Lepota

PO mom misljenju vaznije je unutrasnja lepota...kod veceg procenta ljudi vaznija je spoljasnja i ti ljudi nikada ne nadju pracu osobu za sebe (srodnu dusu,pravog prijatelja,pravu ljubav) jer im je jednostavno vaznije kako neko izgleda nego kakav je po ponasanju,dobroti i tim stvarcicama....da ne filozofiram mnogo
 
NORMALNI LJUDI VISE CENE UNUTRASNJU LEPOTU.NAVODIM PRIMER MOJE DRUGARICE,KOJA JE BUCKASTA I IMA BUBULJICE ALI TO JOJ NIKAD NIJE SKODILO,JER JE DUSA OD COVEKA.DECACI LUDE ZA NJOM.
:)
 
Spoljasnja (fizicka) lepota je bitna,ali ne i presudna.Npr. Sedim u kaficu i "snimam".Pogled ce mi zastati na decku koji zadovoljava neke moje kriterijume sto se tice izgleda.Prilazim mu,pocinje razgovor ali ako nema nista u glavi odpada.Takodje su bitni maniri,njegovo ponasanje...Bez obzira kakvu vrstu veze zelim sa njim najbitnija je unutrasnja lepota.
 
Beretta:
U pravu si ali jel ces ti da pridjes nekom ruznom tipu ili lepom?Nikad neces da odes kod ruznog lika da proveravas dal oo ima unutrasnju lepotu!Zar nisam u pravu?
potpuno si u pravu,spoljašnja ljepota je i te kako važna ,pa čak i presudna u našim životima. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
:?: :?: :?:
 
kad hoces nekog samo da `prosetas` vazna ti je fizicka lepota,a za duzu vezu to uopste nije presudno zato sto osoba koja je dobra vremenom pocinje da ti se svidja i fizicki,a oni praznoglavi lepotani ti postaju sve ruzniji....ma najbolje je kad si lep i pametan!
 
ko ti kaze da je bitna samo unutrasnja lepota, taj te laze! je*es ti sve, ako se s nekim super slazes, a on ruzan k'o grob... bitno je i jedno i drugo... 8)
 
...Ovako......Beretta da ti kazme neshto iskreno......Pre bi bre drko qr*c na shtrumfetu nego na tebe bre...Ruzna si bre ko lopov....Tebe samo rodjena majka moze da voli, a i ti je "znak pitanja".

d4ch4:
Izvnjavam se ....Na vulgarnim rechima......ali devojka.....*****

Tolko od mene....Ajd p0z svima!
 
Bliznakinja:
Beretta:
d4ch4:
Beretta:
jekica:
JA MISLIM DA NIJE VAZNA SPOLJASNJA LEPOTA...
TO MISLIS ZATO STO SI RUZNA...
Otkud ti znash da je ona ruzna?....
Oboje ste ruzni zato te on i brani...Nije bitna lepota bitna je velicina
Berreta smiri se sta napadas ljude...kao prvo,a kao drugo ne mozes to da tvrdis kad ih nisi video/la...zato smirela malo :wink:
u praviu je covek...ovde su uglavnom ribe grobovi... 8)
 
mario80:
Bliznakinja:
Beretta:
d4ch4:
Beretta:
jekica:
JA MISLIM DA NIJE VAZNA SPOLJASNJA LEPOTA...
TO MISLIS ZATO STO SI RUZNA...
Otkud ti znash da je ona ruzna?....
Oboje ste ruzni zato te on i brani...Nije bitna lepota bitna je velicina
Berreta smiri se sta napadas ljude...kao prvo,a kao drugo ne mozes to da tvrdis kad ih nisi video/la...zato smirela malo :wink:
u praviu je covek...ovde su uglavnom ribe grobovi... 8)
:evil:
 
Natasa81:
mario80:
Bliznakinja:
Beretta:
d4ch4:
Beretta:
jekica:
JA MISLIM DA NIJE VAZNA SPOLJASNJA LEPOTA...
TO MISLIS ZATO STO SI RUZNA...
Otkud ti znash da je ona ruzna?....
Oboje ste ruzni zato te on i brani...Nije bitna lepota bitna je velicina
Berreta smiri se sta napadas ljude...kao prvo,a kao drugo ne mozes to da tvrdis kad ih nisi video/la...zato smirela malo :wink:
u praviu je covek...ovde su uglavnom ribe grobovi... 8)
:evil:
pa nisam uopste mislio na tebe...ti si secerlemica... :D mislim na chat uglavnom...
 
miss:
kad hoces nekog samo da `prosetas` vazna ti je fizicka lepota,a za duzu vezu to uopste nije presudno zato sto osoba koja je dobra vremenom pocinje da ti se svidja i fizicki,a oni praznoglavi lepotani ti postaju sve ruzniji....ma najbolje je kad si lep i pametan!
Lepo receno...
Ne znam sta se toliko oko toga filosofira…
Naravno da je vazna fizicka lepota. Ali, kod svakog u razlicitoj meri. Takodje, vazno je da odnos unutrasnja-spoljasnja lepota bude u dobrom odnosu, i da jedno ne narusava drugo. Jer niko nece trpeti lepu osobu koja je zla. Kao i sto ce izrazito ruzna osoba dobre duse teze naci obozavaoca.

Takodje ako nekog zaista volis strasno, onda ce te vremenom on sve vise fizicki privlaciti. A da bi te privukao, na samom pocetku, potrebno je da ima ‘nesto’ u sebi. A to NESTO ne mora biti cak ni lepota, vec jednostavno – nesto sto je simpaticno – sarm, lepe okice i slicno. Nesto sta je prijatno i po cemu ces ga zapamtiti.

Ali, ostaces uz njega ako ima dobru dusu. I to je sve.
Dakle – spoljasnja lepota je vazna da privuce, a unutrasnja da zadrzi.
 

Back
Top