Хвала Путину, али ипак је могао да уради много више

Vladeta

Početnik
Banovan
Poruka
13
Хвала Путину, али ипак је могао да уради много више. Наступи Путина су превише благи, да би западне силе одустале од својих намера. Замислите да је Путин пре два дана рекао: "Русија ће спречити независност Космета свим средствима". Новинар: "Шта значи свим средствима?" Путин: "То значи да су све опције на столу, па и војна". Мислите да би данас шиптари прогласили независност? Можда и би, али не би имали подршку запада. Путин је могао да оде и корак даље и мислим да још није касно: да запрети обуставом испоруке гаса европским државама које признају Космет (није тешко наћи нове муштерије), признањем Републике Српске и војним базама руске војске у Србији и Српској (шта Путина брига шта причају Тадић и Додик и шта њих уопште пита, када зна да ће га Срби Руску војску дочекати боље него Руси у Москви).

Не мора он у рат због Србије, али може да нам понуди најсавременије оружје (време је да се види ефикасност руског оружја у ратним условима), па да кренемо на Космет. А НАТО? Једна ескадрила борбених авиона руског РВ на Батајници би спрчила интервенцију НАТО-а.

Ако остане овако благ, као до сада, тешко да се нешто може урадити. Схватите, запад више не интерсују УН, међународно право итд. Они само разумеју језик силе, а на силу се мора одговорити силом!
 
Rusija nije direktno ugrozena pa zasto bi,kao odgovoran i mudar covek,radio takve stvari....pa ovde se nakotilo kukavica koje ni svoju kucu ne bi branile a kamoli Kosovo...cak ni to ne bi bio problem da jos ponosno ne zahtevaju da takav "pristup" problemu ima i drzava....a sto je najgore i ima ga...godinama zemlja se gura u neke evroatlantske integracije a Rusija se ne zarezuje ni malo...prvo mi treba da postignemo makar kakvo jedinstvo u stavu o Kosovu,da dokazemo i Rusiji da necemo ko poslednja govna na mali mig EU ili USA prodati i njih i sebe,kao sto smo do danas to radili..pa tek onda mozemo od njih nesto konkretnije da ocekujemo..
 
Хвала Путину, али ипак је могао да уради много више. Наступи Путина су превише благи, да би западне силе одустале од својих намера.

Ако остане овако благ, као до сада, тешко да се нешто може урадити. Схватите, запад више не интерсују УН, међународно право итд. Они само разумеју језик силе, а на силу се мора одговорити силом!

ЈЕст' када би Путин био овца... полако... не бригај, НЕМА НИШТА ОД ТЕ ЛАЖНЕ ДРЖАВЕ НА ТЛУ СРБИЈЕ, немају шансе... видећеш...
 
da dokazemo i Rusiji da necemo ko poslednja govna na mali mig EU ili USA prodati i njih i sebe,kao sto smo do danas to radili..pa tek onda mozemo od njih nesto konkretnije da ocekujemo..

Ko to mi? Misliš na onog bravara Tileta, i naravno, one njegove 'pionire' kojih je još puna Srbija ( I Hrvatska!:D:D)
 
ЈЕст' када би Путин био овца... полако... не бригај, НЕМА НИШТА ОД ТЕ ЛАЖНЕ ДРЖАВЕ НА ТЛУ СРБИЈЕ, немају шансе... видећеш...

Danas su junaci razbijali po Beogradu golim rukama, čisto da pokažemo Putinu šta će biti kad nam pošalje koju motku...
Čudo da niko nije smeo da plakat odlepi 1999?
 
A шта мислиш колико смо ми тек могли више .

Нема оправдања .

Ако непријатељ притеже на једној страни ми треба да бусимо на другој .

Вратићемо КосМетохију у окриље СРБИЈЕ кад похватамо све лопове који су пљачкали земљу од почетка90 их , кад казнимо све издајнике у и око власти у СРБИЈИ и објавимо општу мобилизацију за НАЦИОНАЛНИ СПАС .


До тада...и КосМетохија и СРБИЈА ће бити у РОПСТВУ .


СРБИЈА СРБИМА

.................................

Знам да остаје питање....КАКО ?
 
