Red Alert 3

Uff...kad se setim...uzmem Ruse,mapu na kojoj je voda skroz okolo,izgradim tesle,podmonice ali one sto mogu i na kopno da pucaju i takticki se privucem protivnikovoj bazi kroz vodu dok tesle odlicno zavrsavaju posao u mojoj bazi...dobro,zajedno sa nekoliko tenkova.... :D
Francuzi su mi po nekada pravili problem sa flejmerom...onda mora oprezno,ne previse blizu.

Ta taktika mi se najvise svidjala...:D Ali voleo sam i po principu tandzaru u ruke i udri...i slicno :D

Jedva cekam da vidim trojku....:klap::super:
 
Uff...kad se setim...uzmem Ruse,mapu na kojoj je voda skroz okolo,izgradim tesle,podmonice ali one sto mogu i na kopno da pucaju i takticki se privucem protivnikovoj bazi kroz vodu dok tesle odlicno zavrsavaju posao u mojoj bazi...dobro,zajedno sa nekoliko tenkova.... :D
Francuzi su mi po nekada pravili problem sa flejmerom...onda mora oprezno,ne previse blizu.

Ta taktika mi se najvise svidjala...:D Ali voleo sam i po principu tandzaru u ruke i udri...i slicno :D

Jedva cekam da vidim trojku....:klap::super:

popaj-e nemoj zaboraviti V2 rocket-e oni su mi bili dragi...
Kada se samo sjetim...
Nije mi bilo nista sladje nego da napravim Tesle oko baze i kada oni napadnu ono krene rostilj :).
Odavno nisam ograo dobru Strategiju...od Red Alert-a i Strongold-a.
Kada izadje trojka ima da je uzmem.
 
System Requirements:
OS – Windows XP / Vista (32-Bit)
Processor – XP: 2.0 GHz (Intel Pentium 4; AMD Athlon 2000+; Multiple Cores) / Vista: 2.2 GHz (Intel Pentium 4/AMD Athlon 2200+/Multiple Cores)
Memory – XP: 512 MB / Vista: 1 GB
Hard Drive – Media: 6.0 GB / EA Link: 12.0 GB
DVD Drive - 8 SPEED
Video Card – XP: 64 MB / Vista: 128 MB
Sound Card - DirectX 9.0c compatible
DirectX - Version 9.0c
Online Multiplayer – 512 Kbps or faster; 2-8 Players
Input - Keyboard, Mouse
Optional – VoIP Headset
 
System Requirements:
OS – Windows XP / Vista (32-Bit)
Processor – XP: 2.0 GHz (Intel Pentium 4; AMD Athlon 2000+; Multiple Cores) / Vista: 2.2 GHz (Intel Pentium 4/AMD Athlon 2200+/Multiple Cores)
Memory – XP: 512 MB / Vista: 1 GB
Hard Drive – Media: 6.0 GB / EA Link: 12.0 GB
DVD Drive - 8 SPEED
Video Card – XP: 64 MB / Vista: 128 MB
Sound Card - DirectX 9.0c compatible
DirectX - Version 9.0c
Online Multiplayer – 512 Kbps or faster; 2-8 Players
Input - Keyboard, Mouse
Optional – VoIP Headset

U fino moci ce da se igra na maximum-u. YEAH.

Inace kada izlazi?
 

Back
Top