О чему прича "ФИЛОЗОФ" ЈЕРЕМИЋ
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: О чему прича "ФИЛОЗОФ" ЈЕРЕМИЋ

Aktivan član kalama (avatar)
    Učlanjen
    09.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Podrazumevano О чему прича "ФИЛОЗОФ" ЈЕРЕМИЋ

Није ми јасно дали то само ја видим што је наводно како "Вести преносе" наш министар Иностраних послова рекао у Њујорку
    "Mi vam kažemo, sa svom sigurnošću i moralnom snagom ujedinjenog naroda: Srbija nikada neće zaboraviti"
    итд.
    значи он већ прича даћемо ми то ЗАБОРАВИТИ,ИЗДАТИ итд. и као да се они НЕБРИГАЈУ у вези тога! ха ха ха...
    г-не Министре се каже у следећем тону:
    "г-до ја сам Министар ДРЖАВЕ СРБИЈЕ и овде сам да бих вам пренео поруку СВОГ НАРОДА која гласи:
    Србија нијемоћна колико Америка и НАТО али то немора да значи да ћемо вам допустити да радите шта хоћете од наше земље.Косово и Метохија је СВЕТА Земља Србска,која нема цену како моралну тако и финанцијску за Србију.Ви моћници можда мислите да уз помоћ неких пара и неких Унија можете да одстраните Србији СРЦЕ Духовности своје ПРАВОСЛАВНЕ и делите вашим псима на балкану,али треба вам бити јасно докле је иоле иједног Србина они негубе своју ДУХОВНУ моћ у Вери према нашем Богу,Богу наших Предака и наше КРВИ СВЕТЕ.Све Државе које се окрену против Србије треба да знају да ће Србија у Истом Моменту бити Прва Држава која ће подпомогнути Истинској борби свих народа које сте ВИ и ваши пси поробили и Признати у својој ИСТИНСКОЈ борби ПРОТИВ ВАС.
    Па онда рећи: " Србија ће бити прва која прихваћа да се "Албански део МАКЕДОНИЈЕ одцепи,Истра од Хрватске и поврати ИТАЛИЈАНИМА,Корзика од Француске,Баскен и Каталунија од ШПАНИЈЕ,Сицилија од ИТАЛИЈЕ,Шкотска од У.Краљевства,Ирска,Холанди а и Белгија,Мађарска А наравно несме се прећи преко УСА и њима пуно драге Новог Мексика,Калифорније,Њујорк а Црнцима итд.
    Србија ће се борити СВИМ СРЕДСТВИМА против СВИХ ТИХ ДРЖАВА и то на исти начин којим ви желите нама ДОБРО!
    Албанцима остављам у "АМАНЕТ" да им Америка неће довека чувати леђа а ми вам ХОЋЕМО РАДИТИ о ГЛАВИ ДОВЕКА!
    Пазите сви шта радите!
    И окренути се и изаћи,а има нас доста по целом свету па размислите!Надам се да ме схваћате!

Veoma poznat slavka69 (avatar)
    Učlanjen
    07.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    154

Podrazumevano Re: О чему прича "ФИЛОЗОФ" ЈЕРЕМИЋ

Ma neverujem da je to pricao.

Buduća legenda Derer (avatar)
    Učlanjen
    03.08.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    18
    Reputaciona moć
    754

Kalama idi sutra na Surchin da chekash Jeremica pa mu sve lepo isprichaj,sledetji put da zna shta treba da kaze.

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2078

Ма не Калама, одлично је говорио - и пронашао сам текст у коме је дословно цитиран - али нисам га одмах копирао, и у међувремену су ови наши крапинци почели да сецкају и бришу вести - и готово, једино ако буде постојао неки снимак па да се лепо преведе. По ономе што сам ја прочитао одлично је говорио, једино је питање да ли стварно тако и мисли јер и даље кењ* о јЕвропи...
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Slične teme

1. Препоруке за куповину возила
    Autor mvbdb u forumu Automobilizam
    Odgovora: 20436
    Poslednja poruka: 14.03.2015., 04:34
  2. Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 12.05.2011., 13:48
  3. Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 12.11.2008., 23:57

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor