JOGA U NOVOM SADU(preporuke,cene,utisci,impresije,..)

Ovde je bila tema o meditaciji, al posto su bili malo zainteresirani, preselili su se na drugi
forum, i ja sam se selio, zato jer ovde to nije islo.

Ima ovde jedan clan "ukupno" on zna gde ima toga u Novom Sadu, i mene to zanima, al posto
sam nekih 40 km od Novog Sada nisam nikad bio ni na jednom seminaru.

Idi na na podforum Kultne stvari, i tamo ima tema o meditaciji, to ti je ujedno i Yoga..

http://forum.krstarica.com/threads/163188&page=21

Ovo je zadnja stranica na temi Meditacija..
 
Da..da...bas ta Olga :) ali nije vise ona direktora...sad je valjda ona debelicka Tatjana Vukadinovic...ko je isao nekad u Svetinu,znace :) PozZ

Hehe...Olga... :D
Olga i joga...aerobik?... mislim,vidi se po njoj da brine o sebi,samo nisam znala na koji nachin... ;) Shteta shto je odsekla kosu....
Nego..malo offtopic... otkud Tatjana direktor??? Ajd da je Masha pa bih josh i razumela,ali debela???? Mislim... :roll:
 
A, da vi Novo Sadjani konacno date neku adresu? Gde se odrzavaju Yoga seminari i meditacije?

Pa nije valjda tako tesko saznati.. I predstaviti ovde. :)

A DOC, hoces li me pocastiti casom medovace ako dodjem u NS? Da se odmorim uz medovacu,
dok budem cekao autobus? Ali samo malu casu, uz dobre meditacije.. :D

Ako tako volis tu medovacu, red je da malo castis. :wink:

A, ljudi ako meditirate, sta ne iznesete ovde svoje znanje o tome, i iskustva. Svi cute.
Kolko ima ljudi iz NS koji se bave Yogom?
 
1534392429_5808737fd7.jpg
 
O, ne to je previse sebicno. Doduse, kada vise ljudi transcendiraju svoje zelje i pozude, onda postoji
takva mogucnost, da meditiraju goli i u grupi. Ali medju raspaljenim ljudima, to bi bilo trosenje energije.
Zelja se ne moze ugasiti, vec transformisati. Ali opet, za vas je to samo filozofija.

Nije posteno uopste zeleti biti okupljen vise zenama odjednom, to je sebicno.

A kesh nema veze sa ovime, kesh ne moze pruziti realno zadovoljstvo.

Jedino usmerena ljubav, daje sve.. I vise od svega.. :wink:
 
Ah, sta vam to znaci?

U jednoj mozes naci ceo kosmos centriran, ako dovoljno dobro udjes u dusu njenu..
Samo ti treba odredjena paznja, meditacija i relaxacija..
Brojka je relativna, ako imas jednu onda imas ostvarene snove, zasto komplikujete???

Mislim, greska vam je ako ste siti sexa i ljubavi, pa bi ste mozda nesto sto vam je nedostupno?

Zapravo, i sex vam je neka vrsta meditacije, realna, al takodje moze biti opasna kao dvojsekli mac. :D

A, medovaca moze, hm cini mi se malko pomoci, ali tek mala casica medovace.
 

Back
Top