Vaša najstrašnija iskustva???

kataDave

Zainteresovan član
Poruka
307
E sad, molim bez mnogo spamovanja, tema je prvenstveno namenjena za sve one koji su možda imali neka jeziva iskustva........ ja nisam i nadam se da neću... Ali da verujem, verujem u nesto....... Bez zavitlavanja molim, ko ima sta da kaže neka kaže, a ko nema neka ne zeza...

A da, priča o mom ocu, pre možda desetak godina, desilo se nesto vrlo cudno mom ocu. Bila je zima, 11 sati uvece, nestalo struje( sva se ježim dok pišem), moj "pametni" otac vraćao se od njegovih roditelja( gledali utakmicu i onda nestalo struje i on ajd' kuci), prolazi on tako pored crkve( a tu ima jedna trafika gde se prodaju svece i jedano ogromno siroko drvo na koje se lepe umrlice), vraca se ona tako( jos nosio torbu u kojoj su bila jaja i kolaci), i ide on normalno( a moram da napomenem da moj otac apsulutno ne veruje u takve stvari, duhovi, vampiri... i te stvarcice), ide ona prolazi pored tog drveta, i kaže CAP nešto ga uhvati za nogu i ne pusta... E sad kaže nema ni oci ni noge ni ruke, samo crno... Dodje ti on tako kuci, sa prebledeo i isprepadan, prekrsti se tri puta i isprica... A kao dokaz da nije lagao sva mu se jaja polupala u torbi( ne smejte se!!!), ja se USRALA ŽIVA. I od tad ja počinjem verovati u te stvarčice i verovali ili ne ni jednom noću nisam prošla sama tuda, iako je sada osvetljeno...

Pa šta vi mislite, šta je to moglo biti? Znam da mi otac ne laže ( mada sada kad ga pitam, kaže nije ništa učiinilo se tati- pošto zna koliko sam godinama nakon toga isprepadana, a nikad neću zaboraviti njegovu facu kad je došao kući te noći)... Ja sumnjam, možda bio neki pijanica( ima ih mnogo u nasem mestu), ,možda gladan džukac( ????)... Ili... mada me čudi, crkva je to i porta, sveto mesto, tu bar ne bi trebalo da se dešavju " takve stvari",....... ah, da tu nekih 20 metara je i veliki spomenik poginulim iz rata...

Vase misljenje i vasa iskustva! Hvala

KataDave:shock::shock::shock:
 
Čini se da na samo jedan slučaj nikada nisam pronašao racionalan odgovor. Noć, vozim automobil, sam u istom, odjednom jedan kristalno jasan i dubok uzdah čoveka se čuje, u automobilu. Neverovatno koliko toga se moglo osetiti u tom uzdahu. I zabrinutost, bezizlaznost, glas čoveka koji je došao do istine o svom kraju. A sada, kad se setim toga, ne osećam toliko strah koliko sam onda već više neko saosećanje. Čudno!? Više nego.
 
Uh... tesko je to objasniti. Mozda nije bilo nista mozda svasta. Ko ce ga znati. Nije ti tata blesav, znao bi da prepozna pijanog coveka. Neceg ima, to je sigurno e sad...

Meni je bilo najstrasnije kad smo pre jedno 8-9 godina drugarica i ja dozivale duhove, vec sam to negde na forumu pricala. Cudne su se stvari dogadjale, knjiga mi se okrenula u ruci a te noci sam sasvim jasno osetila kako me nesto pipa po celom telu. Stisla sam se, ajd sad valjda mi nece biti nista i proslo je nakon nekoliko minuta.

