EX YU o Kosovu i Metohiji

Citat sa linka:
"Po Bečkoj konvenciji nadležni organi države domaćina su dužni da obezbede bezbednost ambasade", rekao je Šuc
-----
:D:D
Kada je ne-Srpska zadnjica ugrožena, ODMAH se pronalaze međunarodne konvencije za zaštitu interesa i prava!:D

Napad na ambasadu se tretira kao napad na tu državu.
Sećam se da je kineska ambasada bila bombardovani pa nisu objavili rat Amerikancima...
 
Mene chudi takva pasivnost ex-YU elemenata kod nas,recimo b 92.
Ja sam ochekivao jachu kampanju bensendiranja i shirenja defetizma tipa"jadni smo i tako dalje".
Valjda ochekuju da ce narod za dan-dva da se izduva pa kao..dzaba trud.
 
Sećam se da su za Koštunicu vezali i sove i mačke ... Nije loše. To su neki mediji hteli da mu napakoste, a simbolika ovih životinjki govori drugu priču :
1. Mačka - veština, sposobnost preživljavanja
2. Sova - mudrost

Obe ove karakteristike je već odavno pokazao.

Aham, ova sfinga se pomirila sa Tadićem (preživljavanje) i otkazala radikalima (mudrost)

p.s. može i obrnuto
 
u ovako po zemlju ozbiljnim momentima, treba imati jednu mrvicu jedinstva.
ma šta ja mislio o tom Koštunici, sutrašnje obraćanje nama kao građanima ove zemlje je važno i za stabilnost i za budućnost i za svakodnevni život, nadam se da će poruka biti odmerena, jasna i umirujuća.
nadam se da neće goreti pekare, buregdžinice, poslastičarnice po Srbiji i da ćemo 18. dočekati jedinstveni bar oko nečega.
 
u ovako po zemlju ozbiljnim momentima, treba imati jednu mrvicu jedinstva.
ma šta ja mislio o tom Koštunici, sutrašnje obraćanje nama kao građanima ove zemlje je važno i za stabilnost i za budućnost i za svakodnevni život, nadam se da će poruka biti odmerena, jasna i umirujuća.
nadam se da neće goreti pekare, buregdžinice, poslastičarnice po Srbiji i da ćemo 18. dočekati jedinstveni bar oko nečega.

Zasto da gore pekare i burekdzinice kad one vise odavno nisu siptarske?
 

Back
Top