!!!
 
Heh, a zamislite kako mi je bilo dok sam ga onako zajapurenog slusala kako mi recituje Jesenjina i sl.Ma strasan prizor,mada moram da priznam ta situacija me pomalo zabavlja :twisted:
 
meni se jednom takav nakacio, ljudi u tim godinama su gori od pubertetlija! Vjeruj mi, imala sam velikih problema, proganjao me mjesecima, onda me je tako zamrzio i poceo siriti neistine, valjda zato sto nije mogao da me ima! Samo ti njega oprezno otkaci, ma kakav Jesenjin, price za malu djecu! :evil:
 
phoebe:
meni se jednom takav nakacio, ljudi u tim godinama su gori od pubertetlija! Vjeruj mi, imala sam velikih problema, proganjao me mjesecima, onda me je tako zamrzio i poceo siriti neistine, valjda zato sto nije mogao da me ima! Samo ti njega oprezno otkaci, ma kakav Jesenjin, price za malu djecu! :evil:
Fibi srce, nije lepo tako pricati o starijima. I DA LI CE IKAD OVAJ KUTAK POCETI DA PRICA O NECEMU DRUGOM OSIM O RAZLICI U GODINAMA???
 
sorry, nista licno! Vjeruj mi, to uopste nije bilo lijepo iskustvo. Ok, zaljubio se, pokusava nesto, ali cini mi se da u tim godinama, muskarcima jednostavno otkaze taj senzor za hvatanje signala tipa - ne zanimas me! Umjesto toga navale ko mutavi!
Sta hocu da kazem, teze prihvataju odbijanje nego muskarci u 20-30 godinama. Zanimljivo, trebalo bi da bude obrnuto, znas ono iskusniji, mudriji i to.
Ali nije. :roll:
 
TO TI JE ISTO KAO KAD BI SE SMUVALA SA CALETOM
ILI CAK DEDOM SVOJE NAJBOLJE DRUGARICE...
SAD MOZDA JE TAJ TVOJ MALO VISE OCUVAN...ALI
MISLIM,NE OSUDJUJEM TE,ALI MENI JE TO ISKRENO ODVRATNO...
ALI SVAKO IMA PRAVO NA SVOJ ZIVOT...
TAKO I TI..SAMA GA BIRAS,TI CES BITI SA NJIM,NE JA.
HVALA BOGU
 
phoebe:
sorry, nista licno! Vjeruj mi, to uopste nije bilo lijepo iskustvo. Ok, zaljubio se, pokusava nesto, ali cini mi se da u tim godinama, muskarcima jednostavno otkaze taj senzor za hvatanje signala tipa - ne zanimas me! Umjesto toga navale ko mutavi!
Sta hocu da kazem, teze prihvataju odbijanje nego muskarci u 20-30 godinama. Zanimljivo, trebalo bi da bude obrnuto, znas ono iskusniji, mudriji i to.
Ali nije. :roll:
Fibi duso, ako mislis da si me uvredila - nisi, ja imam svega 18 leta. A mozda stariji i jesu pametniji kad ne dozvoljavaju da im dobra prilika tako lako prodje kroz prste. Meni je dovoljno da pogleda devojka u stranu i ja odmah pomislim:"E je*iga, nije zainteresovana" Sad ti vidi sta je bolje :wink:
 
phoebe:
meni se jednom takav nakacio, ljudi u tim godinama su gori od pubertetlija! Vjeruj mi, imala sam velikih problema, proganjao me mjesecima, onda me je tako zamrzio i poceo siriti neistine, valjda zato sto nije mogao da me ima! Samo ti njega oprezno otkaci, ma kakav Jesenjin, price za malu djecu! :evil:
Pa otkacila sam ja njega i to vrlo lepo i kulturno i cini mi se bas na osnovu toga da se on zagrejao,nesto u fazonu ,,ti drzis do svojih stavova i principa,,kake lepote:)))
 

Back
Top