Sneg u Januaru ?!?!?

sceliano

Aktivan član
Poruka
1.157
... Kako je moguce da toliko ne razmisljamo? Ili smo mozda zeleli haos? Mozda smo mislili da ce biti mnogo gore pa smo se ipak malo preracunali ... Nekoliko stotina ljudi nismo mogli da iskontrolishemo ... Da se razumemo... Ja sam ih ocekivao i mnogo vishe! Bruka je sto ih je bilo toliko a nismo uspeli to na vreme da "saniramo." Ne zelim uopste da palim tv, znam da ce me mahinalno odvuci na CNN ili BBS i videcu tamo kako "Srbi demoliraju a Albanci zavrsavaju pos'o." ... Ej ! Ne mozemo s tim da se izborimo o cemu dalje da se razgovara??? Akcioni plan?! ... Svidja mi se kako je poceo... Pun pogodak...
 
...
... Nekoliko stotina ljudi nismo mogli da iskontrolishemo ... Da se razumemo... Ja sam ih ocekivao i mnogo vishe! Bruka je sto ih je bilo toliko a nismo uspeli to na vreme da "saniramo."
...

Da te podsetim, prošla su ona tiletova vremena kada bi takvi dobili batina od milicije samo kada bi pomislili na nešto slično! Srbija nije više policijska država!
 
juce je odigrana fubalska tekma pa je iskazano nezadovoljstvo domacih navijaca ,danas ce navijaci biti (nadam se ) na stadionima ,neka druga tekma....i opet tamo sledece nedelje ...
s ovakvim "demonstracijama" je zavrseno


kakve su to demonstracije kada ga nema ni'jedan u skupom odelu??? :D
 
Da te podsetim, prošla su ona tiletova vremena kada bi takvi dobili batina od milicije samo kada bi pomislili na nešto slično! Srbija nije više policijska država!

... Nije policijska nego je sje8ana drzava ... To tvoje mashtanje o o slobodama i pravima danas kao realnost ne postoji ni u jednoj razvijenoj zemljji ... Samo tranziciono klonule, korumpirane, posrnule i nemocne drzave dozvolile bi ovako neshto ... Sloboda mishljenja i pravo postoje samo josh kao sminka ... Ukoliko ne idu s interesima brzo se speru .. imash svez primer ...
 
.... Onoliko povredjenih Srba u trenutku "Jedinstva"? .... ccc... Pa jel trebao neku mrtav da padne da bi ti video problem ... Da ne spomenjem marketinshke manipulacije poshto vidim da na tu stranu ni ne zelish da razmishljash ...

Ma da, sada im treba opet slika o divljim i primitivnim Srbima kako bi celom svetu prikazali da je dobro što će da priznaju KiM i tako spase šiptare od 'divljaka!?
 
.... upravo ... Shta je sve ovaj karambol sem propaganda ... time su sve obojili ... Stavi pred svakog normalnog coveka sve cinjenice i nece ti reci da Kosovo treba biti nezavisno ... mozda ti nece reci ni da treba ostati u Srbiji ali da treba biti nezavisno sigurno ne!
 

Back
Top