Madonna na Jaz-u (Crna Gora) krajem leta

He, he. A kad sam rekao da ce da je plate niko mi nije verovao.

Modonini koncerti su spektakl i tako nesto je bas potrebno i Beogradu - ja ne bih imao nista protiv i da se nasi malo otvore.

A shto se tice RHCP kad sam video facu onog Jesica, odmah mi je bilo jasno da je prevarant, tako da sam to na srecu preskocio.
 
pitala je jedna novinarka,na berlinskom festivalu da li dolazi u CG (a ona vjerovatno ne zna ni gdje je to :) ) madonna kaze ''sure'' zatim pita da li ima u CG Coffe Bean (u punom nazivu The Coffee Bean & Tea Leaf)novinarka kaze da nema,zatim pita star bucks ili nesto tako,ova odmahuje glavom a ona kaze: pa bolje nabavite prije nego sto ja dodjem...:)...faca nema sta 8)
 
Big Elephant 02.03.2008.

Pop ikona današnjice, senzacionalna i neponovljiva Madona (puno ime - Madonna Louise Ciccone, odskora i Ritchie) nastupiće krajem leta u Crnoj Gori. Lokacija je ista kao i za Roling Stonse, koji su imali veoma uspešan koncert prošlog septembra - plaža Jaz, nadomak Budve.

Ugovor s Madonom još nije potpisan, ali se očekuje da pregovori koji su trajali dva meseca budu okončani u narednih desetak dana, a spominje se honorar od čak pet miliona dolara. Datum još nije utvrđen, ali okvirno se zna da je u pitanju kraj avgusta ili prva nedelja septembra. Tako će "kraljica popa" u svoju turneju, nazvanu "Madonna at 50", povodom svog 50. rođendana i 25 godina rada, uvrstiti i naše komšije. A nama ostaje da čekamo, iskreno se nadamo, ne još dugo.

Inače, Madona puni 50 godina 16. avgusta. Pored toga što je pevačica, znamo je i kao tekstopisca, producenta, modnu kreatorku, plesačicu, pisca, glumicu... Verujem da je svaki podatak o njoj zaista suvišan i da je dovoljno samo izgovoriti njeno ime i sve je jasno kao dan. Siguran sam da nema čoveka na planeti koji nije čuo za Madonu. Za 25 godina rada snimila je 12 albuma i pet kompilacija i imala prodaju od preko (spremite se za ovaj podatak) 200 miliona kopija. Snimila je preko 20 filmova, što igranih, što dokumentarnih, što kratkih. I pored tolikog broja filmova, mnogi joj zameraju da nije baš sjajna glumica. Prošlogodišnja turneja ove pevačice oborila je sve rekorde u zaradi i svrgla do tada neprikosnovenu Šer s trona. Nedavno je osvojila svoj sedmi po redu Gremi, a ostale nagrade iluzorno je nabrajati. Napomenućemo samo da je 2001. godine ušla u Ginisovu knjigu rekorda kao najuspešniji svetski ženski izvođač. Svakako je jedna od najbogatijih žena koje se bave muzikom u svetu.

Madona će u Budvu doći s mužem, Gajem Ričijem, i troje dece i tu boraviti tri dana. Prethodno će stići njen producentski tim i ekipa od 200 ljudi kako bi izvršili pripreme i montirali binu. Cena karata se još uvek ne zna, a odrediće je agencija koja bude dobila organizaciju. Zna se samo da je interesovanje jako veliko i da se očekuje oko 100.000 ljudi.

Nama, kako stvari stoje, zasad ostaje samo da skoknemo do Budve da se malo okupamo i ujedno uživamo u čarima vanvremenske Madone. Ili da čekamo.
..............................................

http://muzika.krstarica.com/l/muzicke-vesti/madona-u-komsiluku/
 

Back
Top