Mladji muskarac-starija zena

ladyalen

Početnik
Poruka
8
Jako mi se svidja momak koji je mladji od mene pet godina.Znam da ni on nije ravnodusan prema meni, ali nisam dozvolila da se nesto desi zato sto je dosta mladji i nekako, glupo mi je!Nikad nisam bila u ovakvoj situaciji, uvek su mi se dopadali stariji, cak i dosta stariji od mene.Interesuje me sta vi mislite o tome...:roll:
 
Dobro vece.
3392tmb85201002milkacanys1.jpg
 
Jako mi se svidja momak koji je mladji od mene pet godina.Znam da ni on nije ravnodusan prema meni, ali nisam dozvolila da se nesto desi zato sto je dosta mladji i nekako, glupo mi je!Nikad nisam bila u ovakvoj situaciji, uvek su mi se dopadali stariji, cak i dosta stariji od mene.Interesuje me sta vi mislite o tome...:roll:

Pet godina nije nikakva razlika (ako on nije maloletan :) ). Mislim da je lepo i veoma prijatno za zenu - stariji muskarci smaraju.
 
Na forumu je svojevremeno postojao dečko koji se zaljubio i ozenio zenom 14 godina starijom od njega .
Koliko je meni poznato lepo su funkcionisali, dvoje dece su dobili...

Godine nisu problem kad su ljudi normalni..i kad ima dobre volje , kompromisa , ljubavi.-....

Na nesreću on je umro , tako da nismo dočekali da vidimo kako bi se sve to završilo..ja ipak zelim da verujem da bi se zavrsilo ok...ko zna .
 
Moj muz je mladji od mene 4 godine :) Posle mesec dana zabavljanja, osetili smo "hemiju" (ah, ta famozna rec), shvatili da je to to i resili da ne gubimo vreme. Vec 4 godine smo zajedno (godinu ipo u zvanicnom braku) i mogu ti reci jos uvek se nismo pokajali :) Ma godine tako malo znace...
 
Jako mi se svidja momak koji je mladji od mene pet godina.Znam da ni on nije ravnodusan prema meni, ali nisam dozvolila da se nesto desi zato sto je dosta mladji i nekako, glupo mi je!Nikad nisam bila u ovakvoj situaciji, uvek su mi se dopadali stariji, cak i dosta stariji od mene.Interesuje me sta vi mislite o tome...:roll:

Pa zavisi, da li on ima 15 a ti 20 ?
Mada moje drugarice se ne zale na takva iskustva,samo sto one imaju oko 30,a momci nemaju ispod 25...
Breeee ako je tebi lijepo,sta imas da pitas...znaci da si nesigurna?...
 

Back
Top