Zanimljive izjave tenisera

I šta je u toj rečenici zanimljivo?

Endi Rodik kada mu je novinar rekao da je raspoloženiji na konferenciji nego na terenu odgovorio mu je sa no shit!

Endi Rodik kada je gostovao u nekoj emisiji hvali svoj servis i kaže moj servis je toliko jak da je ubio malog psa, šalim se ubio je velikog psa.
 
"I think the tour should come up with something where they don't let players over 6-foot-6 inches play."
-- Tommy Haas joking after losing to big-serving American rookie John Isner at Washington

"I wore that to a sixth-grade dance."
-- Robby Ginepri on Vince Spadea's outfit in Miami.

I always wanted to be honest with myself and to those who have had faith in me,”
-- Rafael Nadal

"Tell us Rafa, what else do you do with your right hand?" - Todd Woodbridge

"I have a pain here, in my famous ass" - Rafael Nadal

In the last two days, people were more congratulating me for the impressions than for the tennis. I was wondering, I am here for the impressions, the entertainment, or to play tennis?
--Novak Đoković

When you speak to tennis journalists, you notice how little they understand.
--Tim Henman

All teenage girls like to look good and tennis players are no different.
--Maria Kirilenko
 
Cijeli intervju je smiješan, ali pogotovo ono kad kaže My body is perfect (misleći naravno kako je fizički spreman)ali naravno svi novinari mu se počnu smijati i mora objašnjavati što je mislio :lol: :lol: Taj je dio na 2:36 min.

 
Cijeli intervju je smiješan, ali pogotovo ono kad kaže My body is perfect (misleći naravno kako je fizički spreman)ali naravno svi novinari mu se počnu smijati i mora objašnjavati što je mislio :lol: :lol: Taj je dio na 2:36 min.


Dobar ti je ovaj snimak,zanimljivo mi je kako španci pričaju engleski imaju neki akcenat. Dobra je izjava neke devojke ako si primetila napisala je poupeejolie (3 weeks ago)
Rafa, stop wasting time and marry me!!
 
Vidjela sam što je napisano;).
Uvijek su isti ti komentari za Rafu, kao ono što je lijep, sladak, zgodan i nitko nema nešto baš pametno reći, ali su smiješni... I onda se pojavi neki dečko koji napiše sve najgore o Rafi i onda postaje zanimljivo... :lol:
 
Novak Djokovic i Jelena Jankovic, posle pobede nad Francuskom na Hopman Cup-u, odgovaraju na pitanje voditelja o njihovoj igri... Novak:"Servirao sam dobro i kao sto je Jelena vec rekla trcao sam po celom terenu. I ako je povredjena odigrala je dobro i da nije bilo njenog iskustva mislim da ne bi pobedili u ovom mecu..." Jelena se hvata za glavu:"OMG!!! Ne znam zasto me naziva iskusnom, osvojila sam samo Wimbledon!!!!.... (smeh)" Nole:"Da Wimbledon je mali turnir bez tradicije... Mali je turnir i dobro je osvojiti ga!!!!"..... :D

 
tipsarevic je igrao na nekom turniru
a medju publikom je bio jedan koji se non-stop dere
naravno pogadjate on je bio nas
i tako on navija ajmo Janko to munjo to sokole
to,to,to
posle nekoliko gemova Tipsarevic prilazi covjeku u publici i kaze:"Matori zacepi gubicu ne mogu da igram od tebe".
A ovaj uzvrace
more mrs u pi.cku materinu.
 
Evo kako Ana Ivanovic obasnjava kako da provalite teniserku koja izlazi nasminkana na teren :wink: :
“Da. Kada ste na terenu ne želite da brinete o tome da li vam se pokvarila maskara, ali ima nekih teniserki koje to stvarno rade. Daću vam savet, tako da možete da pogodite ko koristi šminku. Kada uzmu peškir, devojke koje koriste šminku rade ovo (nežno dodiruje lice), nikada se ne obrišu, da se na razmaže. Tako da možete da shvatite ako posmatrate.”
 

Back
Top