TV Out
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: TV Out

Nov član
    Učlanjen
    15.02.2008.
    Reputaciona moć
    0

Exclamation TV Out

Pozz, nowi sam tako da neznam koje su teme bile, koje ne, forum je prewelik za searcha.

Dakle, kupio sam kabal da powezhem TV sa kompom. Ushtekao sam u TV Out na centralnoi, ushtekao sam i scart u TV, kao i ona 2 kablicha, jedan je zhute bolje, drugi biele.

Imam ATI HD 2400 XT, pishe da je 1024 MB GDDR3 mem. @800/800, mada ne wjerujem.

Znachi onai zeznuti CCC, Catalyst Control Center, mislim da se tu shtima swe. Sad neznam, mozhda nisam dobro ni ukljuchio, ili podesio u CCC-u, pa ako mozhe struchna pomoch ili putem msna: iwdn.play@hotmail.com ili owdie.

Spameri zaobidjite temu, ako ne mozhete pomochi.

Hwala unapried. Chus!

Domaćin Oggy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    87

Podrazumevano Re: TV Out

Prvo bi te zamolio da pises normalno...
    Nije bas najjasnije gde si sta ubo pa evo redom...
    *Taj zuti i beli kabl treba da su dva cinca koji idu na TV kao audio signal L+D kanal.Sa druge strane kabla treba da je mala banana konektor 3,5mm koja ide na audio ozlaz na maticnoj(ili zvucnoj).
    *Kabl sa graficke ide direktno u TV ako imas cinc(ili SVHS) ili u SCART adapter.
    Po startovanju PCa ako je TV upaljen i prebacen na VIDEO(ili EXT ili sl.) PC bi trebao da izbaci sliku na TVu...posle treba malo ispodesavati.

Posto neznam sta imas ili nemas javi sta ti je pomoglo a sta te buni, pri tome navedi sta imas od kablova i konektora

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •