Padanje na foru: To nije bitno, bitno da je iskren/a.
Strana 1 od 5 12345 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 103

Tema: Padanje na foru: To nije bitno, bitno da je iskren/a.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    29.12.2007.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Padanje na foru: To nije bitno, bitno da je iskren/a.

Dal se jos kome osim meni desilo da je ikad u zivotu u drugarskim/ljubavnim/seksualnim vezama padao na partnerovu pricu tipa "prevario/la sam te/flertovao/la sam sa drugim/nesto trece sam uradio/la ali to je sve bila zaebancija, to je nevazno... " ciljajuci na to "bitno da ti vidis kako sam ja iskren/a pa ti to priznajem". Po logici je nebitne stvari - pa bile to i prevare koje su nebitne, nebitno pominjati... bitnije je pomenuti bitnije stvari. Isto tako je po logici moguce da ako te zena prevari dok si na brojd 5 mjeseci to nije isto kao da te prevarila kad si 2 mjeseca kod kuce.

Pomenuti nekome nesto nebitno, totalno je glupo, jer zasto pominjati nesto sto je bas tako nebitno?

Pomenuti nekome nesto sto je bilo i nece se ponoviti je isto tako glupo, jer sto ima da se prica o neponovljivim stvarima, ako su neponovljive...

Najgluplje od svega, vrhunac licemjerja u nekim malim ljudima, moze biti ona cuvena "to je bio samo seks" koja grebe usi i mozak. Kako bi ga tek prevarila da je bilo i jos necega, kad ga je varala sa nekim ko joj je interesantan samo za brzi seks? "On mi se ne svidja, ja sam sa njim spavala samo iz dosade" (kako bi tek spavala sa nekim ko joj se svidja da joj je bio pri ruci?). I 90% nas smo budale koje obicno oproste takve stvari bar jednom u zivotu bar nekome.

Kad bi bilo moguce da je zenama stalo do seksa na isti nacin kao i muskarcima, tj "JA ocu da j***m neku...", umjesto zenskog "ocu da NEKO je*e nesto, a to nesto da budem ja", onda bi takva opravdanja i mogla da se uzmu u obzir.

Imao sam specijalnu priliku da slusam kako zena na telefon kaze nekome (nemam pojma kom) "nisam te prevarila, kad, znas i sam da ceo dan radim", eeeeeeeeeeeeeeeeeE! ONA Mu ne kaze "nebi to uradila, ja zelim da ti budem verna, ni neznam kakvu priliku da imam odolela bih" nego kaze "nisam imala priliku" i to smatra opravdanjem!!!!????? tu nesto nije Ok.

Katastrofalnija igra rijecima, (mislio sam da su samo 2 3 zene dovoljno lude da to koriste, a uspostavilo se da je jos vise) je kad saznas nesto "posle mesec dana" a na pitanje (zna se koje) dobijas odgovor "pa nisi me pitao, pa sam mislila da je nevazno". Tad u momentu svatis da sva osjecanja koja si imao svo to vrijeme (ko zna koliko) ne odgovaraju realnosti, da ih ta osoba ne samo da nije zasluzila, vec je zasluzila suprotna.

Primjere suludih izjava ovakvih mozete stavljat na temu.

Veoma poznat sinmbad (avatar)
    Učlanjen
    26.06.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    858

Talking Re: Padanje na foru: To nije bitno, bitno da je iskren/a.

...eeeee jel može neko da ispriča pa da ukratko kaže šta ovde piše....
    ...mrzi me da čitam bre...

Elita Dijenek (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    289
    Reputaciona moć
    280

Podrazumevano Re: Padanje na foru: To nije bitno, bitno da je iskren/a.

Много компликовано за читање...
    Нека прича о форми и суштини...

Učlanjen
    26.06.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    858

...ahaaa opet neka preispitivanja oko ljudske podsvesti....

Poznat
    Učlanjen
    05.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    137

Ma, sve si u pravu... Mislim, stvarno.

Učlanjen
    26.06.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    858

Talking Re: Padanje na foru: To nije bitno, bitno da je iskren/a.

....aaaaaaaa počitao sam napokon.....
    ...aaaaa ybg i to je život,glavno da su deca živa i zdrava....:rolleyes:

Početnik mahalanobisova (avatar)
    Učlanjen
    05.02.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Kad ti prizna - pitaš se: A što mi je priznala, kad misli da je nevažno...
    A kad ne prizna, a ipak saznaš - onda: Koja qrva, prevarila me, 'ladno...

Malo se dogovori sa sobom šta hoćeš da čuješ...

Elita tara (avatar)
    Učlanjen
    31.08.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    404

jeste,nema svrhe priznati,zato ja nikad nista ne priznajem dok me ne uhvate

Zainteresovan član
    Učlanjen
    29.12.2007.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio tara623 Pogledaj poruku
    ne spamaj mi temu tara.

