BEOGRAD 2020-PREDLOZI TE

gruja_bg

Zainteresovan član
Poruka
102
Sigurno ste culi za ovo takmicenje kako vidimo beograd 2020...E,pa ja ramisljam da se prijavim da pravim prezentaciju kako zamisljamo Beograd 2020-ete godine…pa bi mi dobro dosla bilo kakva pomoc….znaci moze virtualne mape..slike…bilo sta…kako vi zamisljate Beograd….u buducnosti?:p
 
E,ovako...2020-te : Napokon stare trolejbuse zamenjuju novi trolejbusi...Šiptari polako,ali sigurno okupiraju Voždovac...Nikola Šećeroski je predsednik države...Počinje asfaltiranje ulica...Završava se obilaznica...Srbija je na pola puta do EU...
 
….znaci moze virtualne mape..slike…bilo sta…kako vi zamisljate Beograd….u buducnosti?:p

540539905_ad5c1cf120.jpg


:lol:
 
Grad sa ukupno cetiri mosta na Dunavu, sa 2 mosta vise na Savi nego sada...
Grad u kome i vozaci i pesaci postuju saobracajne propise, centralna zona grada, otprilike kilometar sa kilometar povrsine je zatvorena za saobracaj.
U centralnim ulicama leti ima lepe hladovine (valjda ce ovo sto su posadili to tada da poraste ;) ).
Grad u kome se iznenadis kada naidjes na nekog namrgodjenog.
Odredjene zone po gradu gde kafici mogu da rade neograniceno, ali je u iste stavljen kompletan video nadzor, tako da nereda nema.
Kod grada napravljene dve auto piste gde se redovno odrzavaju trke - posto u gradu vise ne moze jer kamere pokrivaju sve.
Grad ima 18 opstina, jer je 2015. konacno formirana opstina Dunavski venac (danasnji prekodunavski deo Palilule).
Sagradjen najvisi soliter u Evropi - u opstini Novi Beograd.
Uvedeno pravilo da samo gradjani mogu da daju odobrenje za planiranje novih naselja, ulica i puteva.
Zavrsena autoput obilaznica oko Beograda.
Beograd ima operu.
Beograd proglasen za najuredjeniji grad na Balkanu.
Stranci dolaze da zive i rade u Beogradu jer su ovde najbolji uslovi.
Zavrseno svih 30 podzemnih garaza po centru grada tako da uvek ima mesta za parkiranje.
Hoteli u Beogradu su svi sa pet zvezdica.
Grad poklanja klima uredjaj za svaki novi stan koji se napravi.
 
malo mi je ovaj futuristicki fazon otrcan, kopiramo inostrane skotove koji pate za onim sto mi imamo a mi ko ovce, da pocnu da prave zgrade od plastike i mi bi se popalili. sacuvajmo ovo malo prirode sto nam je ostalo dok nije kasno, **** buducnost u betonu, hocu da mi se klinci igraju po travi i pentraju po drvecu. grujo daj malo orginalnosti, backup, batali beton makar on bio saren kao gore na slici
 

Back
Top