Sise..

Dragantaur

Iskusan
Banovan
Poruka
6.984
Sise..zenske sise...detinjstvo..tad su mi bradavice na majcinim grudima izgledale kao ceo svemir...sada...volim sise koje mogu da mi napune sake ali ne i da prepune....i sisa kao karakterna osobina...ovih poslednjih je u povecem broju
 
Sise..zenske sise...detinjstvo..tad su mi bradavice na majcinim grudima izgledale kao ceo svemir...sada...volim sise koje mogu da mi napune sake ali ne i da prepune....i sisa kao karakterna osobina...ovih poslednjih je u povecem broju

...........i kod mene vishak karakternih a manjak fizichkih,a i manje kazu SI.,a vishe kazu nosi SE........valjda takav mesec naidje u godini .......:lol::lol:;-)
 
Sise..zenske sise...detinjstvo..tad su mi bradavice na majcinim grudima izgledale kao ceo svemir...sada...volim sise koje mogu da mi napune sake ali ne i da prepune....i sisa kao karakterna osobina...ovih poslednjih je u povecem broju

Sisa kao karakterna osobina bi trebalo da ukaze na pi.zdu od coveka, jel tako? Ako je tako onda tu imamo degradaciju zene, visestruku! Kad je Sisa bila kukavica!?
 
ona nikada nije ostala sakrivena kukavicki iza brusa....samo,sisa je pametna i karakterna...nece svaciji jezik ili saku:)

......valjda je osnovni red da se prvo upoznaju a ne da viri iza vrata(brusa) .......:lol:........vec izadje sva nasmejana i kaze "drago mi je ja sam sisa 3-ka ,a on ce i meni takodje kaze ruka ...." ..........:lol:;-)
 
......valjda je osnovni red da se prvo upoznaju a ne da viri iza vrata(brusa) .......:lol:........vec izadje sva nasmejana i kaze "drago mi je ja sam sisa 3-ka ,a on ce i meni takodje kaze ruka ...." ..........:lol:;-)

otkud ona zna da to nije neki manijak,i da nece da pocne nasilnicki da je "davi"?!
svaka pametna sisa zna da je bolje da prvo sakrivena iza vrata upozna teren...
 
otkud ona zna da to nije neki manijak,i da nece da pocne nasilnicki da je "davi"?!
svaka pametna sisa zna da je bolje da prvo sakrivena iza vrata upozna teren...

....sisa mu dodje kao katolichki sveshtenik,ruka joj dodje u ispovedaonicu sve joj kaze pa se tek onda mozda i upoznaju i pochnu cheshce da se druze ...........:lol::lol:
 
znachi sisa nije sisa nego parazit, o ne:-(:-(

lose tumacis...aaaa ne ne....
nesto tako....sto ti se nakon rodjenja daje bez i malo razmisljanja,a kasnije ti samu sebe uskracuje....moze biti samo fatalno...ali u pozitivnom smislu...koliko god je to moguce:lol:
a i ne kazu bezveze da najbolje stvari uvek dolaze u paru;)
 
video sam , a znam da su prave , kada se zeni vide bradavice tj. ocrtavaju i kroz brus, majicu i kosulju .kako i zasto su toliko izrazene . to sam primetio kod jedne koleginice ali ne uvek !
 
lose tumacis...aaaa ne ne....
nesto tako....sto ti se nakon rodjenja daje bez i malo razmisljanja,a kasnije ti samu sebe uskracuje....moze biti samo fatalno...ali u pozitivnom smislu...koliko god je to moguce:lol:
a i ne kazu bezveze da najbolje stvari uvek dolaze u paru;)
...nakon rodjenja nemash razvijenu svest, tako da ti se sisa nametje mozzda i protiu tvoje volje, tj. osudjen si na sisu, i time ti od malih nogu stvaraju svojevrsnu zavisnost...:)
...teorija zavere...
 
...nakon rodjenja nemash razvijenu svest, tako da ti se sisa nametje mozzda i protiu tvoje volje, tj. osudjen si na sisu, i time ti od malih nogu stvaraju svojevrsnu zavisnost...:)
...teorija zavere...

upravu si...vidis ima smisla....a mi smo (zene) nosioci te zavere...
sve je to plan da se pokori muski rod...a glavno oruzije je naravno sisa..ili ti u mnozini jos ubojitije sise...
 

Back
Top