Elita tara (avatar)
    Učlanjen
    31.08.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    404

izvini,ja sam samo bila iskrena..mozda sam opet promasila temu

Zainteresovan član
    Učlanjen
    29.12.2007.
    Reputaciona moć
    0

izvini,ja sam samo bila iskrena..mozda sam opet promasila temu
    vise mi znaci da se udaljis nego da se izvinjavas. Hvala na razumijevanju.

Buduća legenda parka (avatar)
    Učlanjen
    01.11.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    307

Citat Original postavio insolens Pogledaj poruku
    Kad bi bilo moguce da je zenama stalo do seksa na isti nacin kao i muskarcima, tj "JA ocu da j***m neku...", umjesto zenskog "ocu da NEKO je*e nesto, a to nesto da budem ja", onda bi takva opravdanja i mogla da se uzmu u obzir.
    he
    suludije od ovog ne postoji
    ili ja nešto pogrešno shvatam ili ti kažeš da žene ne vole da se ebu?!

Elita tara (avatar)
    Učlanjen
    31.08.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    404

ne mogu da se udaljim,volim ovakve teme....jedino ako me banuju i to...

Poznat
    Učlanjen
    05.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    137

Svako ima prava da pise na kojoj hoce temi.

@Tema: Ni ja nikad nista ne priznajem dok me ne uhvate.
    Salim se, jednom sam priznala, i videla da nije dobro, zato sada cutim i radim. Tj. ne radim nista.

Buduća legenda Derer (avatar)
    Učlanjen
    03.08.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    18
    Reputaciona moć
    754

Jaki ste mi vi drugari..sad moram da prochitam da bi dao svoj dubokoumni sud roll

Buduća legenda Derer (avatar)
    Učlanjen
    03.08.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    18
    Reputaciona moć
    754

Dal se jos kome osim meni desilo da je ikad u zivotu u drugarskim/ljubavnim/seksualnim vezama padao na partnerovu pricu tipa "prevario/la sam te/flertovao/la sam sa drugim/nesto trece sam uradio/la ali to je sve bila zaebancija, to je nevazno... " ciljajuci na to "bitno da ti vidis kako sam ja iskren/a pa ti to priznajem". Po logici je nebitne stvari - pa bile to i prevare koje su nebitne, nebitno pominjati... bitnije je pomenuti bitnije stvari. Isto tako je po logici moguce da ako te zena prevari dok si na brojd 5 mjeseci to nije isto kao da te prevarila kad si 2 mjeseca kod kuce.

Pomenuti nekome nesto nebitno, totalno je glupo, jer zasto pominjati nesto sto je bas tako nebitno?

Pomenuti nekome nesto sto je bilo i nece se ponoviti je isto tako glupo, jer sto ima da se prica o neponovljivim stvarima, ako su neponovljive...

Najgluplje od svega, vrhunac licemjerja u nekim malim ljudima, moze biti ona cuvena "to je bio samo seks" koja grebe usi i mozak. Kako bi ga tek prevarila da je bilo i jos necega, kad ga je varala sa nekim ko joj je interesantan samo za brzi seks? "On mi se ne svidja, ja sam sa njim spavala samo iz dosade" (kako bi tek spavala sa nekim ko joj se svidja da joj je bio pri ruci?). I 90% nas smo budale koje obicno oproste takve stvari bar jednom u zivotu bar nekome.

Imao sam specijalnu priliku da slusam kako zena na telefon kaze nekome (nemam pojma kom) "nisam te prevarila, kad, znas i sam da ceo dan radim", eeeeeeeeeeeeeeeeeE! ONA Mu ne kaze "nebi to uradila, ja zelim da ti budem verna, ni neznam kakvu priliku da imam odolela bih" nego kaze "nisam imala priliku" i to smatra opravdanjem!!!!????? tu nesto nije Ok.

Katastrofalnija igra rijecima, (mislio sam da su samo 2 3 zene dovoljno lude da to koriste, a uspostavilo se da je jos vise) je kad saznas nesto "posle mesec dana" a na pitanje (zna se koje) dobijas odgovor "pa nisi me pitao, pa sam mislila da je nevazno". Tad u momentu svatis da sva osjecanja koja si imao svo to vrijeme (ko zna koliko) ne odgovaraju realnosti, da ih ta osoba ne samo da nije zasluzila, vec je zasluzila suprotna.

