IZDAJICE SRBIJE
Prikazujem rezultate 1 do 16 od 16

Tema: IZDAJICE SRBIJE

Aktivan član kalama (avatar)
    Učlanjen
    09.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Podrazumevano IZDAJICE SRBIJE

Незнам како је ваше мишљење али моје лично је следеће.У Србији НЕМА ни једног правог Србског политичара који би или брани Србске интересе.Ако се питате како па то је једноставно одговорити.
    Уништили су НАРОДНУ СЛОГУ тако да је народ сад глуп и неповерљив ни према онима према којима би требао да има поверење.Замислите ратну ситуацију и кад би неко напао неки град и ви да се појавите и да им унапред кажете да се склоне јер долазе Ује или Балије или Шиптари они вам неби поверовали а камо да ратују ха ха ха... Значи и ГЛУПИ и НЕПОВЕРЉИВИ зато ће и бити П*кла*ни ко јагњићи али питајте то ове наведене-демократе/БИХ,ХР...- да вам кажу.
    Наши наводни политичари нису наши политичари,ја незнам шта ви "Видите тј. Чујете" али ја то видим овако. Косово и Метохија ће нам бити "ОТЕТО-Одузето-Окупирано итд." а они ће као ми не прихваћамо али шта то брига УСА-ЕУ дал ви прихваћате или НЕ важно је да су они прихватили јел.
    Срби са КОСОВА и МЕТОХИЈЕ а јој шта да вам кажем,лепе Будућности вам НЕ видим,имам један савет за вас о њему касније.
    Ове наше ПОЛИТИЧКЕ ИЗДАЈИЦЕ сви редом / ДС-ДСС-НС-СПС-СРС-ЛДП итд. сви ће они сем ЛДП као га-бу и појо Вук магарца.То што они причају као повући Амбасадоре,па као неке бла-бла-бла... ха ха ха...па зар сте тако глупи да верујете ха ха ха...или ако неко мисли нешто као ВОЈСКА или ВОЈНО ха ха ха... немојте се срамотити они ће пре ПОБИТИ НАС СРБЕ који би да БРАНИМО СРБИЈУ И КОСМЕТ него шиптаре и НАТО па и да ови КОЉУ СРБЕ на КОСМЕТУ као што су радили у Хр-БиХ и КОСМЕТУ.
    Њихов план је следећи и то ЗАПАМТИТЕ:
    КосМет независност-Срби који буду дигли главу остадоше не само они него и Фам. без главе и то да се ЗНА.
    Никакав прекид са УСА-ЕУ итд. неће бити тј. ако се Ви у србији мало дигнете они ће као наводно престати али све ће то радити а Вама ће бити показано као друго али Време ради своје.
    Да би онда притегли мало славине и тиме као стиго нам ПОМОЋНИК УСА-ЕУ да нас помогну и као прихватају наш улаз у ЕУ а ВИ ГЛАДНА С*ток*о бићете "СРЕЋНИ јер су вас увели у ЕУ" АМИН!
    Недо бог да вама неко нешто каже против ЕУ па вибисте га РАЗАПЕЛИ и ЛИНЧОВАЛИ на сред ТЕРАЗИЈА!
    Онда ћете имати све само ДУШУ НЕ а ма ко Ј*е*бе ДУШУ и ЧАСТ важно је да је д*у*п*е пуно и СТОМАК сит,нико се од ВАС за 10.год. неће ни Бабе и Деде сећати а камо ли неких Моралних Закона који чине СРБИНА,зато и пише да до 2075 Срба неће ни бити!
    ха ха ха... па зар стварно НЕВИДИТЕ да вам се политичари Љуби их мајка немогу договорити ни око тога кад,који дан и дали да се позове народ а и ако се позове а то после кад је све сређено.
    Камо среће као што је није па да међу вама НЕВЕРНИЦИМА има ВЕРНИКА као што се у ПРСА УДАРАТЕ,па да вас је Држава позвала пре месец дана све на Протест па сву нашу војску на границу до КосМета као Вежбе ради са свим резервним саставом ал ни онда се неможе сакупити 100 000 војника ха ха ха... Србија има "МОДЕРНУ ВОЈСКУ" 27 ооо ха ха ха... изгледа да су као из филма "Универзални Војник" ха ха ха...интересантно кад их погине 5ооо хоћемо КАПИТУЛИРАТИ г-дине ПРЕДСЕДНИЧЕ ИЗДАЈИЦО СРБКОГ РОДА и ПРАВОСЛАВЉА.
    Нисам ни РАДИКАЛ ни ДЕМОКРАТА али јесам СРБИН и СРБСКОГА РОДА и за СРБИЈУ САМ,СВЕ ДАЈЕМ ЗА СРБИЈУ!
    пс. Срби са Космета недолазите у СРБИЈУ јер ови вас неволе па било шта било и како било! Већ се преселите у део који се наводно зове Прешевска долина и тамо уз оне који вам "ПОМОГНУШЕ да напустите родну гдуду" АМИН!
    И шта било да било ми идемо у НАТО и ЕУ јер ми смо већ њихови/па видите нам представнике-председника,министре,полит ичаре итд.
    Него мене интересује следеће како се може ИСЧЛАНИТИ из те и такве ДРЖАВЕ СРБИЈЕ јер ја НЕ ЖЕЛИМ у тој творевини живети!
    АМИН!
    пс2: где су те Србске перјанице ти РАТНИЦИ ЉУТИ нешто их нечујем а још мање видим! ха ха ха... СТИДИТЕ СЕ предака својих!