A imam i jedan jako smesan dogadjaj, ali sam umrla od straha. Isto tako, nestalo struje... I posto je bilo oko 23h, sta da radim, ajd u krpe. I nakon petnaestak minuta cujem neki grrr zvuk. Oslusnem jednom, pomislim da tata hrce. I umirim se. Kad opet oslusnem, i shvatim da zvuk ne dolazi iz spavace sobe nego iz kupatila a zvuk je sad vec postao jaci i zvucao je kao jasno rezanje! Naglo sam iskocila iz kreveta isprepadana, cak sam izletela na terasu (na 10tom sam spratu) i tad se mama trgla i kad je cula isti zvuk, panicno pocela da drma tatu da se probudi. On poceo da gundja kako smo obe lude i ode da vidi sta je i puk'o od smeha. Kad je nestalo struje, nestalo i vode pa vovokotlic poceo da drnda. :lol:
 
xe, xe, xe.... A opet mom ocu, dok je bio mladic desilo se jezivoooooooo iskustvo ( pun covek doživljaja a i dalje ne veruje),- cekajte da upalim svetlo... I bilo letnje doba, oko 1 pola 2 nocu, sitna kisica rominjala, vraca se on iz izlaska i leže da spava... I prespi on al oseca da nekog ima u sobi( a bio otvoren prozor- leto)... Pogleda on, kad žena sva u crnom stoji, pita je on onako bunovan: " Sta radis ti ovde" a ona ce njemu: " sad ceš ti da vidis" i pocne da ga davi, i da ga steže i guši.... A li seti ti se moj otac( njemu je deda pricao da kad nocu kao dodju da te dave vestice ti samo bacis na pod jastuk na kojem spavas) i baci on to i prestane ga daviti... I zaboravi on na to, i kad je posle izvesnog vremena putovao u Beograd, sretne u autobusu istu tu ženu, i sad da bi on proverio da li je zaista to ona, on je pita koliko je sati ( da bi je poznao po glasu), medjutim ona nista nije rekla i odmah je sisla na sledecoj stanici. ***** li ti kako se i sad prepadam kad se setim price... To je bilo jako odavno, pricao moj otac svom tastu i tasti( pre 1dvadesetak godina)... Zar nije jezivo... I nista covek, i dalje ne veruje, i dalje cunja sam po mraku, inace ja ne spavam u potpunom mraku, vec sa mackom i televizorom upaljenim... Bože sto sam se sad samouplasila, kako cu spavati nocas.. Strasno, zar ne?
 
Meni je bilo najstrasnije kad smo pre jedno 8-9 godina drugarica i ja dozivale duhove, vec sam to negde na forumu pricala. Cudne su se stvari dogadjale, knjiga mi se okrenula u ruci a te noci sam sasvim jasno osetila kako me nesto pipa po celom telu. Stisla sam se, ajd sad valjda mi nece biti nista i proslo je nakon nekoliko minuta.

... pametan neki duh , odma zna gde treba da brkne :D:D:D:D:D:D ...
 
E sad, molim bez mnogo spamovanja, tema je prvenstveno namenjena za sve one koji su možda imali neka jeziva iskustva........ ja nisam i nadam se da neću... Ali da verujem, verujem u nesto....... Bez zavitlavanja molim, ko ima sta da kaže neka kaže, a ko nema neka ne zeza...

A da, priča o mom ocu, pre možda desetak godina, desilo se nesto vrlo cudno mom ocu. Bila je zima, 11 sati uvece, nestalo struje( sva se ježim dok pišem), moj "pametni" otac vraćao se od njegovih roditelja( gledali utakmicu i onda nestalo struje i on ajd' kuci), prolazi on tako pored crkve( a tu ima jedna trafika gde se prodaju svece i jedano ogromno siroko drvo na koje se lepe umrlice), vraca se ona tako( jos nosio torbu u kojoj su bila jaja i kolaci), i ide on normalno( a moram da napomenem da moj otac apsulutno ne veruje u takve stvari, duhovi, vampiri... i te stvarcice), ide ona prolazi pored tog drveta, i kaže CAP nešto ga uhvati za nogu i ne pusta... E sad kaže nema ni oci ni noge ni ruke, samo crno... Dodje ti on tako kuci, sa prebledeo i isprepadan, prekrsti se tri puta i isprica... A kao dokaz da nije lagao sva mu se jaja polupala u torbi( ne smejte se!!!), ja se USRALA ŽIVA. I od tad ja počinjem verovati u te stvarčice i verovali ili ne ni jednom noću nisam prošla sama tuda, iako je sada osvetljeno...