Prochitao sam..skoro sve...
    Ovako,kriv je onaj ko "proguta"takvo licemerje ako je u vezi krupnih stvari kao prevare,dok recimo kod sitnijih stvari,ako te neko prevari neshto i prizna,ja smatram da je taj izuzetno moralan i dobar u dushi jer ti je priznao..recimo kad kazesh nekome da si ishao na glasanje,da bi dobio novu sliku od tog nekog,samo da vidish da li bi ti dao sliku kao shto je obetjao ako budesh glasao, a u stvari ne glasash a slazesh da jesi samo da proverish ovu drugu osobu,ako kad se ispostavi da te ne bi izradila iz chistog poshtenja i istinske dobrodushnosti odbijesh sliku i nakon tog "testa"priznash krivicu kako si i nameravao u startu,e onda je to izraz izuzetne i duboke moralne vrednosti jer se odrichesh dobrobiti radi poshtenja o lazi za koju si mogao veoma lako da pretjutish ali nisi jer si unapred bio spreman na priznanje radi testa....dobro,malo si paranoik ali ipak izuzetno moralno superiopran paranoik.
    Ovo gore ti je samo jedan od primera kako takvi odnosi mogu biti kontradiktorno komplikovani i kako nije a priori licemerje nego moze biti bash suprotno-dokaz iskrenosti.Naravno u gore navedenom primeru ne ako nisi u startu imao ideju da slazesh pa kazesh zbog provere,znachi ako ti je u trenu neposhtenog ostvarivanja cilja proradila tgriza savesti tada si kvaran.Ako uradish kao shto je gore recheno onda si dobar,a ako slazesh onda si zao.Sve ovo naravno ne vazi za neke krupnije stvari kao prevara tada si zao ma kada i ma kako priznao/la.

@)Cruella,koristio sam zareze samo za tebe.(:

Nov član
    Učlanjen
    28.01.2008.
    Reputaciona moć
    0

Wink Re: Padanje na foru: To nije bitno, bitno da je iskren/a.

Ma,opusteno samo,jer ko prizna pola mu se prasta...ili dodaje???ops:

Buduća legenda ludopileglodjekosku (avatar)
    Učlanjen
    23.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2394

A što ti lepo ne nađeš neku maloletnicu ko Illuminat, pa da joj najveći greh iz mladosti bude žvakanje iste žvake sa Perom u obdaništu?
    I nemoj da pokrećeš priče o debilskim pravdanjima i izgovorima, jer muškarci su tu nepobedivi.
    "Što se ljutiš draga, pa to je bio samo sex?"
    "Nisam hteo, majke mi, ona me napala!" (pa onda onaj pogled kokeršpanijela)
    "Bio sam mrtav pijan, a ona je ličila na tebe!" (a dotična je prsata plavuša a njegova devojka je sitna crnka)
    "Nismo se kresnuli! Samo smo se malo ljubili! Mnogo si mi nedostajala.....i morao sam da se utešim."
    "Ma ona je obična fufa, ja samo tebe volim i hoću sa tobom decu i kućicu u cveću." (najbolja taktika, opanjkavaj onu koju si bapnuo i istakni kako je samo tvoja devojka ona čista, svetica, majka tvoje dece....)

Veoma poznat Corto Malteze (avatar)
    Učlanjen
    12.07.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    175

zakuni se da si prochitala s v e

Elita tara (avatar)
    Učlanjen
    31.08.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    404

Citat Original postavio Corto Malteze Pogledaj poruku
    zakuni se da si prochitala s v e
    nisam bas sve ,ali ako ovo vidi postavljac teme definitivno ce mi zabraniti da dolazim na istu

Primećen član
    Učlanjen
    05.02.2008.
    Reputaciona moć
    0

ma znate sta je fora........, slava posna kuva se pasulj i kupus.ja gost ali bila i gosca aaaaaauuuu.nadjemo se na pola puta a ranije sve se nesto gledamo., ja reko "neko prdno ovde, ajmo napolje"............

I nije bilo posno...........MRSNO!

Učlanjen
    12.07.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    175

nisam bas sve ,ali ako ovo vidi postavljac teme definitivno ce mi zabraniti da dolazim na istu
    a tu siiii
    ja reko zapalila povodom ovog praznika
    u shetnju

Iskusan
    Učlanjen
    29.08.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    105

pa nemoj da se pecas na ocigledno licemerje i zamenu teza...
    i ona tvoja izjava o zenama i seksu ti je glupa skrozz
    internet - disconnecting people

Učlanjen
    12.07.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    175

Citat Original postavio moje srce Pogledaj poruku
    pa nemoj da se pecas na ocigledno licemerje i zamenu teza...
    i ona tvoja izjava o zenama i seksu ti je glupa skrozz
    ju tolkin ti mi :shock:

Elita tara (avatar)
    Učlanjen
    31.08.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    404

Citat Original postavio Corto Malteze Pogledaj poruku
    a tu siiii
    ja reko zapalila povodom ovog praznika
    u shetnju
    ma jok, evo bas sam sada na romanticnij veceri sa sobom

Slične teme

1. Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 20.08.2008., 18:48
  2. da li vam je bitno
    Autor hanibaI77 u forumu Evropa
    Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 16.09.2006., 12:37