Aktivan član VelikiMedur (avatar)
    Učlanjen
    19.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    81

Podrazumevano Re: IZDAJICE SRBIJE

Srbiji treba kralj.

Iskusan Ha-Nocri (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    111

auuu srBski. Jbte, strasno sta sve danas SPC trpi uz sebe, od Obraza pa nadalje. Nema granica u borbi za svoje ideale.

Veoma poznat fosilvaso (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    185

Posledica tranzicije, tj. prelaska iz internacionalne u nacionalnu državu:
    Pitanje: Koliko vremena treba da se mirnim putem obavi ta transformacija?
    Odgovor: Dok ne pocrka barem 10% generacija koja je preostala iz prethodnog režima!
    Sve je apsolutno u totalitarnom režimu!

Iskusan krauterbox (avatar)
    Učlanjen
    14.03.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    274

kalama - У Србији НЕМА ни једног правог Србског политичара (...)
    Srbskih nema, ali zato srpskih ima.

Buduća legenda adem_ks (avatar)
    Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    0

pametno, bas pametno od tebe, e sada politicari koji ovo budu citali mogu lako odluciti kako delovati. samo raditi suprotno od ovoga sto ti propagiras i nema problema.

Učlanjen
    29.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    185

Citat Original postavio adem_ks Pogledaj poruku
    pametno, bas pametno od tebe, e sada politicari koji ovo budu citali mogu lako odluciti kako delovati. samo raditi suprotno od ovoga sto ti propagiras i nema problema.
    Mnogi političari u Srbiji i u svetu su rekli svoje što su imali, kako su znali!
    Sada se samo čeka pravi trenutak da 'ućute muze, a da progovore topovi', ako mene pitaš!

PS: Ako više ne vrede međunarodne konvencije i protokoli, zna se!
    Poslednji put ažurirao/la fosilvaso : 16.02.2008. u 03:34 Razlog: dopuna

Buduća legenda Psihologue (avatar)
    Učlanjen
    11.11.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    410

Citat Original postavio fosilvaso Pogledaj poruku
    Mnogi političari u Srbiji i u svetu su rekli svoje što su imali, kako su znali!
    Sada se samo čeka pravi trenutak da 'ućute muze, a da progovore topovi', ako mene pitaš!

PS: Ako više ne vrede međunarodne konvencije i protokoli, zna se!
    Mnogo ste borbeni a to može samo da šteti..
    Jedan Tajvan se bori za nezavisnost od 1971 godine...
    Kod njih je bolja situacija nego na Kosovu..

Učlanjen
    29.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    185

Citat Original postavio Psihologue Pogledaj poruku
    Mnogo ste borbeni a to može samo da šteti..
    Jedan Tajvan se bori za nezavisnost od 1971 godine...
    Kod njih je bolja situacija nego na Kosovu..
    Nisam još pozivao na oružanu akciju, za sada nisam borben!

Tajvan: Si siguran? Ko onda koči? Neko ko je ne samo borben, nego i dovoljno moćan da se i bori! Zašto tamo ne naprave mimo međ. pravila? Bilo bi krvi do kolena?

Aktivan član
    Učlanjen
    22.10.2007.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio fosilvaso Pogledaj poruku
    Nisam još pozivao na oružanu akciju, za sada nisam borben!

