Muzika i oblacenje.....

d4ch4

Aktivan član
Poruka
1.854
Koliko su kod Vas povezani muzika i oblachenje?

Ne pitam da li slusate muziku dok se oblacite :lol: nego da li se oblacite u skladu sa "muzickim opredeljenjem"......

_____________________________________________________


153.gif
11684934064035799666624.gif

ilovetechno.jpg
 
miss:
pokojna:
LONG LIVE METAL&PUNK!!!!!!!pa i oblacenje takvo je ZAKON!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:

meni je to grozno!ajde,decko u martinkama i sav a tom 3pu,ali kad vidim devijku sa onim crnim oko ociju,martinkama,onim krpama i zihernadlama...tacno mi dodje da placem

prvo svako ima pravo na svoj stil i sve to a drugo tebi je bolje da neko izgleda ko fu*ksa? misim ja licno ne gotivim fenserke ni malo al ovo nije prozivka 8) i nije mi jasno sta fenserki moz da se svidi kod metalca??? fenserka+metalac il punker=mnoooogo losa kombinacija :P metalci ujedinimo se :wink: :wink: :twisted: :twisted:
 
pokojna:
miss:
pokojna:
LONG LIVE METAL&PUNK!!!!!!!pa i oblacenje takvo je ZAKON!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:

meni je to grozno!ajde,decko u martinkama i sav a tom 3pu,ali kad vidim devijku sa onim crnim oko ociju,martinkama,onim krpama i zihernadlama...tacno mi dodje da placem

prvo svako ima pravo na svoj stil i sve to a drugo tebi je bolje da neko izgleda ko fu*ksa? misim ja licno ne gotivim fenserke ni malo al ovo nije prozivka 8) i nije mi jasno sta fenserki moz da se svidi kod metalca??? fenserka+metalac il punker=mnoooogo losa kombinacija :P metalci ujedinimo se :wink: :wink: :twisted: :twisted:


:oops: izvini ako sam te uvredila,ali ovo stvarno nije bilo nista licno!!!

p.s.nisam rekla da mi se svidjaju metalci nego da to nekako mogu da podnesem,a ni da mi se svidjaju devojke obucene kao fu*kse (to isto sam rekla vec nekoliko puta na ovakvim temama) 8)
 

Back
Top