On je Ona je

Dragantaur

Iskusan
Banovan
Poruka
6.984
Muskarci,da li ste se nekad stavili u ulogu zene tj. da zamenite uloge sa partnerkom..vi da budete zenka,a zena muzjak sa opasanim dildom na njoj i da vas jebbe u guzu..da li je neko uopste i probao sa partnerkom da zameni uloge???da li vas privlaci ovakva razmena uloga u sexu???
Za dame isto pitanje...da li se neka stavila u poziciju muskarca tokom sexa i dildom,prstima ili necim drugim zadovoljavala analno svog partnera...???
 
Muskarci,da li ste se nekad stavili u ulogu zene tj. da zamenite uloge sa partnerkom..vi da budete zenka,a zena muzjak sa opasanim dildom na njoj i da vas jebbe u guzu..da li je neko uopste i probao sa partnerkom da zameni uloge???da li vas privlaci ovakva razmena uloga u sexu???
...ja sam jednom probao , ruku na srce na njeno insistiranje, ali mi se nije dopalo zato shto me je u toku sexa a narochito posle tako udarala shakom po guzi a na kraju i shamarima da me je bolelo jako...a dildo mi se polomijo da ne kazzem zalomijo:oops:
 
Ja sam imao slicno iskustvo..neverovatno mi je prijao dildo a pogotovo shamari po guzi i chupanje moje nabujale kose...dakle iz toga iskustva izvukao sam najlepse moguce utiske , jedino je celu festu pokvario trenutak kada je moj otac ustao i rekao da nema vishe... shabane...
 
Muskarci,da li ste se nekad stavili u ulogu zene tj. da zamenite uloge sa partnerkom..vi da budete zenka,a zena muzjak sa opasanim dildom na njoj i da vas jebbe u guzu..da li je neko uopste i probao sa partnerkom da zameni uloge???da li vas privlaci ovakva razmena uloga u sexu???
Za dame isto pitanje...da li se neka stavila u poziciju muskarca tokom sexa i dildom,prstima ili necim drugim zadovoljavala analno svog partnera...???
ja nemam dildo za sebe, a kamoli za njega... :D
 
Zivi u podrumu
I ima pticu
Kljun joj zakljucava
Kavez proverava

Veruje u moc formule
On je ona je, on je ona je
Ceka znak - zna da vreme je
On je ona je, on je ona je ...

Danas je nedelja
Dan kada padaju kise
On sedi na plafonu
I ceka da mu izrastu sise

Veruje u moc formule
On je ona je ..
 
karrambami5ct7.jpg

ludzie49av8.jpg

ludzie74nl6.jpg

ludzie75se7.jpg

azis_p61.jpg

azis3iz.png
 
Ahahaha kakve fotke!!! Ovaj Azis,jel on ovakav iz mentalnih ili finansijskih razloga?:shock:

@Tema-ne,nikad,ne lozi nas to,mene i mog sadasnjeg ( bar koliko znam za njega jel:lol:) ,ni najmanje... Fantazija,ne mo's reci da je bolesno...diskutabilno...Al taj muskarac koji se bas prima na to je gay zar ne?:-o Ili prikriveni gay? Ili gay u razvoju... Neki gay sigurno...:roll:
 
Muskarci,da li ste se nekad stavili u ulogu zene tj. da zamenite uloge sa partnerkom..vi da budete zenka,a zena muzjak sa opasanim dildom na njoj i da vas jebbe u guzu..da li je neko uopste i probao sa partnerkom da zameni uloge???da li vas privlaci ovakva razmena uloga u sexu???
Za dame isto pitanje...da li se neka stavila u poziciju muskarca tokom sexa i dildom,prstima ili necim drugim zadovoljavala analno svog partnera...???

Sto bih to radila?
 

Back
Top