Toma Nikolic pobedio u Nisu?

Pa potpuno logicno, sledeci na "udaru" je Nis, pa znaju ljudi ko je za "evro-atlantske" integracije po svaku cenu. ;) :P Ovi u NS su daleko od bilo kakve ugrozenosti, pa mogu sve da se drqaju i izglasavaju Cedu, Kandicku i Biserko bez bilo kakvog negativnog efekta po njih same :D
 
Па сигурно када је Мађарима Тадић ПРОДАО територију Војводине ЗА ГЛАСОВЕ - и потписао да ће им дати ТЕРИТОРИЈАЛНУ АУТОНОМИЈУ !!!!!!!!!:twisted::twisted::twisted:

a objasni mi zasto je DSS u koaliciji sa tim DS-om i vlada zajedno sa njima ako DS prodaje madjarima srpsku teritoriju?
 
a objasni mi zasto je DSS u koaliciji sa tim DS-om i vlada zajedno sa njima ako DS prodaje madjarima srpsku teritoriju?

Колико сам ја успео да разумем цео тај циркус ЗБОГ НЕПРЕКИДНИХ ПРЕТЊИ И УЦЕНА ЗАПАДА. Па сети се шта су радиле битанге из Г17* и ДС-а када је Тома изабран за председника Парламента - сети се колико је и каквих претњи и НОТА из иностранства упућено Влади Србије. Једноставно Коштуница још увек не успева да се избави ИЗ КАНЏИ ЗАПАДНИХ СКОТОВА... надам се да ће то учинити сада уз помоћ Русије. А ако не учини - пропаДОСмо..............
 
cek i ja ovo ne razumem. kako toma pobedio tadica u smederevu a tamo privatizovana zelezara , ekstra plate i te fore?

Ma to je garant zato sto su ljudi glupi pa ne shvataju da je privatizacija smederevske zelezare super posao i da sad imaju super plate i da im se sad super zivi u gradu i da su uspeli u zivotu.

Elem, bio sam u Smederevu pre dva dana... tuga i jad. Grad prazan, kafici prazni, nigde nikog. Sablasno...

Hm, mozda su zbog velikih palta i US standarda svi otputovali na zimovanje? MA bice da je to. :lol:
 
Pa nece se siptari siriti na Suboticu i Budimpestu pre Nisa, tako da ove "gore" boli qita ko je predsednik Srbije i gde siptari shenluche :D sve dok njih ne diraju a oni se eUropski integrisu (koje dileje yebote pa to je smesno kojom se terminologijom oni grudvaju) LOL :D :P


Nisam skontao da mislis na TAJ udar! Stvarno ne znam kako ce to da izvedu, ako im padne na pamet, polomice zube ovde!
 

Back
Top