The Witcher

Počeo da igram sinoć, zanimljiva priča, borbe jednostavne
a koliko vidim u igrici ima i sexa :per:

Da si ti meni ziv i zdrav, sexa u sve 3 Witcher igre ima vise nego sto ce ikad biti kod mene na gajbi... ustvari, prva igra je po tome bila zakon jer kako okoncas jednu avanturicu tako dobijes kartu (igracu kartu) sa likom cure koju si povalio, u provokativnoj pozi.

Posle te 1. igre CDPR je morao malo da "oladi" jer su stigli prigovori od politicki korektne zgadije, tako da su sledece 2 igre mnogo umerenije, a karte igras samo da ubijes vreme.
 
Henry Cavill izabran da glumi Geralta u Netflixovoj seriji. :think:

Oko Ciri je krs i lom. Objavili su da traze crnkinju, azijatkinju ili drugu pripadnicu manjina da glumi Ciri. Potpuno ludilo. :dash:

Danas sam video jedno 100 meme-a na temu crne Ciri.
 
Ovaj serijal igre sam igrao od prvog dela bio oduševljen ovom horor pričom, trebalo bi da nastave svake godine sa po jednim delom igre kao ostali serijali. Mogli bi da ubace kao Geralt sa mutacijom ipak uspeva da se izleči i dobije oči kao običan čovek, a ostale fizičke moći witchera mu sve ostaju trajno bez da pije napitke. Trebalo bi malo da uozbilje igru na bazi viteštva, taktičke borbe i priče uopšte kao takve.
 
Ovaj serijal igre sam igrao od prvog dela bio oduševljen ovom horor pričom, trebalo bi da nastave svake godine sa po jednim delom igre kao ostali serijali. Mogli bi da ubace kao Geralt sa mutacijom ipak uspeva da se izleči i dobije oči kao običan čovek, a ostale fizičke moći witchera mu sve ostaju trajno bez da pije napitke. Trebalo bi malo da uozbilje igru na bazi viteštva, taktičke borbe i priče uopšte kao takve.
Ne mogu da odstupaju od knjiga (čini mi se 9 njih). Rade prema knjigama.

 
2ka je mnogo dobra takav stil priče da zadrže ima i zmajeva :), 3ku su malo preterali sa smislom dečijih bajki ali kad gledaš širu sliku vuče te na još.
 
Poslednja izmena:
judge0-png.825256
 

Back
Top