Бугарски националисти уз Србију

19.02.2008-edit.JPG

http://www.ataka.bg/
То су ови
 
Jesul' to oni njihovi nacionalisti koji su skupa sa ustašama odradili atentat na Aleksandra???

Не то је ВМРО, ово је "Атака"

http://www.ataka.bg/index.php?searchword=%EA%EE%F1%EE%E2%EE&option=com_search&Itemid=




Волен Сидеров: Гангстерите на Тачи ще посегнат и на Македония
11 Февруари 2008

Косово не бива да бъде признато за независима държава поради три основни причини - опасността от появата на нова ислямска държава на Балканите на първо място, по-лесното функциониране на нелегалните канали за наркотици, жива плът и оръжие при създаването на самостоятелно Косово, и на трето място възможността за възраждането на Велика Албания. Така аргументира позицията си против самостоятелността на все още сръбската провинция лидерът на партия АТАКА Волен Сидеров в предаването на bTV "Сеизмограф".
 
europ_part2.jpg

Soderov (Ataka), Vanhecke (Vlaams Belang), Strache (FPÖ), Le Pen i Gollnisch (Front National)

U Beču sastavili se desničarske stranke Evropske Unije: bugarska Ataka, belgijski Vlaam Belang, austrijska Slobodarska Partija (FPÖ) i francuski Front National. Cilj sastanka jeste stvaranje jedne zajedničke nacionalne stranke. Politički ciljevi stranke trebaju da budu među drugim nezavisnost Flandrije, ali ne nezavisnost Kosova.

Ranije su u grupaciji bili italijanski fašisti i rumunska Romania Mare, ali su ovoga puta odustali, isto zbog velikih neslaganja italijanskih i rumunskih desničara kada je u Italiji rešeno da se evakuiraju rumunski doseljenici u rimskim getoima (nakon silovanja i ubistva jedne Italijanke od strane rumunskih Roma), tada je došlo do jakog rasizma protiv Rumuna.

http://derstandard.at/?id=3197550
 
Kako nas talno podržavaju neki nacionalisti, kako nema naslova podržali nas GRAĐANI, RADNICI Bugarske... Profesori, taksisti... Bilo ko ko nema vremena za mlaćenje prazne slame... Eh...
Откуд теби да националисти нису радници: ево ја радим, кућим се...шта..да није неко од демократа бољи од мене?
А у националистима имаш и професора, факултетски образованих...ево опет ја...
Ја право да ти кажем од читавог Образа...знам да нису завршили факултет само они чланови који иду у средњу школу......а тако је и са дверима и др..организацијама...ми смо и настали по факултетима...просек морао да буде 8,98
 
Ma zašto je naglašeno da su to nacionalisti, a ne građani?

Па зато што су националисти...грађани који су свесни свог порекла, који воле своју земљу......па нема потребе наглашавати.....и самим тим се зна да су грађани неке државе.....чим је воле и чим се боре за ту државу...
 
Па зато што су националисти...грађани који су свесни свог порекла, који воле своју земљу......па нема потребе наглашавати.....и самим тим се зна да су грађани неке државе.....чим је воле и чим се боре за ту државу...

Samo nacionalisti se bore? Uh...
Pa možda je i istina. A ostali pred preki sud, nema dalje priče.
 
Ништа..кажу лепо код вас у Србији...свидео им се Пирот..јер тамо Бугари и Срби живе у миру....а за Ниш...леп вам овај Царски град....и на крају уз ракију: ЖИВЕЛА СРБИЈА:..

У Бугарској Националисти и Социјалисти су уз Србију, док су демократе Европејци и Неп-нацисти против нас.
 
Ништа..кажу лепо код вас у Србији...свидео им се Пирот..јер тамо Бугари и Срби живе у миру....а за Ниш...леп вам овај Царски град....и на крају уз ракију: ЖИВЕЛА СРБИЈА:..

Moguće.....
Porodicu mog pradede su pobili, nekakvi bugarski nacionalisti ,a on je jedva izvukao živu glavu pre 90 i koju godinu....
Mada babu kad se davila u Rasini je spaso bugarski okupatorski vojnik za vreme WW2 , pa su se na neki način izvadili.
Što se mene tiče sve je OK, dve godine sam i letovao u Bugarskoj i lepo se proveo.
 
У Бугарској Националисти и Социјалисти су уз Србију, док су демократе Европејци и Неп-нацисти против нас.

Као и свака Православна Држава доспела у канџе европљана...тако и Бугарска има проблема...надам се само да ће коначно Бугарска ићи својим путем....
 
Moguće.....
Porodicu mog pradede su pobili, nekakvi bugarski nacionalisti ,a on je jedva izvukao živu glavu pre 90 i koju godinu....
Mada babu kad se davila u Rasini je spaso bugarski okupatorski vojnik za vreme WW2 , pa su se na neki način izvadili.
Što se mene tiče sve je OK, dve godine sam i letovao u Bugarskoj i lepo se proveo.

Проблем са Бугарском настаје после ослобођења од Турака....када су наши односи били више него добри (чак се причало о заједничкој држави).....тада Бугарима шаљу.....швабу или аустријанца за краља..и од тада долази до сукоба са Србима...
 

Back
Top