DA LI VAM SE IKADA DESILO DA VAS SPOPADA NEKI PEDOFIL?

Daca 94

Ističe se
Banovan
Poruka
2.522
:confused:Ne znam da li vam se to ikada desilo i sta mislite o tome.imam malo iskustva,iako nije na nama da mi odredjujemo ko treba umreti ali po meni su pedofili najgora stvorenja na svetu.naravno niko me nije silovao ili pokusao,ali dosta puta sam primetila kako me neki stariji muskarci gledaju i odmeravaju znate vec gde,cak mi se jedan ludak javlja i svakih 2 minuta pita koliko je sati,smeje se i gleda me,a ja bih crkla,tj pedofile bih zakonom zabranila...ako to moze

izvinjavam se u sto u nazivu teme ne stoji tacno ime ,tj nedostaje jedno slovo,ali svi znamo o kakvim kretenima je rec!!!!!
 
ti bi pedofile zakonom zabranila...zanimljivo..

Jako...:lol:


E Daco i meni se to svakodnevno deshava...
Chekam na stanici bus i staje kamiondzija: "Mala da te povezem?''
NO THANKS!

A deshava se i ovako da lik na ulici prolazi pored mene i lupi me po dupetu...:evil: Matori debil...:evil:

Ali gle...to ne mozesh zabraniti...Kako to mislish da izvedesh? Kao oni idu u zatvor...ali koliko ih je josh na ulicama i sl...
 
pa dobro, nije neki pedofil samim tim sto ja nisam beba

ali na sred Straduna dok sam se vracala sa faksa, neki ofarbani sezdesetogodisnji (manje/vise) strani chicha me pita jesam li za drustvo
i navaljuje da me casti necim
nakon treceg odbijanja sam mu rekla da cu mu zdrobit jaja ako ne umukne

srecom se odmakao, ali sta da nije - kao da bih mogla da se odbranim sama...
sick
 
to je bolest o koju nemogu ti ljudi da kontrolisu.
mozda delovanja mogu ali zelju i pobudu ne.


to je ucestalo,skoro pa svakodnevno.
dosta vremena sam ja provodio po nekim kaficima gde ima raznog naroda.
od maloletica do matorih rokera.
i prisustvovao sam raznim scenarijima.

najbolje je jasno dati im do znanja,bez neke nepotrebne ljuaznosti da nisi zainteresovana
i kloniti se sto dalje.jer ima raznih...
 
Kad sam ja bila klinka od nekih 12-13 godina, moje drugarice i mene cesto je presretao jedan tip biciklom i pokazivao neke albume sa slikama i pricom da je on neki fotograf koji trazi manekenke i fotomodele i slicne price. Srecom to se uglavnom desavalo danju i na ulici, gde je uvek u pozadini bilo ljudi koji su mogli da priskoce u pomoc u slucaju opasnosti, pa se ni jednoj od nas nikada nista nije desilo. Mi bismo samo okrenule glevu i zaobisle ga, pritom promrmljavsi da nas ne interesuje. Bezite od takvih ljudi i nemojte da mislite da je on stvarno to bio, jer da jeste on bi napravio javni kasting, a ne bi presretao klinke po ulici.
 
eih sad.. te smetaju mi pedofili, te smetaju mi homosexualci.. brate, sta da se radi, nekom je mozak ovakav, nekom onakav..
desavalo se i meni da me tako odmeravaju -pedofili-, ali ***, ja sam bila kriva sto sam imala, hm, dekolte.. ma ja takve oteram u 3 lepe..

Kako mozesh da poredish pedofile i homosexualce!?
Pedofili umeju da unishte zivot detetu i njegovoj porodici, a homosexualci gledaju svoje, nikog ne povredjuju... Totalno glupo poredjenje
 

Back
Top