Tajvan: Si siguran? Ko onda koči? Neko ko je ne samo borben, nego i dovoljno moćan da se i bori! Zašto tamo ne naprave mimo međ. pravila? Bilo bi krvi do kolena?
    Zato što tamo nemaju Tadića, Ponoša, Jeremića.....koji svuda na sva usta pričaju da će mo se nezavisnosti Kosova suprotstaviti svim silama.....osim vojnom.

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

Citat Original postavio kalama Pogledaj poruku
    Незнам како је ваше мишљење али моје лично је следеће.У Србији НЕМА ни једног правог Србског политичара који би или брани Србске интересе.Ако се питате како па то је једноставно одговорити.
    Уништили су НАРОДНУ СЛОГУ тако да је народ сад глуп и неповерљив ни према онима према којима би требао да има поверење.Замислите ратну ситуацију и кад би неко напао неки град и ви да се појавите и да им унапред кажете да се склоне јер долазе Ује или Балије или Шиптари они вам неби поверовали а камо да ратују ха ха ха... Значи и ГЛУПИ и НЕПОВЕРЉИВИ зато ће и бити П*кла*ни ко јагњићи али питајте то ове наведене-демократе/БИХ,ХР...- да вам кажу.
    Наши наводни политичари нису наши политичари,ја незнам шта ви "Видите тј. Чујете" али ја то видим овако. Косово и Метохија ће нам бити "ОТЕТО-Одузето-Окупирано итд." а они ће као ми не прихваћамо али шта то брига УСА-ЕУ дал ви прихваћате или НЕ важно је да су они прихватили јел.
    Срби са КОСОВА и МЕТОХИЈЕ а јој шта да вам кажем,лепе Будућности вам НЕ видим,имам један савет за вас о њему касније.
    Ове наше ПОЛИТИЧКЕ ИЗДАЈИЦЕ сви редом / ДС-ДСС-НС-СПС-СРС-ЛДП итд. сви ће они сем ЛДП као га-бу и појо Вук магарца.То што они причају као повући Амбасадоре,па као неке бла-бла-бла... ха ха ха...па зар сте тако глупи да верујете ха ха ха...или ако неко мисли нешто као ВОЈСКА или ВОЈНО ха ха ха... немојте се срамотити они ће пре ПОБИТИ НАС СРБЕ који би да БРАНИМО СРБИЈУ И КОСМЕТ него шиптаре и НАТО па и да ови КОЉУ СРБЕ на КОСМЕТУ као што су радили у Хр-БиХ и КОСМЕТУ.
    КосМет независност-Срби који буду дигли главу остадоше не само они него и Фам. без главе и то да се ЗНА.
    Никакав прекид са УСА-ЕУ итд. неће бити тј. ако се Ви у србији мало дигнете они ће као наводно престати али све ће то радити а Вама ће бити показано као друго али Време ради своје.
    Да би онда притегли мало славине и тиме као стиго нам ПОМОЋНИК УСА-ЕУ да нас помогну и као прихватају наш улаз у ЕУ а ВИ ГЛАДНА С*ток*о бићете "СРЕЋНИ јер су вас увели у ЕУ" АМИН!
    Недо бог да вама неко нешто каже против ЕУ па вибисте га РАЗАПЕЛИ и ЛИНЧОВАЛИ на сред ТЕРАЗИЈА!
    Онда ћете имати све само ДУШУ НЕ а ма ко Ј*е*бе ДУШУ и ЧАСТ важно је да је д*у*п*е пуно и СТОМАК сит,нико се од ВАС за 10.год. неће ни Бабе и Деде сећати а камо ли неких Моралних Закона који чине СРБИНА,зато и пише да до 2075 Срба неће ни бити!
    ха ха ха... па зар стварно НЕВИДИТЕ да вам се политичари Љуби их мајка немогу договорити ни око тога кад,који дан и дали да се позове народ а и ако се позове а то после кад је све сређено.
    Камо среће као што је није па да међу вама НЕВЕРНИЦИМА има ВЕРНИКА као што се у ПРСА УДАРАТЕ,па да вас је Држава позвала пре месец дана све на Протест па сву нашу војску на границу до КосМета као Вежбе ради са свим резервним саставом ал ни онда се неможе сакупити 100 000 војника ха ха ха... Србија има "МОДЕРНУ ВОЈСКУ" 27 ооо ха ха ха... изгледа да су као из филма "Универзални Војник" ха ха ха...интересантно кад их погине 5ооо хоћемо КАПИТУЛИРАТИ г-дине ПРЕДСЕДНИЧЕ ИЗДАЈИЦО СРБКОГ РОДА и ПРАВОСЛАВЉА.
    Нисам ни РАДИКАЛ ни ДЕМОКРАТА али јесам СРБИН и СРБСКОГА РОДА и за СРБИЈУ САМ,СВЕ ДАЈЕМ ЗА СРБИЈУ!
    пс. Срби са Космета недолазите у СРБИЈУ јер ови вас неволе па било шта било и како било! Већ се преселите у део који се наводно зове Прешевска долина и тамо уз оне који вам "ПОМОГНУШЕ да напустите родну гдуду" АМИН!
    И шта било да било ми идемо у НАТО и ЕУ јер ми смо већ њихови/па видите нам представнике-председника,министре,полит ичаре итд.
    Него мене интересује следеће како се може ИСЧЛАНИТИ из те и такве ДРЖАВЕ СРБИЈЕ јер ја НЕ ЖЕЛИМ у тој творевини живети!
    АМИН!
    пс2: где су те Србске перјанице ти РАТНИЦИ ЉУТИ нешто их нечујем а још мање видим! ха ха ха... СТИДИТЕ СЕ предака својих!
    e srbine.....
    Well, of course it's a rat! You have rats in Spain, don't you - or did Franco have them all shot?

