sta prvo gledate kod neke dobre cice/decka?

moze se tako tumaciti,a sta cemo sa prekrstenim rukama ili drzanje iza ledja?:)

O ledjima da ne pricam mnogo jer to ne moze da se isprica, to je prefinjen osecaj, u zavisnosti od toga kakvo imas drzanje moze besprekorno da se odredi da li pripadas aristrokatiji ili radnickoj klasi. To ti je alfa i beta sto se tice govora tela. Ili se kaze alfa i omega? :-) Boze, ja sam sama sebi dovoljna za zasmejavanje. Meni je to smesno, kao, da li se kaze alfa i beta, ili alfa i omega? Meni decko treba za sasvim druge stvari. A oni svi redom misle da je glavno da zasmejavaju devojku. :roll:

A prekrstene ruke i drzanje ruku iza ledja, to je isto sakrivanje saka, nesto krije.
 
O ledjima da ne pricam mnogo jer to ne moze da se isprica, to je prefinjen osecaj, u zavisnosti od toga kakvo imas drzanje moze besprekorno da se odredi da li pripadas aristrokatiji ili radnickoj klasi. To ti je alfa i beta sto se tice govora tela. Ili se kaze alfa i omega? :-) Boze, ja sam sama sebi dovoljna za zasmejavanje. Meni je to smesno, kao, da li se kaze alfa i beta, ili alfa i omega? Meni decko treba za sasvim druge stvari. A oni svi redom misle da je glavno da zasmejavaju devojku. :roll:

A prekrstene ruke i drzanje ruku iza ledja, to je isto sakrivanje saka, nesto krije.

a kojoj ti klasi pripadas? zasta ti treba decko???
 
Уф... Ако приметим неки леп детаљ, он је заиста у стању да засени све мање лепе ствари код неке особе. У принципу, као и сви осврћем се за добрим ногама, задњицом или деколтеом, али то нису детаљи због којих би ми се неко заиста допао на прву лопту. Жена може да буде згодна, да има леп тен, елегантно држање, лепу косу, лепо лице, леп осмех, могу да ме привуку лепе очи, поглед, леп врат (нисам вампир), израз лица, покрети, фаце - заиста не постоји нешто што "обавезно гледам", већ ми се особа може допасти због било ког од тих детаља.

За жене кажу да их највише на мушкарцу привлаче рамена, шаке&руке и задњица... Већина оних са којима сам причао о томе се слажу око овога, не знам да ли важи за све.
 

Back
Top