muvanje u odeljenju
Prikazujem rezultate 1 do 21 od 21

Tema: muvanje u odeljenju

panika
    Guest

Podrazumevano muvanje u odeljenju

IMAM JEDAN DOSTA TEZAK PROBLEM!SVIDJA MI SE DRUG UZ ODELJENJA I ON TO ZNA PA ME STALNO PRAVI LJUBOMORNOM I SVIMA GOVORI DA SAM ZALJUBLJENA U NJEGA?STA DA RADIM?PLEASE HELP!

Guest

Podrazumevano Re: muvanje u odeljenju

DACU TI JEDAN SAVET.
    MENI SE ISTO TAKO DESILO SA JEDNIM , MLADICEM.
    NAJBOLJE BI BILO DA KAZES NJEMU ILI BILO KOME KO SE DRUYI SA NJIM , DA TI SE ON VISE NE SVIDjA. KAZI DA TI SE SVIDJA NEKO DRUGI. PRESTACE DA TE ZEZAJU, A KADA PRODJE NEKO VREME ,TI MU LEPO KAZI POLAKO DA TI SE SVIDJA ALI PRVO CEKAJ DA SE MALO SUTUACIJA STISA.
    VERUJ MI BICE BOLE ZA TEBE. SRECNO!

U POTPISU: NADA

panika
    Guest

HVALA ZA SAVET!NADAM SE DA CE USPETI!

Veoma poznat milicaanchy (avatar)
    Učlanjen
    28.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    200

Podrazumevano

E da neshto kazem-mrzim onu otrcanu izreku "Ne muvaj decka/devojku iz odeljenja"!!!!!!!To nema nikakvog smisla,ako se svidjaju jedno drugom,moje misljenje je-zasto da ne?????

Veoma poznat LPhoklica (avatar)
    Učlanjen
    27.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    176

Podrazumevano

da sam na tvom mestu...
    coolirala bih situaciju, ti znas da ti se on ne svidja...
    pa opusteno 8)

panika
    Guest

Ma ne znam vise zbunjena sam! Jedni kazu sta ima lose u tome a drugi daj bre to je odvratno...NE ZNAM STA DA RADIM LJUDI POMAZITE

Početnik
    Učlanjen
    15.01.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Ti ga namami da dodje kod tebe na kafu,kad dodje ti ga vezi za stolici i uzmi bic,a onda ga bicuj sve dok ti ne kaze da te voli

panika
    Guest

Ti beretko aj prosetaj malo............

Početnik
    Učlanjen
    15.01.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

A ti panicarko,nemoj ovde da mi panicis...nego si glupa pa neznas kako da smuvas decka...nije ni cudo sto te svi bedace

Natasa81
    Guest

Citat Original postavio panika
    IMAM JEDAN DOSTA TEZAK PROBLEM!SVIDJA MI SE DRUG UZ ODELJENJA I ON TO ZNA PA ME STALNO PRAVI LJUBOMORNOM I SVIMA GOVORI DA SAM ZALJUBLJENA U NJEGA?STA DA RADIM?PLEASE HELP!
    Ja ti ne bih savetovala da imas vezu sa deckom iz odeljenja.Bez obzira koliko ce da traje kad tad ce joj doci kraj...I onda ce ti napraviti pakao od zivota.Bicete glavna tema dezurnih tracara.Ako te sada pravi ljubomornom kako ce se ponasati ako budete u vezi izvesno vreme pa raskinete?Govorim ti iz iskustva...U trecoj godini srednje bila sam tri meseca u vezi sa drugom iz odeljenja.Sve sto se desavalo izmedju nas,kao i razlog raskida znali su svi.Osecala sam se bezveze,svaki odlazak u skolu je za mene bio pakao dok nisam sve prevazisla.Odluka je na tebi... :wink:

Aktivan član miss (avatar)
    Učlanjen
    17.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano

ja nikad ne bi mogla da se smuvam sa drugom iz razreda jer su mi oni svi kao braca,a i tu je glupo sto ti se svi mesaju u vezu...i jos zamisli kako bi se osecala kad raskinete...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    13.02.2004.
    ...volim sve ulice tvoje,obale Tise plave,zidine staroga grada...
    Reputaciona moć
    54

Taj je teska budala cim prica takve stvari.Otkaci ti njega.

Ističe se infidel (avatar)
    Učlanjen
    19.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    79

Podrazumevano

procitaj savet iznad...

Elita mario80 (avatar)
    Učlanjen
    05.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Anonymous
    DACU TI JEDAN SAVET.
    MENI SE ISTO TAKO DESILO SA JEDNIM , MLADICEM.
    NAJBOLJE BI BILO DA KAZES NJEMU ILI BILO KOME KO SE DRUYI SA NJIM , DA TI SE ON VISE NE SVIDjA. KAZI DA TI SE SVIDJA NEKO DRUGI. PRESTACE DA TE ZEZAJU, A KADA PRODJE NEKO VREME ,TI MU LEPO KAZI POLAKO DA TI SE SVIDJA ALI PRVO CEKAJ DA SE MALO SUTUACIJA STISA.
    VERUJ MI BICE BOLE ZA TEBE. SRECNO!

U POTPISU: NADA
    buahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahaha hahaha

Obećava
    Učlanjen
    24.02.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Posalji mu poljubac na casu ili mu reci pred svima da ti se on svidja. To se slicno dogodilo i meni,pa sam taj problem resila na ovakav nacin.Veruj mi da se zacrveneo kao crvena ljuta papricica ops: .Moj plan ce ti sigurno uspeti :wink:

ZbUnJeNa
    Guest

pa znas sta mila moja, iz tvog posta vidim da on i nije neki frajer, pre bih rekla da je sm*rad, pa nisi valjda loooda da ti se svidjaju sm*radovi!!???
    cim te pravi ljoobomornom to znaci da je extra glup... nadji nekog drugog da ti se svidja, nije ovaj za tebe, njemu treba neka zmija da ga postaVi u cose))
    Pozdrav

sexygirl
    Guest

Podrazumevano

ja takodje imam veliki problem u odeljenju meni i mojoj drugarici koj sedi ispred mene svidja se isti decko on je mene pitao da idemo zajedno na drugarsko ali nije znao da se svidja i njoj plasim se da mene ne ostavi a ode sa njom ili da idemo zajedno sa njim takodje kada me on muva ona dodje i pocne da mu se nabacuje i vrti oko njeka.stvarno neznam sta da radim zelim sama da idem sa njim na drugarsko.pomozite mi!

Primećen član
    Učlanjen
    23.01.2004.
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

Citat Original postavio sexygirl
    ja takodje imam veliki problem u odeljenju meni i mojoj drugarici koj sedi ispred mene svidja se isti decko on je mene pitao da idemo zajedno na drugarsko ali nije znao da se svidja i njoj plasim se da mene ne ostavi a ode sa njom ili da idemo zajedno sa njim takodje kada me on muva ona dodje i pocne da mu se nabacuje i vrti oko njeka.stvarno neznam sta da radim zelim sama da idem sa njim na drugarsko.pomozite mi!
    Jooooo! Malo interpunkcije ne bi skodilo.
    Pa ako je on pitao TEBE da idete na drugarsko, zasto bi onda obe isle sa njim?! Da te ne bi ostavio, moras da ga malo zbaris. A ako pomislis da to izmedju vas nije u redu zbog drugarice, samo opusteno. Vidis da ga ona muva pred tvojim nosom. Znaci da i ti mozes ga muvas pred njom. :wink:

gosca
    Guest

Podrazumevano nikako!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Moj savet ti je da pokusas da se otkacis od njega kako znas i umes!!!!!Veza sa drugom iz odeljenja je nesto najgore,znam iz iskustva..........Pokusaj da ga kuliras :wink: [/b]

I ja sam zaljubljena u svog super druga, idemo zajedno u odelenje i pre neko vece sam mu priznala da mi se svidja razmislili smo o svemu zajedno i dogovorili se da izadjemo zato pokusaj i ti ne slusaj druge. Mozda nesto i bude

Obećava
    Učlanjen
    15.02.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Ja sam vec 2 puta bila smuvana sa drugom iz odaljenja.Prvi pu su se svi mesali u nasu vezu,i bilo je uzasno.A sa drugim sam bila smuvana za vreme raspusta i ispalio me je kad je pocela skola.To niko nije ni znao osim nekoliko njih koji su izlazili sa nama.Sada to niko ne zna.Ali najgoe je sto on sad mene ignorise a ja ga jos muvam. ops:
    Da li ces se ti sa njim smuvati ili ne zavisi samo od toga kakva si sa drustvom iz razreda.

Slične teme

1. Koju ulogu imate u vasem odeljenju?
    Autor N_ToNx u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 293
    Poslednja poruka: 14.06.2009., 11:50
  2. Muvanje 300 na sat ili 15 na dan :)
    Autor ZORO- u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 139
    Poslednja poruka: 29.06.2008., 22:45
  3. Muvanje
    Autor Nixxee u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 11