Ko to mi? Misliš na onog bravara Tileta, i naravno, one njegove 'pionire' kojih je još puna Srbija ( I Hrvatska!:D:D)

ne...na ove nabedjene evropejce na koje reci "clanstvo u bilo cemu sa predznakom EU" cine da u mozgu otkazu svi delovi zaduzeni za logiku,rasudjivanje,smisao ... .mislim da je Rusima dosta nase dvolicnosti tipa "oce kaki,nece kaki" i da cekaju da prelomimo ako smo uopste u stanju za tako nesto....imaju oni mnogo da nam ponude,ali prvo moramo da izadjemo iz EU hipnoze...
 
ne...na ove nabedjene evropejce na koje reci "clanstvo u bilo cemu sa predznakom EU" cine da u mozgu otkazu svi delovi zaduzeni za logiku,rasudjivanje,smisao ... .mislim da je Rusima dosta nase dvolicnosti tipa "oce kaki,nece kaki" i da cekaju da prelomimo ako smo uopste u stanju za tako nesto....imaju oni mnogo da nam ponude,ali prvo moramo da izadjemo iz EU hipnoze...


To sa našom evropejskom dvoličnošću nam dokazaše Rusi odbijanjem Karadjordja.
Nikako da naučimo lekciju o dvoličništvu...
 
Ех људи моји баш сте смешни. Путин је требао да ратује за нас, а данас било на дневнику како је пар хиљада Албанаца прослављало у Бечу, а Беч је познат по томе што тамо живи преко 300.000 Срба (мсилим у целој Аустрији) и нико да изађе или да организује неки митинг или протест...
Такви смо ми Срби, па нам се зато ово и дешава.
 
Ех људи моји баш сте смешни. Путин је требао да ратује за нас, а данас било на дневнику како је пар хиљада Албанаца прослављало у Бечу, а Беч је познат по томе што тамо живи преко 300.000 Срба (мсилим у целој Аустрији) и нико да изађе или да организује неки митинг или протест...
Такви смо ми Срби, па нам се зато ово и дешава.

tako je . problem je u nama. pa pogledaj samo koliko na ovom forumu imas ljudi koji nece da izadju na protest za srbiju a kamoli da idu u rat. i ko nam je kriv sto smo g.vna. mi sami niko drugi.

tek kad istrebimo sav sljam i izdajnike iz sopstvenih redova mocicemo nesto da pricamo i da trazimo.

do tad - mrka kapa.
 
ЈЕст' када би Путин био овца... полако... не бригај, НЕМА НИШТА ОД ТЕ ЛАЖНЕ ДРЖАВЕ НА ТЛУ СРБИЈЕ, немају шансе... видећеш...

U pravu si. Sta ako bi neka budala iz Amerike stvarno prihvatila rat kad bi se Putin tako postavio? Nkad se ne zna ko je kratkog fitilja.

A odmah bi Putina proglasili zagovornikom politike sile i naoruzanja. Ovako, ta medijska kampanja je povedena protiv Amerike, sad su oni ti koji zagovaraju politiku sile i naoruzanja.
 
U pravu si. Sta ako bi neka budala iz Amerike stvarno prihvatila rat kad bi se Putin tako postavio? Nkad se ne zna ko je kratkog fitilja.

A odmah bi Putina proglasili zagovornikom politike sile i naoruzanja. Ovako, ta medijska kampanja je povedena protiv Amerike, sad su oni ti koji zagovaraju politiku sile i naoruzanja.

Eeee, sad ja vidim kako je On u stvari pametan što ništa nije uradio.
Da ne ispadne posle grbav...
Fala sestro što mi otvori oči, po ko zna koji put...
Blagodarim...
 
U pravu si. Sta ako bi neka budala iz Amerike stvarno prihvatila rat kad bi se Putin tako postavio? Nkad se ne zna ko je kratkog fitilja.

A odmah bi Putina proglasili zagovornikom politike sile i naoruzanja. ...
Optužili bi ga kao i Šešelja i nakon trećeg svjetskog rata bilo bi mu suđeno pred Haškim tribunalom!!!:rotf::rotf::rotf:
 
ja sam bio spreman na sve ovo znao sam da ce do toga doci al i pored svega sam emotivno toliko pogodjen svim ovime da bi licno rukama zadavio i likvidirao prvog siptara i amerikanca koji bi mi izasao pred oci. toliko sam iznerviran da ne mogu ni da spavam.

Osećaš se kao da si iskočio iz aviona bez padobrana, i sada padaš i čekaš da ti ga neko doda?
E pa, ne brini, i za to ima rešenje, moguće je 'vratiti' se u slobodnom padu u avion!
 

Back
Top