Buduća legenda Psihologue (avatar)
    Učlanjen
    11.11.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    410

Citat Original postavio S.H.A.R.K Pogledaj poruku
    Zato što tamo nemaju Tadića, Ponoša, Jeremića.....koji svuda na sva usta pričaju da će mo se nezavisnosti Kosova suprotstaviti svim silama.....osim vojnom.

Nije bas..
    Tajvan je proglasio nezavisnost ali mislimd aje malo zemalja prihvatilo da ih prizna.
    U boljoj su poziciji od Kosova..

Moderator skura58 (avatar)
    Učlanjen
    11.08.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    625
    Reputaciona moć
    13490

Neću nikoga pominjati, samo ću citirati iz "Profesionalca" :
    Prirodi je trebalo 5000 godina da od majmuna napravi čoveka,
    a komunizmu samo 50 da ponovo od čoveka napravi majmuna.
    Vratiti Kraljevinu, ali ustavnu, nešto kao u Norveškoj.
    Vratiti Karadjordjevićima (mislim da je nešto započeto po tom pitanju) jedan dvor.
    Vladaće Vlada, a kralj će tu primati druge kraljeve i važne ličnosti.
    I normalno, dati mu dobru apanažu.
    Uostalom to će biti samo mrvica onoga što su crveni uzeli 45.

Crna Gora već radi na tome, samo je tužno što je princu maternji francuski, a srpski jedva sastavlja dok čita.
    Poslednji put ažurirao/la skura58 : 29.01.2012. u 05:31

Elita jomini® (avatar)
    Učlanjen
    07.05.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    614

Citat Original postavio VelikiMedur Pogledaj poruku
    Srbiji treba kralj.
    Al' da bude radikal.

PS
    Odakle izbunariste ovu temu...
    The ends justify the means

Primećen član _jordan_ (avatar)
    Učlanjen
    29.03.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    42

Citat Original postavio kalama Pogledaj poruku
    АМИН!
    Види се да НЕ ЗНАШ, речца НЕ се пише спојено уз - нећу, нисам,немам и немој, а у свим осталим случајевима се пише ОДВОЈЕНО, Србине...

П.С. Текст нисам читао јер сам се одмах изнервирао прочитавши прву реч...
    Šta se zanosiš k'o muda u kosidbu ?

Берекин nije na forumu
    Бринем своју невољу,то ме весели!
    Elita Берекин (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    490

Није их се томе учило у титиним пионирима,омладинцима,...Ин ернационала,ПЛО,Конго,Нами бија,...већ јесу."Наше" потреса и најмања неправда у бјелом свјету,ал за Србе их баш забол*.
    Да бране српске интересе,па да заврше у Хагу?

Slične teme

1. Vlada Srbije uvodi novi HARAC gradjanima Srbije
    Autor Тихи u forumu Politika
    Odgovora: 109
    Poslednja poruka: 02.01.2012., 02:26
  2. izdajice i patrijote
    Autor adem_ks u forumu Politika
    Odgovora: 124
    Poslednja poruka: 16.07.2008., 17:37
  3. u interesu srbije da ne formira vladu srbije???
    Autor bubobubo u forumu Politika
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 02.06.2008., 18:06
  4. Odgovora: 62
    Poslednja poruka: 11.03.2008., 00:43
  5. Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 19.11.2007., 15:54

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku