Лавров: Ако Косово постане независно, растурамо грузију

1. naslov teme, u odnosu na datu izjavu, predstavlja nagadjanje mladog vojnog analitičara:grin:

2. Kakva je korist Srbije od eventualnih poteza rusije prema gruziji?:rolleyes:

tema: :lol:

Што више њих плаче због америчке политик према Србији- то боље.
 
Након састанка са лидерима отцепљених региона Абхазије и Јужне осетије, Лавров је изјавио:
"Ако Косово постане независно променићемо политику према Грузији"

Дневник Пинк.

Pa tako i treba...
 
moja prognoza je da ce ovo priznavanje kosova izazvati jedno 10-tak novih ratova u svetu u narednih par godina.

eto samo da vas podsetim da su granice svih africkih zemalja kolonijalne tj nisu etnicke sto znaci da ce mnogo africkih etnickih zajednica krenuti da izaziva sukobe i ratove sa ciljem odvajanja od maticnih drzava i prikljucenje onim drzavama kojima osecaju da pripadaju.

Amerika i evropa uvode svet u nove ratove.
 
Rusi bolje da nama nesto konkretno pomognu, nego sto rasturaju Gruziju, samo gledaju sebe. Zasto EU ne ukinu gas, ne poskupe, i sl?
Kad ce ako nece sad?
Zasto nas zavaravaju ako su slabi da nam pomognu? Bolje neka kazu da lakse progutamo "gorku pilulu".
Od svega ce ispasti na kraju protest u maloj ulici u Beogradu i "tresla se gora, rodio se mis"!
 
Rusi bolje da nama nesto konkretno pomognu, nego sto rasturaju Gruziju, samo gledaju sebe. Zasto EU ne ukinu gas, ne poskupe, i sl?
Kad ce ako nece sad?
Zasto nas zavaravaju ako su slabi da nam pomognu? Bolje neka kazu da lakse progutamo "gorku pilulu".
Od svega ce ispasti na kraju protest u maloj ulici u Beogradu i "tresla se gora, rodio se mis"!

Tako nekako...
 
moja prognoza je da ce ovo priznavanje kosova izazvati jedno 10-tak novih ratova u svetu u narednih par godina.

eto samo da vas podsetim da su granice svih africkih zemalja kolonijalne tj nisu etnicke sto znaci da ce mnogo africkih etnickih zajednica krenuti da izaziva sukobe i ratove sa ciljem odvajanja od maticnih drzava i prikljucenje onim drzavama kojima osecaju da pripadaju.

Amerika i evropa uvode svet u nove ratove.

А произвођачи и трговци оружјем ТРЉАЈУ РУКЕ...
 
Kako to mislis "da ukinu gas"?

Nisu Rusi banana-drzava kao neke ovde da gaze rec i pisaju po potpisanim ugovorima, a ti ugovori o isporuci energenata finansiraju skoro ceo ruski budzet.

Ni Sovjetski Savez ni jednom nije prekrsio ugovore i prestao da isporucuje ono oko cega su se pogodili. Tako se ponasaju zrele drzave, a to sto bi nezreli Srbi voleli da su i Rusi isto tako nezreli, to je posebna prica.
 
Rusi bolje da nama nesto konkretno pomognu, nego sto rasturaju Gruziju, samo gledaju sebe. Zasto EU ne ukinu gas, ne poskupe, i sl?
Kad ce ako nece sad?
Zasto nas zavaravaju ako su slabi da nam pomognu? Bolje neka kazu da lakse progutamo "gorku pilulu".
Od svega ce ispasti na kraju protest u maloj ulici u Beogradu i "tresla se gora, rodio se mis"!


a sta ti ocekujes? da rusija zarati sa EU i Amerikom zbog Srbije?

Dok nacelnik generalstaba te iste Srbije daje izjave da nismo vojno ugrozeni i da necemo ni u kom slucaju ratovati?

Pa zasto bi Rusi bili veci Srbi od samih Srba?

Hoces da Rus gine za Srbiju a sigurno pola Srbije nije spremno da to uradi za sopstvenu zemlju.

Zar nije to malo glupo?
 