Pa šta vi mislite, šta je to moglo biti? Znam da mi otac ne laže ( mada sada kad ga pitam, kaže nije ništa učiinilo se tati- pošto zna koliko sam godinama nakon toga isprepadana, a nikad neću zaboraviti njegovu facu kad je došao kući te noći)... Ja sumnjam, možda bio neki pijanica( ima ih mnogo u nasem mestu), ,možda gladan džukac( ????)... Ili... mada me čudi, crkva je to i porta, sveto mesto, tu bar ne bi trebalo da se dešavju " takve stvari",....... ah, da tu nekih 20 metara je i veliki spomenik poginulim iz rata...

Vase misljenje i vasa iskustva! Hvala

KataDave:shock::shock::shock:

vidi se da ti je lokacija u oblacima
 
xe, xe, xe.... A opet mom ocu, dok je bio mladic desilo se jezivoooooooo iskustvo ( pun covek doživljaja a i dalje ne veruje),- cekajte da upalim svetlo... I bilo letnje doba, oko 1 pola 2 nocu, sitna kisica rominjala, vraca se on iz izlaska i leže da spava... I prespi on al oseca da nekog ima u sobi( a bio otvoren prozor- leto)... Pogleda on, kad žena sva u crnom stoji, pita je on onako bunovan: " Sta radis ti ovde" a ona ce njemu: " sad ceš ti da vidis" i pocne da ga davi, i da ga steže i guši.... A li seti ti se moj otac( njemu je deda pricao da kad nocu kao dodju da te dave vestice ti samo bacis na pod jastuk na kojem spavas) i baci on to i prestane ga daviti... I zaboravi on na to, i kad je posle izvesnog vremena putovao u Beograd, sretne u autobusu istu tu ženu, i sad da bi on proverio da li je zaista to ona, on je pita koliko je sati ( da bi je poznao po glasu), medjutim ona nista nije rekla i odmah je sisla na sledecoj stanici. ***** li ti kako se i sad prepadam kad se setim price... To je bilo jako odavno, pricao moj otac svom tastu i tasti( pre 1dvadesetak godina)... Zar nije jezivo... I nista covek, i dalje ne veruje, i dalje cunja sam po mraku, inace ja ne spavam u potpunom mraku, vec sa mackom i televizorom upaljenim... Bože sto sam se sad samouplasila, kako cu spavati nocas.. Strasno, zar ne?

jel ima tvoj tata jos neku pricu za laku noc?
 
Evo jedna istinita prica sto mi je kumov drug pricao:

-Otisao on kolima po djevojku koja je zivjela pored groblja u Zagoric(Podgorica) ,i izasao on iza auta i stao pored groblja ,pored grobnice a obukao farmerice i bijeli sako ,bilo zima ,zakopcao se on ,naslonio na grobnicu i ceka. Duvao vjetar,nidje zive duse ,i valjda nailazi putem pored groblja neko malo dijete (kasnije se ispostavilo da ima 12 godina) sa kesom,islo iz prodavnice...Prolazi on ,vidi covjeka na grobnicu u bijelo (biste li se uplasili? ) , dijete zastane , i pravi se da ne vidi , polako prolazi pored ,ne gledajuci,ubrzava korak pomalo da sto prije prodje.A ovaj momak budala prava kaze :D
-"Alo maliiiiiiiiiiiiiiiiiiii" (ono razvlacio kao da je duh)
Ovaj mali ukopa se u mjesto ,pogleda ga i cuti
-"Bojisssssssss li seeeeeeee" - kaze momak
A mali ide polako i kaze:
-"Pomalo"
A momak ludi xexe
-"Bogomi sam se i ja bojao kad sam bio zivvvv"

Znaci dijete je kesu bacilo i ufatilo sprint do kuce hahahaha. Kasnije se ispostavilo da je taj mali,komsija ove mu djevojke , toliko se bio potresa da ga je ovaj momak smirivao :D

xexexe
 
Ovo mi se desilo pre dosta godina...Vracala sam se sa drugaricom iz grada u sitne sate, tako nas dve pricamo, smejemo se...Prolazimo pored ulaza za groblje, nama je groblje na brdu pa do njega idu stepenice i jos su osvetljene...U jednom trenutku drugarica prestane da prica, ukocila lice i gleda prema stepenicama, kaze - neka devojka silazi!!! Ja pogledam - a ono stvarno silazi:shock:Ja zivim u malom mestu, svi se znamo, ova devojka mi nije bila poznata.Silazi polako, stepenik po stepenik i gleda pravo u nas:shock:Bila je bar jedno 200m udaljena od nas, a cinilo mi se da je ispred mene:!:Uhvatila sam drugaricu za ruku i pocela da trcim najbrze sto sam mogla...nisam stala do kuce...DOGODILO SE - NE PONOVILO SE!!!
 
Ovo mi se desilo pre dosta godina...Vracala sam se sa drugaricom iz grada u sitne sate, tako nas dve pricamo, smejemo se...Prolazimo pored ulaza za groblje, nama je groblje na brdu pa do njega idu stepenice i jos su osvetljene...U jednom trenutku drugarica prestane da prica, ukocila lice i gleda prema stepenicama, kaze - neka devojka silazi!!! Ja pogledam - a ono stvarno silazi:shock:Ja zivim u malom mestu, svi se znamo, ova devojka mi nije bila poznata.Silazi polako, stepenik po stepenik i gleda pravo u nas:shock:Bila je bar jedno 200m udaljena od nas, a cinilo mi se da je ispred mene:!:Uhvatila sam drugaricu za ruku i pocela da trcim najbrze sto sam mogla...nisam stala do kuce...DOGODILO SE - NE PONOVILO SE!!!
A da mozda nije ta devojka obilazila neciji grob:?:
 
Cudno mi je da neko ide na groblje u pola 3 nocu, i to jos sama devojka! I kako nas je gledala...i sad kad se setim tog pogleda hvata me jeza...Ja prva nisam verovala u duhove i tako te stvari dok mi se ovo nije desilo...Ne moze se opisati...jednostavno znas da nije ziv covek...
 
Evo jedne babske price iz mog sela:

Sjedi momak kuci ,noc, 3-4 sata posle ponoci ,igra karti s ocem i bratom , a tokom citavog igranja cuje se muzika ,slavlje u daljini, otac nista ne cuje a braca cuju kao da je ispred kuce,ignorisu oni to,kad kaze jedan brat , idem ja da vidim sta je to, ode sa njim i drugi brat a otac ostane kuci , upregnu oni konja i polako idu, muzika sve glasnija ,glasnija ... Dodju oni na njihovu livadu gdje su krave izvodili na pasu , vide razvijen sator,zastava, svadba....Igra se kolo ispred ,cude se braca ko se to zeni ,jos na njihovu livadu...Traze da vide mladozenju,nema ga nidje samo zenska populacija igra kolo... Uvati jedna djevojka jednog brata za ruku da se prikljuci kolu,isto tako i druga drugog brata, igraju oni tako , uzivancija , kad jedan brat kaze:
"Ivaneee ,ajmo kuci zora ce jos malo"
A ovaj drugi brat ne cuje ga dobro ,nagne se da ga vidi i cuje i ispadne mu krst na travu, sagne se on da ga dovati i vidi svakoj djevojci stopala podvijena, on od straha se razdra:
"Miljaneeee ovo su vjesticeee" - i prekinu ga srce...
Miljan trceci pobjeze kuci na ulaz ga saceka otac , Miljan sav preblijedjen isprica sta se desilo i sa ocem ode na livadu. Tamo ni satora,ni muzike,ni djevojka, samo Ivan mrtav lezi sa krstom u ruku. Miljan je nakon toga poludio

Jel dobra prica, baba kaze da je istinita i da se desila prije 2 genercije
 

Back
Top