Savez sa Rusima ili EU?

Taman sam hteo da posaljem ovu temu...Pazi,iako su nam Rusi kulturoloski i civilizacijski bliskiji i iako smo kao narodi bliski nas geostrateski polozaj pravi jaz zmedju nas i njih.Mislim osvrni se malo oko sebe (tj. oko Srbije).Madjarska,Rumunija i Bugarska su clanice Eu,Hrvatska ce to ubrzo postati,dok na jugu imamo proamericku Albaniju.Opkoljeni smo sa svih strana zapadnim zeljama pa ti zakljuci sam kom carstvu da se privolimo...

i istocne zemlje su postale zapadne, pa kud svi turci, tu i mali Mujo.
 
Ma taman da smo mi svi, 110% PROTIV saveza sa Rusima, ako oni utvrde da se trebaju umešati, učiniće to i bez pitanja i bez saveza...sikter!:D
sikterisi svoju mamu, a meni se obracaj uljudno ili me zaobidji.

a sada cu, jer sam narocito dobre volje, da ti ponovim: ne postoji nikakav savez sa rusima, niti je on srbiji ponudjen.
ovde ne pricamo o tome sta neko sanja ili sta voli.
vec o tome sta se realno dogadja i kako, u okvirima te realnosti, najbolje stititi interese male zemlje kao sto je srbija.
 
To sve stoji, a i sa Rusijom bi smo bolje ziveli ali ipak kod dobrog dela grdjana ove nase Srbije postoji akutna Rusofobija u fazonu '' zajebali su nas 100 puta''.Tu se postavlja pitanje,pa zar nas i Zapad nije izjebao bar 1000 puta.Ai Rusija kad nas je izdavala to je bilo onda kada je i sama bila u govnima...

Ja sam za cvrst savez sa Rusijom, tj. da Srbija postane fereralna jedinica Ruske Federacije.
 
sikterisi svoju mamu, a meni se obracaj uljudno ili me zaobidji.

a sada cu, jer sam narocito dobre volje, da ti ponovim: ne postoji nikakav savez sa rusima, niti je on srbiji ponudjen.
ovde ne pricamo o tome sta neko sanja ili sta voli.
vec o tome sta se realno dogadja i kako, u okvirima te realnosti, najbolje stititi interese male zemlje kao sto je srbija.

dobro, izvini za sikter!

Nego, baš o realnostima pišemo:
Ruski diplomati su nam barem dali podršku za KiM, onda je na mestu da se postavlja ovakva dilema, ZA ONE KOJI SU ZA EU-SAVEZ!:D
 
Nego, baš o realnostima pišemo:
Ruski diplomati su nam barem dali podršku za KiM, onda je na mestu da se postavlja ovakva dilema, ZA ONE KOJI SU ZA EU-SAVEZ!:D
fosilvaso evo i ja te podrzavam da zaradis milion dolara, imas najbolju zenu i zdrav i ispunjen zivot.
hoces li sad i mene da obozavas tako slepo?

ili ces da ukljucis mozak i da kazes sebi - zemlja mi je mala i raz.jebana, emocije u politici i medjudrzavnim odnosima NE POSTOJE, ali postoje manje ili vise privremeni ZAJEDNICKI interesi.
koristicu SVE ONE MOGUCNOSTI SA SVIM ONIM KRUPNIM IGRACIMA KOJE SU MI DATE, A DA OD TOGA MOJA ZEMLJA IMA MAKSIMUM.
 

Back
Top