Rusi bolje da nama nesto konkretno pomognu, nego sto rasturaju Gruziju, samo gledaju sebe. Zasto EU ne ukinu gas, ne poskupe, i sl?
Kad ce ako nece sad?
Zasto nas zavaravaju ako su slabi da nam pomognu? Bolje neka kazu da lakse progutamo "gorku pilulu".
Od svega ce ispasti na kraju protest u maloj ulici u Beogradu i "tresla se gora, rodio se mis"!
Ovo i ja napisah juče.;)
Ajde malo nek' konkretizuju svoje akcije!
 
Kako to mislis "da ukinu gas"?

Nisu Rusi banana-drzava kao neke ovde da gaze rec i pisaju po potpisanim ugovorima, a ti ugovori o isporuci energenata finansiraju skoro ceo ruski budzet.

Ni Sovjetski Savez ni jednom nije prekrsio ugovore i prestao da isporucuje ono oko cega su se pogodili. Tako se ponasaju zrele drzave, a to sto bi nezreli Srbi voleli da su i Rusi isto tako nezreli, to je posebna prica.

A sta ce onda konkretno vec jednom da urade za Srbiju (uz svo postovanje ruskom narodu), ne mora da bude gas?
Kakvi su to onda prijatelji samo na recima, kao za vreme Jeljcina?!
 
a sta ti ocekujes? da rusija zarati sa EU i Amerikom zbog Srbije?

Dok nacelnik generalstaba te iste Srbije daje izjave da nismo vojno ugrozeni i da necemo ni u kom slucaju ratovati?

Pa zasto bi Rusi bili veci Srbi od samih Srba?

Hoces da Rus gine za Srbiju a sigurno pola Srbije nije spremno da to uradi za sopstvenu zemlju.

Zar nije to malo glupo?
Pa ne radi se o ratovanju Rusa I Amerikanaca zbog Srbije, već zbog činjenice da jei Rusima i Amerikancima Kosovo strateški veoma bitno.
Ako Šiptari proglase nezavisnost, i ako im se prizna ta država, to znači da Rusi gube mogućnost ''širenja'' ka jugu. Što za njih, svakako, nije mala stvar.
Eto, ja zbog toga, verujem u njihovu moguću vojnu intervenciju na Kosovu.
Živi bili, pa videli.
 
Ma jasno. Treba Rusi da zarate sa celom EU da bi nama obezbedili malo bolje uslove kapitulacije.

Kakvi smo, ja bih nas pljunuo a ne pomagao. I za ovo sto rade za nas treba svecu Putinu da zapalimo, za zdravlje da mu se pomolimo.

Jer ne zasluzujemo.

И то што кажеш!
 
Ma jasno. Treba Rusi da zarate sa celom EU da bi nama obezbedili malo bolje uslove kapitulacije.

Kakvi smo, ja bih nas pljunuo a ne pomagao. I za ovo sto rade za nas treba svecu Putinu da zapalimo, za zdravlje da mu se pomolimo.

Jer ne zasluzujemo.

Jer to nama Putin za ljubav radi. Nije, nego ...:confused:
 
Ma jasno. Treba Rusi da zarate sa celom EU da bi nama obezbedili malo bolje uslove kapitulacije.

Kakvi smo, ja bih nas pljunuo a ne pomagao. I za ovo sto rade za nas treba svecu Putinu da zapalimo, za zdravlje da mu se pomolimo.

Jer ne zasluzujemo.

upravo tako. najsmesnije od svega je sto ocekuju od rusa da ginu za srbe oni koji istovremeno nisu spremni da brane sopstvenu zemlju. smesno.
 
Ma jasno. Treba Rusi da zarate sa celom EU da bi nama obezbedili malo bolje uslove kapitulacije.

Kakvi smo, ja bih nas pljunuo a ne pomagao. I za ovo sto rade za nas treba svecu Putinu da zapalimo, za zdravlje da mu se pomolimo.

Jer ne zasluzujemo.

Dobro, Pobedonoscev, ja prva volim Rusiju i "klela" sam se u nju, ali navedi mi bar JEDAN argumenat, jedno konkretno delo sada sta su nam pomogli? Ili ti mozda nesto znas, a krijes, sto naravno, nije...
 

Back
Top