poznati fubaleri koji su propali

Vijeri nije propao, vec su ga godine stigle. Fiorentina je jos i super klub za njega. Za Tristana se slazem. Ja bih rekao da je Majkl Oven propao . '98 na svetskom prvenstvu su ga nazivali beli Pele, a nema ga nigde vec dugo. Sad je u Njukaslu i sasvim je prosecan, da ne kazem dobar premijerligaski napadac.
 
:shock:Larson igra u Helsingborgu iz emotivnih razloga...inace trazio ga je Seltik da im pomogne u Ligi sampiona upravo zbog dobre igre(on ih je odbio)
Veron igra sjajno u Estudiantesu mozda daleko od ociju javnosti ali ko ga prati zna da je dobar...a u Evropi je stvarno bio popustio
A Ljunberg je star...nije los primjer za ovu temu
 
Oven, Fauler (zbog povreda), Bekam (mnogo je obecavao kao klinac, a poznatiji je po reklamama), Adrijano (alkos), Dajsler (psihicki problemi), Lars Riken (sa tim covekom ne znam sta je, posle onog gola Peruciju, vise nije igrao za BVB nego sto jeste, sad je vec mator, ne znam dal igra dalje)
 
Mislim da treba malo definisati sta znaci propasti
Kao igrac ili kao covek?
Kao igrac glupo je reci da je propao ako jednostavno nije u formi. A narocito sto niko od njih nije propao jer su se dobro navukli para. JA bih pre gledao da napravimo listu ljudi koji su propali u zivotu posle karijere.

Recimo jedan primer
Pol Gaskoin
Pijanica, hapsen zbog tuca itd...
 
Pa ***, ako su već poznati fudbaleri to znači da znaju (ili su znali) da igraju fudbal, inače ne bi bili poznati ...:rolleyes: A to što su propali znači da ne mogu doživotno igrati fudbal ! Nekoga su stigle godine, nekoga povrede, neko je bio u nemilosti trenera itd... al' ako su se jednom dokazali kao dobri fudbaleri onda tako i ostaje ! Drugim riječima, šta je to propast za fudbalera ?! :rolleyes:Da li je to kad prekinu karijeru zbog povreda, godina..., ili kad, uprkos tome što slabo igraju, nastave da to rade, pa prelaze iz jačeg u slabiji klub (s konja na magarca) sve dok mogu trčati ?! 8)
Imamo dosta primjera i jednih i drugih, ali to ih neće učiniti manje poznatijim i lošijim fudbalerima, naravno za ono vrijeme kada su igrali ! ;)
 

Back
Top